Czestochowa 27.01.2018r. ks. Daniel uzdrowienia

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Jakub2

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Jakub2 » 2018-01-31, 15:48

Mysle ze zle zrozumiales, a mianowicie zostala wyrazona zgoda na pierwsza i druga niedziele maja, jednak wylacznie dla wiernych z tego rejonu. Natomiast po maju nie ma zadnej zgody nawet dla wiernych archidiecezji czestochowskiej.
Czyli tylko miejscowi parafianie.
Ostatnio zmieniony 2018-01-31, 15:54 przez Jakub2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-31, 15:53

Jakub2 pisze: 2018-01-31, 15:48 Mysle ze zle zrozumiales, a mianowicie zostala wyrazona zgoda na pierwsza i druga niedziele maja, jednak wylacznie dla wiernych z tego rejonu. Natomiast po maju nie ma zadnej zgody dla wiernychh diecezji.
Ja też tak rozumiem. Ale O.Galus jak widać inaczej...

Jakub2

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Jakub2 » 2018-01-31, 16:03

Jest jedynie taki szkopul ze nie mozna zabronic przyjezdnym udzialu w nabozenstwach.
Czyli jak pisalem wczesniej, sami przyjezdni napedzaja spirale tych wszystkich problemow.
To tak jak z bankami, ktos powie ze bank bankrutuje i wszyscy zaczynaja wybierac kase, powodujac tym faktycznie upadek banku.
Tu, ktos rozpowiedzial o uzdrowieniach i wszyscy w panice chca uzdrowienia, nie zwazajac na konsekwencje czy to dla kosciola i Kosciola, czy dla nich samych, a wyjazdy stopniowo i niezauwazalnie staja sie wycieczkami krajoznawczo turystycznymi, coraz mniej majacymi wspolnego z Wiara.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-31, 16:11

Nie demonizujmy. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Jakub2

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Jakub2 » 2018-01-31, 16:18

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-31, 16:11 Nie demonizujmy. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
Nie demonizuje, bo jednak cos w tym jest dobrego, natomiast to co ludzie robia to jednak pozostawia wiele do zyczenia.
No ale pewnie mozna by powiedziec ze, "nie wiedza co czynia" i to daje jakas nadzieje.

Mivia

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Mivia » 2018-01-31, 19:03

Byłam raz na Mszy O. Daniela i przyznam że byłam w szoku na ilość ludzi w Kościele
Pomimo ogromnego tłumu była zachowana wysoka kultura, byłam z dwojgiem niemowląt a do środka nie szło wsadzić palca więc zaprowadzono mnie na ołtarz żebym miała gdzie położyć dzieci
Mszę wspominam bardzo pozytywnie
Po za tym to co usłyszałam podczas Mszy spełniło mi się za kilka dni Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że w moim życiu stał się cud
O ile ktoś nie doszukuje sie podczas Mszy magii tylko otwiera serce na miłość i ofiarowuje sie Bogu
Naprawde głębokie przeżycie

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Dezerter » 2018-01-31, 19:22

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-31, 15:53
Jakub2 pisze: 2018-01-31, 15:48 Mysle ze zle zrozumiales, a mianowicie zostala wyrazona zgoda na pierwsza i druga niedziele maja, jednak wylacznie dla wiernych z tego rejonu. Natomiast po maju nie ma zadnej zgody dla wiernychh diecezji.
Ja też tak rozumiem. Ale O.Galus jak widać inaczej...
A może on czyta ze zrozumieniem:
Należy zauważyć, iż Komunikat Księdza Arcybiskupa z dnia 3 kwietnia br. nie zawierał zakazu organizowania spotkań Wspólnoty
- spotkania wspólnoty mogą być otwarte :ymhug: - też takie mamy i zapraszamy - możecie przyjechać...., ale na własna odpowiedzialność, bo nie mamy zgody naszego biskupa :-ss ;)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Mivia

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Mivia » 2018-01-31, 19:30

Na dobrą sprawę żaden Biskup nie może mi zabronić uczestnictwa we Mszy na całym Świecie
Kilka razy w roku jestem w podróży i nie jest to czas który mnie zwalnia z uczestnictwa we Mszy Św a to na jaką pójdę to mój wybór

Katol

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Katol » 2018-01-31, 19:54

Dezerter pisze: 2018-01-31, 19:22 - spotkania wspólnoty mogą być otwarte :ymhug: - też takie mamy i zapraszamy - możecie przyjechać...., ale na własna odpowiedzialność, bo nie mamy zgody naszego biskupa :-ss ;)
Właśnie Dezerterze. To jest bardzo częste w powstających ruchach. Ile razy w Odnowie miało miejsce??
Pewnie setki.

Pomysł, by zawiesić spotkania wspólnoty, jest bardzo trudny dla uczestników. Przecież wspólnota polega na wspólnym przeżywaniu.
Nie ma przecież daty zakończenia prac komisji. A jeśli komisja będzie pracowała dziesięć lat, to mają wstrzymać spotkania na dziesięć lat?
Nie, to oznacza zniszczenie wspólnoty.

Poza tym, czy same statuty mają badać? A nie lepiej zbadać wspólnotę? No ale do tego potrzeba, by wspólnota żyła.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-31, 20:09

A skąd wiesz, co badają?
Musiał być jakiś problem - z byle powodu się takich oświadczeń raczej nie wydaje.

Mivia

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Mivia » 2018-01-31, 21:46

Wiem że każdy ma prawo do własnego zdania na temat O. Daniela i prowadzonych przez niego modlitw
Mam nadzieję że z Boża pomocą szybko wszystko wruci na Stary bieg i będzie mógł kontynuować swoje piękne dzieło
Dzięki O. Danielowi dwa lata temu na pół roku przed swoją śmiercią moja kuzynka mistrzyni Yogi powróciła do wiary Dzięki czemu jej dusza ma szansę na zbawienie
Dla mnie i moich najbliższych było to jedyne ukojenie bólu jaki został po jej odejściu

Katol

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Katol » 2018-02-08, 21:09

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-31, 20:09 A skąd wiesz, co badają?
Musiał być jakiś problem - z byle powodu się takich oświadczeń raczej nie wydaje.
No właśnie, ale jaki???
Jeżeli problemem były ostre wypowiedzi O. Daniela o islamie, to jestem całkowicie po jego stronie.
Widziałem na filmiku, że on nazywa islam wielkim złem, czyli tak, jak jest naprawdę.
Widzę też, że hierarchia katolicka zachowuje się absurdalnie. Przykładem było oddawanie kościołów na modlitwę muzułmanom.
Bezpieczeństwo narodowe dla hierarchii katolickiej to nie jest wartość.
To naprawdę zastanawiające...

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-02-08, 21:22

A skąd taki pomysł?

Jakub2

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Jakub2 » 2018-02-08, 22:04

Pewne rzeczy musza sie wydarzyc, a jedynie od nas, naszej wiary i z tej wiary wynikajacego zaufania Bogu zalezy jakie beda tych wydarzen skutki-konsekwencje.
Przede wszystkim coraz bardziej bedzie istotne dzialanie zgodne z wiara, bez wzgledu na okolicznosci. Ci co beda dbali o to by zachowac zycie, straca je, ci co beda dbali by zachowac majatek, posade, itp. straca je.

Dezertera motto "Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie" bedzie jedna z wazniejszych zasad.

wędrowiec

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: wędrowiec » 2018-06-22, 22:05

Charyzmatów i uzdrowienia boją się ludzie opętani.
Warto sobie spojrzeć na swój stosunek do charyzmatów i uzdrowienia, jeśli ma się jakiekolwiek podejrzenie o opętanie.
Człowiek grzeszny, jednak nie opętany nie ma problemu z akceptacją charyzmatów.
Człowiek opętany będzie się zapierał na wszystkie sposoby, by nie zaakceptować możliwości uzdrowienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”