Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Logan » 2021-03-17, 16:29

Droga @Daglezja zachęcam Cię do zapoznania nas z tą formą pobożności w wątku Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla:
viewtopic.php?f=38&t=9773&start=30

Tam będziemy mogli swobodnie wymienić zdania w szerokim gronie, w tym wątku ja pisałem w temacie Grzegorza.

@Daglezja, możesz też założyć swój temat, skoro prowadzisz działalność w tym kierunku i prosisz o opinię.
Ostatnio zmieniony 2021-03-17, 16:48 przez Logan, łącznie zmieniany 1 raz.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

Daglezja
Przybysz
Przybysz
Posty: 11
Rejestracja: 16 mar 2021
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Daglezja » 2021-03-17, 16:38

Dziękuję, Logan. Nie znałam tamtego wątku. Dziś już chyba nie dam rady więcej pisać, ale chętnie pozaglądam w inne miejsca forum. Tak jak sugerujesz, założę osobny wątek na temat moich pytań, ale to też raczej jutro. Skoro ten temat jest o p. Grzegorzu, to lepiej, żeby tego wątku nie zasypywać dodatkowymi analizami.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Jozek » 2021-03-17, 21:01

Nie sadze ze kazde Prawo musi wyjsc od politykow, czy rzadow.
Jedynie moglo by chodzic o nawrocenie rzadacych, ale oni raczej sami sie nie nawroca, zarzadzajac w imieniu ateistow.
Jedyna mozliwosc jaka widze, to zmiany w Narodzie wsrod wierzacych, jak i kaplanow czy biskupow, takie ktore beda wymagaly zmiany Prawa, gdy dotychczasowe stana sie bezuzyteczne. Aby dotychczasowe staly sie bezuzyteczne, to musiala by nastapic kolosalna zmiana w spoleczenstwie, niemal ze o 180 stopni.
By Chrystus byl rzeczywiscie na tronie Polski, to Polacy musieli by sie pierw stac podwladnymi Krola.
Jak nie ma podwladnych, to nie ma Krola i krolestwa, a Prawa to Chrystus juz dawno podal, bo jakies 1990 lat temu, ale niewielu go sluchalo i zylo wedlug Jego Nauk i nadal niewielu slucha i zyje wedlug Jego Nauk.
Ostatnio zmieniony 2021-03-17, 21:14 przez Jozek, łącznie zmieniany 4 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”