Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Biserica Dumnezeu

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-01-24, 09:49

No i widzisz - Magnolia juz to wyjasnila.

Eden

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Eden » 2020-01-24, 09:53

Biserica Dumnezeu pisze: 2020-01-24, 09:49 No i widzisz - Magnolia juz to wyjasnila.
Przecież każdy katolik podlega księdzu/biskupowi/papieżowi, tak?
Skoro błądzi, to Biblia nakazuje takich napominać, a jak nie słuchają - wykluczyć ze społeczności.
Samo tu nasze pisanie nie zadziała, dlatego Dezerter dobrze zrobił.

Biserica Dumnezeu

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-01-24, 10:03

No to wykluczaj.
Sam glosisz herezje ... a tak pedzisz, zeby innych poszturchiwac.

Eden

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Eden » 2020-01-24, 10:05

Biserica Dumnezeu pisze: 2020-01-24, 10:03 No to wykluczaj.
Sam glosisz herezje ... a tak pedzisz, zeby innych poszturchiwac.
To nie moja społeczność, więc go nie mogę wykluczyć! Jak Wam, katolikom, nie zależy, to ja już temat kończę. Cześć.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Marek_Piotrowski » 2020-01-24, 10:11

Eden pisze: 2020-01-24, 09:53
Biserica Dumnezeu pisze: 2020-01-24, 09:49 No i widzisz - Magnolia juz to wyjasnila.
Przecież każdy katolik podlega księdzu/biskupowi/papieżowi, tak?
Owszem, ale nie w sposób totalitarny jak w sektach, gdzie każdy ruch jest natychmiast oceniany i wyrzuca się dość gładko.
Nie patrz na rzeczywistość Kościoła przez pryzmat swojej... wspólnoty.
Ostatnio zmieniony 2020-01-24, 10:11 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Magnolia » 2020-05-18, 21:04

Zaistniała taka potrzeba by sprawdzić co głosi samozwańczy prorok Grzegorz Wróblewski z Leszna, ponieważ sieje zamieszanie duchowe, zwodzi nadal i chciałabym wskazać, gdzie wkrada się fałsz i manipulacja w to jego "głoszenie"

Przesłucham ten film i wyłapię bzdury i głupoty, które Pan Grzegorz mówi:
https://youtu.be/4HIk5oc8cz8 z 16 maja 2020r.

- '2 mówi że codziennie modli się z ojcami zakonnymi - nie mówi jakimi
-w czytanym "orędziu od Pana Jezusa", rzekomo Pan Jezus tytułuje Pana Grzegorza jako Ukochanego proroka i męczennika - bardzo zmyślna manipulacja, bo cokolwiek skrytykujemy Pana Grzegorza to powie że to męczeństwo. Jezus w Dzienniczku do św Faustyny nie zwracał się w ten sposób do niej, a cierpiała i wiele znosiła upokorzeń spełniając Jego wolę. A skoro mówimy o Jezusie to wiemy, że jako Bóg jest niezmienny i zawsze będzie obawiał się człowiekowi w ten sam- rozpoznawalny sposób.[/i]
- Pan Grzegorz błogosławi ludziom jak kapłan (sic!), bo twierdzi że otrzymał święcenia od samego Jezusa.- to ja sie pytam: jak to możliwe, że Jezus jako Głowa Kościoła, omija przepisy Kościoła, którym kieruje, drogę którą muszą przebyć kandydaci na kapłanów i sam udziela święceń Panu Grzegorzowi - przecież to jest kompletnie nielogiczne i niemożliwe - Bóg nie może czynić podobnych sprzeczności, to wynika z przymiotu wierności Boga.
Ustanowiony sakrament kapłaństwa to widziany znak niewidzialnej łaski, są określone przepisy i zasady udzielania święceń. Bóg działa przez Kościół, a święcenia są ważne, gdy ręce nakłada właśnie wyświęcony biskup. Ważnie czyli będący w łączności z papieżem.
Do tych błogosławieństw Pan Grzegorz jest kompletnie nieupoważniony, mało tego za to grozi kara ekskomuniki za odstępstwo od wiary.
(błogosławić może ojciec/rodzic dzieciom i wyświęcony kapłan wiernym, ale nie obcy człowiek innym i to jeszcze na podstawie urojonych święceń)

Słysząc coś takiego naprawdę nie mam ochoty słuchać dalej, bo trzeba Pana Grzegorza do psychiatry skierować, stawia się sam poza Kościołem.

- czytając orędzie... Jezus bedzie informował przez Pana Grzegorza i Jego kanał na YT.... - trzymajcie mnie a od czego jest Kościół i kapłani?!

- dalej '5:30.. Jezus sam się tytułuje jako Król Polski - podpisując orędzie - tłumaczyłam wcześniej w tym wątku, ale powtórzę, Królestwo Boże nie jest z tego świata, Boga nie interesują więc państwa i polityka, jest Królem serc i dusz - nie ma znaczenia rasa i przynależność państwowa. Czyli fałsz i brak zgodności z Objawieniem.

- '5:50 wspomnienie o 5 G - naprawdę? Jezusa interesują takie rzeczy jak technologia?! od kiedy?! - to jest kolejny pomysł na manipulację i wkręt do głoszenia najnowszych lęków ludzkich aby napędzać panikę - wzbudzać strach na kanwie: sam Jezus mówi o 5 G- kompletna BZDURA

- a następnie jest "przekaz od Matki Bożej" - niespotykane jest żeby Matka Boża miała inne orędzia niż Jezus, albo żeby musiała w ogóle dodawać coś do słów Boga. - nielogiczne.

- '6:14 - Maryja sama siebie tytułuje Królową (sic!) - to są na pewno słowa tej samej Maryi, która powiedziała:Oto ja służebnica Pańska? Bo Maryję znamy jako najpokorniejszą z pokornych, a tytułu nadają jej ludzie, Kościół.

- '6:24 - Maryja prosi o modlitwę za "całkowicie pogubiony Episkopat Polski" - (sic!) Naprawdę Maryja komentuje Episkopat Polski?! Ocenia go? A nie zapomniała, że to Jezus jest głowa Kościoła i Duch św nim kieruje? - kolejna manipulacja i fałsz, co coraz bardziej ukazuje, ze te "orędzia" pisze człowiek i to nieobeznany w prawdach wiary.

- '6:45 - "Maryja mówi" która forma przyjmowania Ciała Pańskiego- do ust i na klęcząco - jest jedyna godna -rozumiem, że to komentarz do toczącej się dyskusji w Polsce na ten temat, Pan Grzegorz uznał ze musi się opowiedzieć po jakiejś stronie. Tylko znowu wychodzi na to że albo Maryja nie zna historii Kościoła i nie wie że komunia była udzielana na rękę przez wiele wieków, czy to Pan Grzegorz nie zna historii Kościoła? na kogo stawiamy? Ja wolę posłuchać Kościoła w tej kwestii, to Kościół ma władze (od samego Jezusa) rozeznawania - w tym jak godnie udzielać komunii św. Oba sposoby, na rękę i do ust, są uznane w prawie kanonicznym zatwierdzonym przez Stolice Apostolską. Czyli co, mam uwierzyć że Maryja komentuje Kościół, prowadzony przez Jezusa ?! - fałsz i manipulacja.

- '7 - "kto godnie przyjmuje Pana Jezusa nigdy nie zachoruje na korona wirusa" - Bóg stworzył prawa natury i jest temu wierny, gdy coś dzieje się wbrew naturze to nazywamy to cudem. Rozumiem, że Maryja obiecuje CUD i ochronę za konkretną formę przyjmowania komunii św wbrew prawom natury?! Wbrew temu co pokazuje rzeczywistość , że wobec wirusów jesteśmy równi i każdy moze się zarazić, bez względu na przyjmowanie komunii św? Komunii św nie działa z automatu jako ochrona przed wirusami, wystarczy przypomnieć sobie że chodząc do komunii pomimo to w sezonie grypowym zachorowuje na grypę, bo wtedy krąży wirus grypy. Dlaczego z koronawirusem miałoby być inaczej?! To jest brak logiki. - czyli fałsz i manipulacja.

Matko naprawdę mam to słuchać dalej?! %-(

- '7:40 "Pan Jezus dał mi temat wolny" - to u mnie wzbudza salwę śmiechu, bo teraz prorok będzie przemawiał... Potem następuje taki kogel mogel z różnych zasłyszanych kazań bez ładu i składu... Pan Jezus dał szansę na życie wieczne, jesli tylko sobie na to zasłużymy - '10:40- nieprawda - Pan Jezus nie dał szansy na zbawienie, tylko zapewnił zbawienie. I nie zostaniemy zbawieni za dobre uczynki. To Jezus nas odkupił i to jest łaska. Oczywiście z przyjęcia wiary do serca wypływają też uczynki, ale herezją jest twierdzenie, że sami zasłużymy na niebo.
(teologicznie wyjaśnia to abp Ryś:
https://deon.pl/wiara/duchowosc/czy-dob ... nie,412082
no i św Paweł: św. Paweł nauczać zdecydowanie w liście do Rzymian: ,,Ale teraz jawną się stała sprawiedliwość Boża niezależna od Prawa, poświadczona przez Prawo i Proroków. Jest to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy wierzą. Bo nie ma tu różnicy: wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej, a dostępują usprawiedliwienia darmo, z Jego łaski, przez odkupienie które jest w Chrystusie Jezusie. Jego to ustanowił Bóg narzędziem przebłagania przez wiarę mocą Jego krwi. Gdzież więc podstawa do chlubienia się? Została uchylona! Przez jakie prawo? Czy przez prawo uczynków? Nie, przez prawo wiary. Sądzimy bowiem, że człowiek osiąga usprawiedliwienie przez wiarę, niezależnie od pełnienia nakazów Prawa''. (Rz 3, 21-25; 27-28))

- '11:30 "mamy królestwo dwóch serc miłości" - pierwsze słyszę.
-' 13:55 "jak można siedzieć przed NS w maseczkach i przyłbicach ?" - a czemu to miałoby Jezusa obrażać? Chronimy siebie i innych z miłości i odpowiedzialności.
- 15:20 "diabelska dyspensa" (sic!) - Pan Grzegorz "popłynął" juz kompletnie ... To właśnie przeświadczenie o własnym wybraństwie prowadzi do takich nadużyć, by komentować w ten sposób decyzje Kościoła. Żaden święty ani mistyk nie występował przeciwko Kościołowi.

Nie mogę dalej się już zmuszaj tego słuchać, bo to jest teologiczny bełkot, co chyba udało mi się wyżej wykazać.
Tragedia tego człowieka polega na tym, że nie rozumie o czym mówi i nie rozumie teologii. Inaczej mówiąc głosi Jezusa i Maryję, których nie poznał z Objawienia i Nauki Kościoła. Myśli, że można powtarzać to co zasłyszał w kościele na kazaniach w dowolny sposób i będzie ok.
Nie jest ok. nie ma w tych słowach prawdy o Bogu, nie ma żadnych objawień, On sam sobie to wymyśla i produkuje w głowie, nawet nie wiele przy tym myśląc.

Jako teolog odradzam słuchanie kanału "W posłudze" - Pan Grzegorz głosi herezje i bzdury pod płaszczykiem teologicznego kogla mogla. UWAGA zagrożenie duchowe.
Ostatnio zmieniony 2020-05-18, 21:09 przez Magnolia, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Dezerter » 2020-05-18, 22:36

Magnolia pisze
Jako teolog odradzam słuchanie kanału "W posłudze" - Pan Grzegorz głosi herezje i bzdury pod płaszczykiem teologicznego kogla mogla. UWAGA zagrożenie duchowe.
Całkowicie zgadzam się z Magnoliom i dziękuje za analizę i poświęcony czas
Pozornie Grzegorz mówi jak katolik i dopiero dłuższe posłuchanie i przeanalizowanie jasno pokazuje, że biedny zbłądził, uległ zwiedzeniu, lub coś innego nim kieruje - jedno jest pewne nie jest to Duch Święty
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Magnolia » 2020-05-19, 00:51

Znalazłam jeszcze:

http://krolowa-pokoju.com.pl/upomnienie ... ldo-1.html
Upomnienie prawne za szerzenie nieprawdy o wsparciu finansowym od Fra Elii Cataldo.

Magnolia

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Magnolia » 2020-05-19, 17:32

Okazuje się, że moje analizy wczorajsze sa bardzo pomocne dla osób, które chcą zweryfikować czy to co mówi Pan Grzegorz Wróblewski z Leszna, samozwańczy prorok może być prawdą?

Posłucham kilku filmów i napisze swoje uwagi:
https://youtu.be/tQ6q_B5oGnU

Pan Grzegorz zaczyna opowiada swoją historię z objawieniami, która zaczęła sie gdy miał 5 lat - ja sie pytam jakie dziecko 5 letnie umie nazwać to co widzi jako objawienie Maryjne?!
3 godziny klęczenia w nieruchomej pozycji u 5 letniego dziecka?! Brak kontaktu ze światem rzeczywistym, brak słuchu i brak wzroku, a skupienie tylko na jednym - mnie jako matki by bardzo zaniepokoiło, poszłabym z dzieckiem do lekarza. Co jest bardziej prawdopodobne choroba czy objawienie?
Co było przesłaniem Maryi: modlenie, modlenie, modlenie oraz tajemnice związane z przyszłością- czy to nie za duże obciążenie 5 letniego dziecka?! Który 5 latek spamięta ważne tajemnice, przesłanie i ma dość rozumu by to wszystko ogarnąć i przekazać dalej w świat?! - dla mnie to brzmi jak bajka...

Czy takiego Boga znamy, który nakłada na nas rzeczy nie do zrealizowania, nie do udźwignięcia?!
Ja znam Boga, który zawsze daje zadania na nasza miarę i siły, a i jeszcze zapewnia o łaskach i pomocy - chociażby czytamy o tym w Dzienniczku, czyli zaaprobowanych objawieniach przez Kościół.

od 9 roku życia posługując w Duchu św... - kto by dopuścił do posługi 9 latka? ! jacy rodzice, jacy kapłani? kto weryfikował to co mówi? gdzie posługiwał? dlaczego żaden kapłan nie wspiera Pana Grzegorza swoim autorytetem - nie zastanawia Was to?

a potem padają wyjaśnienia, dlaczego nie ma o nim głośno w Polsce, znaczy się o Jego posłudze: bo ja żyję tak jak Ewangelia mówi, zakazuje tam gdzie jestem żeby o mnie opowiadano - tak jak Pan Jezus to robił... - z całym szacunkiem, Ewangelia pokazuje również, ze na nic zdawały się zakazy Jezusa bo ludzie i tak gadali i przekazywali sobie z ust do ust.
Pan posługuje od dziesiątków lat i nie jest o NIm głośno?! Patrząc nawet na inną sytuację - ewangelizatora Marcina Zielińskiego - głośno o Nim jest w całej Polsce, jego proboszcz jeździ z Nim, opiekuje się Nim, może już nie stale, ale na początku tak było.
Tu tego nie ma, mowa o czymś, ale nie ma na to żadnych świadków, dowodów, są opowieści o uroczystościach, a nie ma ani migawki tych tłumów na modlitwach, które Pan Grzegorz organizuje - mnie to zastanawia no bo każdy chciałby się tym z innymi podzielić, pokazać czego dokonał dla Pana, a nie tylko o tym opowiadać i do tego beznamiętnym głosem.

'8:16 Kościół katolicki stacza się po równi pochyłej w dół, bo ludzie nie są przywoływani do Kościoła poprzez głoszenie Słowa Bożego- - Pan Grzegorz nie zauważa że ciągle są sprawowane codzienne msze św na których jest Uczta Słowa? to nagranie sprzed dwóch lat, ale nawet w czasach pandemii nikomu nie przyszło do głowy nie sprawować Eucharystii, tylko wierni nie mogli w niej uczestniczyć. Ale jednocześnie Ile parafii umożliwiło uczestnictwo i wysłuchanie Słowa Bożego poprzez internet- kolejne katolickie kanały wyrastały na Fb i YT jak grzyby po deszczu.
Bardzo sromotna to krytyka Kościoła i bezpodstawna.
A mamy tak wiele wzorów świętych do naśladowania, którzy złego słowa o Kościele nie powiedzieli, mimo że z powodu decyzji Kościoła np nie mogli sprawować Eucharystii (o. Pio) - dlaczego nie pozwalali sobie na krytyka Kościoła? Bo kochali Matkę Kościół, to raz, a dwa gdyby krytykowali Kościół to tym samym obrażali by samego Chrystusa, który jest Głowa KOścioła.
Ktoś kto tego nie rozumie i jeszcze twierdzi, ze to są słowa samego Jezusa - jest ignorantem a nie prorokiem.

9:30 - biskup pyta "charyzmatyka" co należy zrobić żeby uniknąć III wojny światowej...- przepraszam, ale znowu mam salwę śmiechu. Bo rolą biskupa jest rozeznawanie i prowadzenie wiernych - uwaga - na modlitwie oraz w Słowie Bożym, a nie radząc się "charyzmatyków". To charyzmatycy słuchają się i powinni być posłuszni biskupowi, a nie odwrotnie.

Potem Pan Grzegorz opowiada że był w kontakcie listownym ze Stolica Apostolską, ale odpowiedź dostał od ambasady RP przy Watykanie - co za konstrukt?! Przecież myśląc Stolica Apostolska to mamy na myśli hierarchię kościelną, a ambasady RP jest instytucją państwową. Co ma jedno do drugiego?!

13:30 pan Grzegorz niejako skarży się że czasem jest wyśmiewany, szykanowany przez różne diecezje czy zakony, gdzie chce głosić, że nie ma wsparcia duchowego ze strony Kurii - kreuje pewien określony swój wizerunek proroka niezrozumianego przez hierarchię Kościoła i męczennika. - czysta manipulacja - bowiem żadna kuria nie może dać Panu Grzegorzowi wsparcie duchowe jeśli głosi herezje i bajki, a to każda osoba duchowna widzi od razu, że tylko wspomnę "Jezus dał nam szanse na zbawienie, ale musimy sobie zasłużyć" - herezja.
Powiem więcej, liczę że biskup diecezji do której Pan Grzegorz należy oficjalnie wyda upomnienie dla Pana Grzegorza za głoszenie herezji i nieprawdy.

14 minuta: jest wielki post i wystarczy zedrzeć, oczywiście w przenośni, stare ciała i przybrać nowe ciała poprzez pokutę i pojednanie z Panem Jezusem - - coś dzwoni, ale nie wiadomo skąd - Porzucenie Starego Człowieka, czyli zniewolonego grzechami, nałogami i przyjemnościami porzucamy na rzecz stania się Nowym Człowiekiem, wolnym i świadomie utrzymującym relację z Bogiem. Ale to dotyczy serca człowieka a nie jego ciała!!! Nowy człowiek to taki, który żyje zgodnie z miłością opisaną w 1 Kor 13: Można by rzec, że nowy człowiek to człowiek cierpliwy, wyrozumiały, nie zabiegający o ludzkie uznanie i sławę. Pełen pokory i braku zazdrości, zawiści. To człowiek, w którym nie ma gniewu i złości, który nie jest pamiętliwy i nie wypomina doznane krzywdy. To człowiek szukający dobra bliźniego, a nie swojego. Nowy człowiek raduje się prawdą, a doznana przez kogoś niesprawiedliwość napełnia go wielkim smutkiem. Ale, co najważniejsze, człowiek ten jest pełen wiary, nadziei i wytrwałości wtedy, gdy wszystko wokół zachęca do niewiary, beznadziei i porzucenia Bożych dróg.

Ewidentnie gdzieś indziej leży akcent położony na serce , nie na ciało.
Innymi słowy Pan Grzegorz opowiada brednie i banialuki....a to wszystko dlatego ze próbuje naśladować kapłanów, a robi to nieudolnie i bez zrozumienia głębi prawd wiary.

16 minuta - "szatan powiedział mi wprost gdy miałem 5 lat, że będzie mi przeszkadzał całe życie w posłudze i tak się dzieje" - czyli nie tylko maryjne były to objawienia, szatana też widział i z nim rozmawiał?! - i matka słysząc takie rzeczy od dziecka nie poszła z nim do lekarza?!

17 minuta Pan Grzegorz twierdzi jakoby to On wniósł dopiero 3 lata temu nabożeństwo do Ducha św do Kościoła, bo prawie nigdzie nie ma takich nabożeństw - znowu śmiech na sali - tyle warte sa takie słowa.
Sama Odnowa w Duchu św, wspólnota działająca na całym świecie ma juz 50 lat!
inne : siostry bernardynki, które mają stałe nabożeństwo do Ducha św.
https://bernardynki.com/modlitwy-do-ducha-swietego/
A największe święto w Kościele to co rocznie obchodzone zielone świątki czyli Zesłanie Ducha św?
Znowu ogromna ignorancja wychodzi .

22 minuta wspomnienie jakiejś 2 minutowej rozmowy z człowiekiem , który był daleko od Kościoła od 50 lat, że po tych 2 minutach rozmowy z Grzegorzem człowiek się nawraca... - to budzi wrażenie ze Pan Grzegorz ma niezwykłe dary rozmowy i nawracania... - szerzenie iluzji i manipulowanie wizerunkiem.
Byliście kiedyś na ewangelizacji? odpowiadaliście kiedyś na pytania, które ktos w sobie nosił przez 50 lat?
Naprawdę 2 minuty wystarczy by człowiek zmienił myślenie i nawrócił się?!
To chyba uzurpacja mocy samego Ducha św? Nie sądzicie?

23 minuta opowieść jakie to przeszkody piętrzyły się przez Grzegorzem kiedy jechał na nabożeństwo do kościoła - 3 metrowa dziura w drodze, drzewa się składały, woda się wszędzie lała, żebym tylko nie mógł dojechać....- to pewnie musiały o tym gazety pisać że takie niecodzienne rzeczy się działy, prawda? Naprawdę?! Przecież szatan nie ma mocy nad światem fizycznym, nie może wywołać dziury w drodze, żeby rzucić kłody pod nogi człowiekowi.... banialuki i wielka wyobraźnia....to tak nie działa, walka duchowa tak nie wygląda...

24 minuta - Posługuje w całej Polsce, Pan Bóg mi pozwala czasami na dar bilokacji i wyciąga kartkę na dowód... dalej: ja posługuje 24 h na dobę - a kiedy śpi?! kiedy je?! ktoś jest świadkiem tego daru bilokacji, bo w Kościele instytucja świadka cudu jest dość zasadnicza. Nie kazdy sobie może przypisywać dary, albo twierdzić że coś potrafi bez dowodów i świadków, bo tak jak sam Grzegorz mówi - wszystko jest rozeznawane- nie wystarczy kartka na dowód że jakies dziecko zostało uzdrowione w Krakowie bo to niczego nie dowodzi.
opowieść o konsylium w samo włączającym się telewizorze - poziom wiarygodności tragicznie spada.

Co to za dowód na bilokację, jesli maila do szpitala napisał z domu o dziecku chorym w Krakowie - naprawdę ktoś w to wierzy, daje temu wiarę?! Bo to palcem na wodzie jest pisane. wiarygodność dowodu żadna - każdy może wydrukować maila którego sam napisał na swoim komputerze i to ma dowieźć, że uzdrowił dziecko w Krakowie pozostając w Lesznie?!
Odpowiedzi żadnej - no a jak mogli potraktować taki mail lekarze leczący dziecko, do czego by to prowadziło? do zaniedbań w leczeniu, gdyby go posłuchali.

To jest tak tragicznie żałosna opowieść, że mówi to wiele o samym człowieku który coś takiego opowiada.

To już przechyla szalę mojej cierpliwości do filmu tego pana. Proszę wybaczyć, że nie dokończę analizy...

Czy naprawdę potrzeba jest więcej dowodów, że ten człowiek nie mówi prawdy i nie ma pojęcia o Kościele, prawdach wiary i nie spotyka Jezusa?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Dezerter » 2020-05-19, 22:47

Eden pisze: 2020-01-24, 07:51
Dezerter pisze: 2020-01-23, 20:15 Wysłałem oficjalnego maila do wszystkich świętych z kurii poznańskiej by się tym zajęli.
Fajnie :) To nie zamykajcie tematu, aby w razie reakcji, można o niej tu powiadomić (Marek nie widzi konieczności działania; dobrze, że myślisz inaczej).
Nikt z odpowiedzialnych w Diecezji poznańskiej nie raczył odpowiedzieć mi :( i z tego co widać nie podjęto żadnych reakcji, nadal pozwalając działać pseudo prorokowi na "terenie kościelnym".
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Jozek » 2020-05-20, 00:40

Jak by zaczeli sie zajmowac wszystkimi samozwanczymi prorokami to nie bylo by wolnego ksiedza do odprawiania Mszy Sw.
Gdyby znali pisma to wiedzieli by ze tylko jeden z prawdziwych prorokow zmarl smiercia naturalna, to by im sie odechcialo prorokowania, ale skoro nie wiedza, to nie sa tymi prawdziwymi i dlatego ciagle beda wspominac i przypominac o tym ze wszelkie krytyki to ich cierpienie i jak bardzo cierpia, by w ten sposob potwierdzac i udowadniac ze sa prorokami.
Prawdziwy Prorok nie musi nic potwierdzac i udowadniac, robi co ma robic i wie co go czeka nie zalac sie.
Ostatnio zmieniony 2020-05-20, 00:57 przez Jozek, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Dominik

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Dominik » 2020-05-20, 13:58

Wczoraj też wysłałem maila do kurii poznańskiej. Może większa ilość maili odniesie skutek.

Magnolia

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Magnolia » 2020-05-20, 14:33

A ja musze się pochwalić, że otrzymałam odpowiedź z Kurii Poznańskiej, wklejam zrzut z ekranu:

Obrazek

Dominik

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Dominik » 2020-05-20, 14:51

Tą samą odpowiedz dostałem właśnie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Kanał "Wposłudze" - czyli prorok Grzegorz nadaje...

Post autor: Marek_Piotrowski » 2020-05-21, 01:24

Trzeba opublikować

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”