Mem.

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Adam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 13 paź 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

Re: Mem.

Post autor: Adam » 2020-11-15, 19:46

Jaka propaganda oszczercza? Andej weź przestań, bo to się robi śmieszne co piszesz teraz. Rozumiem, że bronisz kościoła jak niepodległości. I rozumiem, że broniąc kardynała starasz się bronić Jana Pawła II, ale bierz poprawkę na to, że Jan Paweł II w ostatnich latach swojego życia nie był w 100 % sprawnym człowiekiem. Stąd wszystko szło do kardynała Dziwisza i śmiem twierdzić, że to on decydował i odsiewał różne rzeczy. To raz.

Dwa, nie żyjmy w Matixie. Pracując całe życie w jednej instytucji i nie słysząc o pedofili i homoseksualizmie to naprawdę jest śmieszne. Bendykt XVI nie bez powodu tak szybko zrezygnował widząc co się wyprawia w tej oazie świętości jaką jest Watykan. Ja w swojej i sąsiedniej parafii miałem takie przypadki, ale oczywiście kardynał Dziwisz nigdy na nic takiego nie trafił. Przecież to jest absurd! Aburd, który przeczy prawom logiki.

Trzy, podważając słowa ks. Isakowicza zarzucasz mu kłamstwo i traktujesz go jako oszczercę. Nie rozumiem dlaczego? Nie lubisz go, bo ma niższą rangę niż kardynał Dziwisz? Tutaj naprawdę się dziwię.
"Szczęśliwe rodziny ryją mi łeb, patrzę głodny na malowany chleb" - Quebo

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Mem.

Post autor: Andej » 2020-11-15, 19:50

Udowodnij oskarżenia!
Popraw błędy ortograficzne!

Nie bronię, ale oczekuję uczciwości. Oskarżasz, to udowodnij.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Adam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 13 paź 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

Re: Mem.

Post autor: Adam » 2020-11-15, 20:07

Andej weź leki na uspokojenie, odpocznij, zastanów się, nie wiem prześpij się z tym. Nie wytykaj błędów, bo ja zaraz zacznę robić to samo. Bo jak się nie ma do czego przyczepić to się czepia do pierdół. Przytoczyłem pogląd Isakowicza-Zalewskiego, z którym się zgadzam, a Ty dalej bez sensu swoje.

Oczekujesz uczciwości, a bronisz Dziwisza jak niepodległości. Mam wrażenie, że jesteś głuchy i ślepy na problemy kościoła.
Ostatnio zmieniony 2020-11-15, 20:15 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęśliwe rodziny ryją mi łeb, patrzę głodny na malowany chleb" - Quebo

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Mem.

Post autor: ToTylkoJa » 2020-11-15, 20:20

Andej pisze: 2020-11-15, 19:50 Popraw błędy ortograficzne!
Za każdym razem, kiedy w internetowej dyskusji nie masz argumentów XD
Myślałam, że ten argument występuje tylko w memach.

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: Mem.

Post autor: abigail » 2020-11-15, 20:30

Ciach.

To nie jest śmieszne, ani prawdziwa informacja. Dominik
Ostatnio zmieniony 2020-11-16, 10:26 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Mem.

Post autor: Andej » 2020-11-15, 20:58

Adam pisze: 2020-11-15, 20:07 Andej weź leki na uspokojenie, odpocznij, zastanów się, nie wiem prześpij się z tym. Nie wytykaj błędów, bo ja zaraz zacznę robić to samo. Bo jak się nie ma do czego przyczepić to się czepia do pierdół. Przytoczyłem pogląd Isakowicza-Zalewskiego, z którym się zgadzam, a Ty dalej bez sensu swoje.

Oczekujesz uczciwości, a bronisz Dziwisza jak niepodległości. Mam wrażenie, że jesteś głuchy i ślepy na problemy kościoła.
Nie bronię Dziwisza, tylko oczekuję uczciwości. W cywilizowanym świecie przyjęta jest zasada, że dopóki nie zostanie udowodniona wina, nie można uznawać kogoś za winnego.
ToTylkoJa pisze: 2020-11-15, 20:20
Andej pisze: 2020-11-15, 19:50 Popraw błędy ortograficzne!
Za każdym razem, kiedy w internetowej dyskusji nie masz argumentów XD
Myślałam, że ten argument występuje tylko w memach.
Nigdy nie mam argumentów, dlatego zwracam uwagę na pisownię. Bardzo przepraszam za to, że przywiązuję wagę do szacunku dla człowieka, dla pisowni, dla języka polskiego (którego się wciąż uczę). Zdaję sobie sprawę, że Regulamin zabrania poprawnej pisowni. I nietaktem jest zwracanie uwagi na nią.
A już totalnym chamstwem oprócz polemizowania z kimś dodatkowe zwracanie uwagi na błędy. Sądzę, że jak Twoje imię lub nazwisko ktoś zapisuje z małej litery przyjmujesz to za wyraz szczególnego szacunku.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Mem.

Post autor: ToTylkoJa » 2020-11-15, 21:30

Nie widziałam, żebyś zwracał uwagę Bise, Pomperiemu, Jozkowi, sylviemu, Dezowi...
Dopiero za trzecim czytaniem skapnełam się, że może Ci chodzić o Kościół pisany małą literą, oprócz tego wiedzę tam ze dwa brakujące przecinki może.
Funfact: każdemu może się zdarzyć. Sama robię często błędy, zakładam, że również przy pisowni religijnej. Dopuki ktoś nie robi tego umyślnie, ale przez przypadek/ niedopatrzenie/ missclick to tak, wszystko jest w porządku, nawet jeśli chodzi o moje nazwisko.
Nawet nie podałeś, o co konkretnie Ci chodzi, więc skąd w ogóle miał wiedzieć, co poprawić? Z kart wywróżyć?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Mem.

Post autor: Andej » 2020-11-15, 21:48

Dysortografom nie zwracam. Ale zwracałem, dopóki nie zorientowałem się, w czym rzecz.
Więcej jest osób, którym nie zwracam uwagi. A jest tak także dlatego, że nie ma sensu zwracać uwagi osobom, które zupełnie nie dają sobie rady z językiem polskim. Mogę to robić ino gdy, ktoś w miarę porwanie operuje słowem. A w szczególności, gdy nie wiem, czy błędy robi świadomie, aby dokuczyć, czy z braku znajomości zasad języka, czy z lekceważenia jednego i drugiego.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: Mem.

Post autor: abigail » 2020-11-17, 16:15

abigail pisze: 2020-11-15, 20:30 Ciach.

To nie jest śmieszne, ani prawdziwa informacja. Dominik
prawdziwe jest to ilu ksiezy odmawia chrztu dzieciakom z in vitro
i ze ich rodzice musza wykazać chęć przynależności do kościoła
inni nie musza
a zabawne dla mnie jest zestawienie z nienaturalnym poczeciem Jezusa
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Mem.

Post autor: Albertus » 2020-11-17, 16:30

abigail pisze: 2020-11-17, 16:15
prawdziwe jest to ilu ksiezy odmawia chrztu dzieciakom z in vitro
i ze ich rodzice musza wykazać chęć przynależności do kościoła
inni nie musza
Moim zdaniem to całkiem normalne że od ludzi którzy uczestniczyli w "in vitro" oczekuje się wykazania chęci przynależności do Kościoła, szczególnie wtedy gdy przynoszą dziecko do chrztu.

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: Mem.

Post autor: abigail » 2020-11-17, 16:52

alez ja nie kwestionuje czy normalne
stwierdzam tylko ze jest to prawdziwe
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Mem.

Post autor: sądzony » 2020-11-17, 17:33

Albertus pisze: 2020-11-17, 16:30 Moim zdaniem to całkiem normalne że od ludzi którzy uczestniczyli w "in vitro" oczekuje się wykazania chęci przynależności do Kościoła, szczególnie wtedy gdy przynoszą dziecko do chrztu.
Gdy chrzciłem córkę nikt nie pytał czy wyznaję szatana czy baala.
Uczestniczyłem i nadal uczestniczę w wielu grzechach.

Gdybym nie był grzesznikiem, Bóg byłby mi zbędny.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Mem.

Post autor: Albertus » 2020-11-17, 17:58

sądzony pisze: 2020-11-17, 17:33
Albertus pisze: 2020-11-17, 16:30 Moim zdaniem to całkiem normalne że od ludzi którzy uczestniczyli w "in vitro" oczekuje się wykazania chęci przynależności do Kościoła, szczególnie wtedy gdy przynoszą dziecko do chrztu.
Gdy chrzciłem córkę nikt nie pytał czy wyznaję szatana czy baala.
Uczestniczyłem i nadal uczestniczę w wielu grzechach.

Gdybym nie był grzesznikiem, Bóg byłby mi zbędny.
Czyli uważasz że Kościół nie powinien interesować się tym czy rodzice dziecka przynoszonego do chrztu są wyznawcami szatana czy baala? Ani tym czy akceptują nauczanie Kościoła na temat tego co jest grzechem a co nie jest?

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Mem.

Post autor: sądzony » 2020-11-17, 19:46

Albertus pisze: 2020-11-17, 17:58 Czyli uważasz że Kościół nie powinien interesować się tym czy rodzice dziecka przynoszonego do chrztu są wyznawcami szatana czy baala? Ani tym czy akceptują nauczanie Kościoła na temat tego co jest grzechem a co nie jest?
Tak uważam. Chrzci się dziecko, nie rodziców.
Natomiast chciałbym, by ludzie biorący ślub kościelny wiedzieli choćby ile jest ewangelii.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Mem.

Post autor: Andej » 2020-11-17, 22:36

abigail pisze: 2020-11-17, 16:15
abigail pisze: 2020-11-15, 20:30 rodzice musza wykazać chęć przynależności do kościoła
inni nie musza
Jaki jest sens chrztu, jeśli rodzice nie mają zamiaru wychowywać w wierze? Tak krzywoprzysięstwo.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ