Przydatne linki i programy

Rozmowa na wątki dotyczące świata technologi.
Magnolia

Re: Przydatne linki i programy

Post autor: Magnolia » 2020-06-29, 10:46

Dzięki Panowie za wyjaśnienia. Wyrażenie dane komórkowe było zagadką, ale jakbyście napisali że zżera internet z pakietu to bym załapała od razu. ;) :D
W każdym razie dziękuje także za polecenie konwektora. :-bd

TOMVAD 45

Re: Przydatne linki i programy

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-29, 11:01

Magnolia pisze: 2020-06-29, 10:46 Dzięki Panowie za wyjaśnienia. Wyrażenie dane komórkowe było zagadką, ale jakbyście napisali że zżera internet z pakietu to bym załapała od razu. ;) :D
W każdym razie dziękuje także za polecenie konwektora. :-bd
Magnolio, ja tak po katol tym bardziej gdy katolicku chciałem, aby nikogo nie obrażać,wtedy można walczyć o stołek prezesa tej forumowej firmy. :)) :D Potem mi zarzucą że kogoś od żarłoków wyzywam. :)) :D

A tak poważnie: chodziło właśnie o to że to zżera internet z pakietu.Oczywiście te dane są co miesiąc od nowa dawane ale po co tracić te dane skoro można korzystać z innej formy. Poza tym jak się chce korzystać z innych opcji komórki to dźwięk z YouTube lub innych kanałów się wyłącza. Przynajmniej u mnie tak jest. Korzystając z plików mp3 można słuchać i robić inne rzeczy na telefonie.

Dominik

Re: Przydatne linki i programy

Post autor: Dominik » 2020-06-29, 11:05

Chyba każdy telefon obsługuje karty pamięci. Za 22 - 30zł kupisz dobrą kartę o pojemności 32GB. Pomieści ona minimum 100 godzin nagrań, co powinno każdego zadowolić( w gorszej jakości 1000g wejdzie).

Z tym ściąganiem jak leci to miałem na myśli bardziej że masz np. playliste z jakąś książką podzieloną na 50 części, i ściąganie jej wszystkich części jak leci (oczywiście, jeśli da się kupić książkę to ją kupujmy, pobierajmy te niedostępne).

Magnolia

Re: Przydatne linki i programy

Post autor: Magnolia » 2020-06-29, 11:21

Bardziej martwię się o baterie niż internet, dlatego bardzo rzadko korzystam z Yt na komórce, w zasadzie tylko w domu.

TOMVAD 45

Re: Przydatne linki i programy

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-29, 11:36

Ja mam Samsunga Galaxy J7 i bateria chodzi już 3 kata, wielokrotnie ładowana a nawet mogła być wielokrotnie przeładowana. Ile kosztuje nowa? - nie wiem. Jak mi padnie to kupię nową bo wolę kupić baterię niż nowy telefon. Ten dla mnie jest bardzo dobry. Nowy telefon będzie kosztował min 800zł,a wcale może nie być lepszy. Dopóki chodzi to jest dobrze a spodziewam się że wymiana baterii będzie tańsza niż nowy telefon.

Bateria pada po dłuższym czasie chyba że sam telefon nie jest dobrej jakości.

J wolę mieć muzykę w telefonie i wtedy mogę zarówno słuchać jak i korzystać z innych opcji, no poza dzwonieniem (na czas dzwonienia muszę wiadomo wyłączyć słuchanie) czy słuchaniem czegoś innego.Nie muszę wtedy ani kupować ani nosic innych urządzeń z muzyką bo mam wszystko w jednym.

Dominik

Re: Przydatne linki i programy

Post autor: Dominik » 2020-06-29, 12:01

Mój model telefonu jest z przed 4 lat(ok 700zł kosztował). Z nowego telefonu nie byłbym bardziej zadowolony. Wiadomo, na początku cieszył by oko, ale po trzech dniach już by niczym się nie wyróżniał aż tak od tego starego. Jedynie co to zdjęcia robi takie sobie, nie nadają się do obróbki graficznej, jedynie na fejsa wrzucić można. Sporo starszy telefon robił lepsze zdjęcia, ale może dlatego że był flagowcem.

TOMVAD 45

Re: Przydatne linki i programy

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-29, 16:31

Mnie się miejsce już kończy w pamięci telefonu i będę musiał sobie kartę dokupić bo jest jeszcze trochę ciekawych rzeczy do słuchania. Przede wszystkim chodzi o pieśni, kazania.Trochę i muzyki się posłucha. Dlatego szukałem takiego narzędzia które pozwoliłoby mi na konwersję plików. Zacząłem szukać konkretnych utworów w formacie MP3 i trafiłęm na stronkę gdzie można było ciekawe utwory znaleźć, ale przy okazji na tej stronie było okno do tej strony z konwerterem więc wszedłem i znalazłem to co chciałem. Ale trzeba się tez dzielić więc podałem wam link. Może ktoś będzie mógł sobie teraz słuchać wartościowych kazań,nauk czy pieśni i się dzięki temu zbliży do Boga lub się nawróci jakiś niewierzący.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery, Internet i technologie ”