Muzyka

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Dominik

Re: Muzyka

Post autor: Dominik » 2018-01-12, 22:06

Skoro patriotycznie, to coś takiego


Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-13, 11:18

To jest super Dominiku. Trochę takie heavy metalowe, ale super. Sabaton jest więc super. Teraz coś ode mnie:







To tak patriotycznie.

Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-13, 11:27

A teraz extra humor. Chyba go znacie:


Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-19, 20:19


Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-19, 22:14

Ja polecam to. Jak dla mnie powala. Nie chodzi tak o sama muzykę, ale o przekaz. Jak posłuchacie to może zrozumiecie:


Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-19, 22:25

Tak przy okazji kilka informacji o Kubie. Tutaj znajdziecie krótki opis jego działalności - jest aktorem filmowy i teatralnym.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Kornacki

I to co ciekawe: chodziłem z nim do podstawówki, do jednej klasy. Zaskoczył mnie, gdy dowiedziałem się, że gra w filmach. A jeszcze bardziej powalił mnie powyższą piosenką. Bardzo zdolny gość.

Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-20, 10:37

chcialam tylko napisac (bo zostal usuniety moj teledysk "pictureplane-self control"z powodu obecnosci na jednej scenie pentagramu,chcialabym poinformowac ze ja nie jestem satanistka,po prostu podoba mi sie muzyka pictureplane,jestem chcrzescijanka,wiec mam nadzieje,ze inni nie odebrali mnie zle,tak bardzo zle...pozdrawiam ;)

Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-20, 11:08



to moje,bo dla mnie i o mnie..

Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-20, 14:02

Nocny Ludzik pisze: 2018-01-20, 10:37 chcialam tylko napisac (bo zostal usuniety moj teledysk "pictureplane-self control"z powodu obecnosci na jednej scenie pentagramu,chcialabym poinformowac ze ja nie jestem satanistka,po prostu podoba mi sie muzyka pictureplane,jestem chcrzescijanka,wiec mam nadzieje,ze inni nie odebrali mnie zle,tak bardzo zle...pozdrawiam ;)
Myślę że nie odebrano ciebie źle, nie mamy wpływu na wszystko co jest gdzieś tam umieszczane. Chciałaś zwrócić uwagę na muzykę a nie na symbol. Jednak warto patrzeć na cały obraz czy nie zawiera takich negatywnych treści - to tak na przyszłość.

Jesteś katoliczką czy też chrześcijanką i dla mnie ten obraz jest podstawą, taką chcę ciebie widzieć czy odbierać bo widok chrzescijanki je najbardziej radujący.

Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-20, 18:25


Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-20, 18:37

[(...) Co to miało być :!: :?: - promocja alkoholizmu ?- słabiutki utwór, na którym ciągle chleją - ponieważ drugi raz muszę usuwać twój teledysk - dostajesz ostatnie, ustne (tym razem publiczne) ostrzenie - Dezerter]

Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-20, 20:32

:( o rany przesada,moze nie nadaje się na to forum

Magnolia

Re: Muzyka

Post autor: Magnolia » 2018-01-20, 21:00

Dla chrześcijan jest bardzo ważne czym się karmimy... w przenośni "karmimy" oznacza jakiej muzyki słuchamy, co nas kształtuje i czy nas to rozwija czy sprowadza na złą drogę. Innymi słowy może Ty zwracasz uwagę na muzykę i nic poza tym, ale takie teledyski niosą także przekaz wideo... pokazują rzeczy, obecne w świecie, ale my nie chcemy się nimi tu karmić.
Mam nadzieję ze dobrze to wyjaśniłam. Rozejrzyj się Mileno, może nie trzeba oburzać się, ale warto poznać czym żyją inni chrześcijanie, bracia w wierze i jak im to pomaga w wierze...
Pozdrawiam

Nocny Ludzik

Re: Muzyka

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-20, 22:31

strasznie mi smutno ;(

Abraham45

Re: Muzyka

Post autor: Abraham45 » 2018-01-20, 22:33

Nocny Ludzik pisze: 2018-01-20, 20:32 :( o rany przesada,moze nie nadaje się na to forum
Ja myślę że te ostrzeżenia były niepotrzebne i wystarczyło porozmawiać z Mileną. Jest przecież nowym forumowiczem i nie zna wszystkich zasad.

Mileno, warto zwracać uwagę na przekaz - jest o istotny nid tylko dla samej obsługi forum ale przede wszystkim dla forumowiczów wśród których mogą być osoby które mogą szybko ulegać różnym negatywnym wpływom, zgorszeniom. Zależy nam na tym abyś była na forum, ale treści mogą być negatywnie odbierane dlatego obsługa szybko je usuwa. Trochę szybko i chyba zbyt pochopnie udziela się ostrzeżeń - to zniechęca do bycia na forum.

Bądź Mileno z nami, bądź też ostrożna w umieszczaniu filmów, zdjęć które zawierają negatywny przekaz.

Jak dla mnie każdy jest ważny na tym forum, ty także.

ODPOWIEDZ