Spotkanie z charyzmatykiem - uzdrowicielem

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Dominik

Spotkanie z charyzmatykiem - uzdrowicielem

Post autor: Dominik » 2019-08-28, 20:46

Mam w znajomych na fejsie charyzmatyka, może być jakimś zielonoświątkowcem. Jest to całkiem miła osoba,nie atakuje katolików, nie pisze nic na tematy Matki Boskiej itp.
Na swoich transmisjach na fesie mówi o Duchu Świętym i jak to chodzi po ulicy, po szpitalu i uzdrawia ludzi z chorób.

Tak się zastanawiam, pytanie teoretyczne, co robić na spotkaniu z taką osobą, gdy będzie chciała za pomocą Ducha Świętego mnie uzdrowić?
Ostatnio zmieniony 2019-08-28, 21:00 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Spotkanie z charyzmatykiem - uzdrowicielem

Post autor: Andej » 2019-08-28, 20:52

Zobacz na YouTube co myśli o tym Robert Tekieli. Uzdrawianie jeśli pod wpływem Ducha świętego, to OK. Ale jak odróżnisz to bioenergoterapii?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Spotkanie z charyzmatykiem - uzdrowicielem

Post autor: Dominik » 2019-08-28, 21:00

W 100% religijny ma profil na facebooku, śpiewa religijne piosenki, ma płytę nagrać. Nie sądzę by to była to bioenergoterapia.
Jutro poszukam na YouTube filmów o których wspomniałeś.
Ostatnio zmieniony 2019-08-28, 21:02 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Spotkanie z charyzmatykiem - uzdrowicielem

Post autor: Andej » 2019-08-28, 21:01

Wydaje mi się, że Tekieli odpowie na pytanie, jeśli mu je zadasz. Kilkanaście lat temu (wtedy nie był tak obciążony), łatwo było nawiązać z nim kontakt.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Kasia

Re: Spotkanie z charyzmatykiem - uzdrowicielem

Post autor: Kasia » 2019-08-28, 21:08

Dominik pisze: 2019-08-28, 20:46 Tak się zastanawiam, pytanie teoretyczne, co robić po spotkaniu z taką osobą, gdy będzie chciała za pomocą Ducha Świętego mnie uzdrowić?
Jeśli bałbyś się, że taka osoba zechce się nad Tobą modlić, a nie chcesz tego, to się na modlitwę nie zgadzasz. Nie idziesz na spotkanie charyzmatyczne z nią itd. Co innego spotkanie towarzyskie pozbawione modlitwy. Jeśli nie udzielisz zgody na modlitwę nad Tobą, a ta osoba będzie miała w sobie pokorę, nie będzie się czuła urażona. Jako katoliczka nie chciałabym, aby modlił się nade mną protestant, skoro katoliccy kapłani mają wszelkie środki do tego, by nieść ludziom Pana Jezusa. Po co szukać gdzieś indziej, skoro to my mamy pełnię?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”