Twin Peaks

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomaszek
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 625
Rejestracja: 13 wrz 2015
Lokalizacja: Polska
Has thanked: 12 times
Been thanked: 103 times
Kontakt:

Twin Peaks

Post autor: Tomaszek » 2017-06-27, 11:28

Może oglądaliście przed laty serial MIasteczko Twin Peaks. Teraz nakręcono kontynuację po latach. Po prostu Twin Peaks. Co sązicie o tym filmie? Jaki jest właściwie jego przekaz? Pozytywny, negatywny? Bo na pewno serial jest "kultowy" cokolwiek to znaczy, ale czy wywiera na ludzi właściwy wpływ, czego uczy? Oglądaliście?
"Aby rozumieć przypowieść i przenośnię, słowa mędrców i ich zagadki."

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Twin Peaks

Post autor: Andej » 2017-06-27, 15:52

Nie oglądaliśmy. Nie będziemy oglądać. Szkoda nam na to czasu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Twin Peaks

Post autor: Marek_Piotrowski » 2017-06-27, 23:26

Niestety, nie oglądałem.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Twin Peaks

Post autor: Dezerter » 2017-06-28, 22:44

Tomaszek pisze:Może oglądaliście przed laty serial MIasteczko Twin Peaks. Teraz nakręcono kontynuację po latach. Po prostu Twin Peaks. Co sązicie o tym filmie? Jaki jest właściwie jego przekaz? Pozytywny, negatywny? Bo na pewno serial jest "kultowy" cokolwiek to znaczy, ale czy wywiera na ludzi właściwy wpływ, czego uczy? Oglądaliście?
Stary był dla mnie kultowy, czekałem z wypiekami, na kolejny odcinek, uwielbiam do dziś muzykę z niego, miał klimat, świetnie się oglądało.
Ostatnio syn powiedział, że jest nowy serial...
pierwszy odcinek - parodia i usilna próba odtworzenia klimatu - cieniutki stwierdziliśmy zgodnie z żona dawną fanka serialu, ale dałem jeszcze jedną szansę, może się rozkręci
odcinek drugi - to samo , tylko troszkę lepiej
trzeciej szansy nie dostali

A ty Tomaszku oglądasz nowy?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Tomaszek
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 625
Rejestracja: 13 wrz 2015
Lokalizacja: Polska
Has thanked: 12 times
Been thanked: 103 times
Kontakt:

Re: Twin Peaks

Post autor: Tomaszek » 2017-06-29, 09:12

Oglądam bo jestem zwyczajnie ciekawy. Szczególnie rozczarował mnie ocinek ósmy. Dominowały efekty specjalne. Prawie zero aktorskiej gry. Ale zamierzam obejrzeć do końca. Ja zwykle jak oglądam to jednocześnie ćiczę na gitarze. Obecnie pracuję nad tym utworkiem:



więc nie mam poczucia utraconego czasu. Ale musisz przyznać, że rzadko udaje się pociągnąć udany serial dalej. A tutaj mega wyzwanie, po tylu latach taki film. Chcę obejrzeć całość i wtedy wydam werdykt. Czasami te końcowe odcinki mogą zmienić wiele no i interesuje mnie jak chcą to wszystko powiązać z pierwotnym zamysłem.
"Aby rozumieć przypowieść i przenośnię, słowa mędrców i ich zagadki."

ODPOWIEDZ