"Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
epdf

"Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Post autor: epdf » 2019-03-09, 19:54

Cześć,
zachęcam do zapoznania się z projektem oraz wsparcie dla projektu jakiego nie było...

Wesprzeć to dzieło można już od 1zł. Można także wspomóc projekt i uzyskać nagrodę. Po ludzku projekt jest karkołomny, ale wierzę, że dojdzie do skutku.
Bardzo, bardzo, bardzo zależy mi na Waszym wsparciu (bez względu na kwotę), bo każde wsparcie to Wasze świadectwo poparcia dla twórczości artystów i tego pięknego projektu. ^:)^

Zapraszam na stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/pnp

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof :-h
Ostatnio zmieniony 2019-03-09, 21:12 przez epdf, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Re: "Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Post autor: Dominik » 2019-03-09, 22:07

Witaj Krzysiek.
Zapraszam do dyskusji na forum, ponieważ jak zapewne wiesz że reklamy są tylko dla piszących użytkowników.

epdf

Re: "Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Post autor: epdf » 2019-03-09, 22:32

To nie do końca jest reklama. Bardziej informacja o projekcie i prośba o wsparcie (choćby dosłownie złotówką) dla muzycznego projektu. Stąd post w dziale "multimedia i rozrywka".

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14931
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: "Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Post autor: Dezerter » 2019-03-10, 10:13

epdf pisze: 2019-03-09, 22:32 To nie do końca jest reklama. Bardziej informacja o projekcie i prośba o wsparcie (choćby dosłownie złotówką) dla muzycznego projektu. Stąd post w dziale "multimedia i rozrywka".
Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł/projekt, mnie przekonaliście, że warto was wesprzeć. Namawiam do przyjęcia propozycji z tymi instrumentami etno, archaicznymi, bo będą pasowały do tego starożytnego tekstu, jest moda na etno, dodadzą te wstawki kolorytu i głębi.
Prosimy w tym wątku o informacje o koncertach i płycie - ja bym się wybrał na taki koncert.
Powodzenia
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

epdf

Re: "Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Post autor: epdf » 2019-03-10, 10:50

Chyba zostałem źle zrozumiany. To nie jest mój projekt. Ja akurat jestem kompletnym beztalenciem artystycznym. Sztuka to nie moja bajka, lubię poezję śpiewaną, ale tylko słuchać. Również podoba mi się projekt. Widzę jednak, że nie ma jakiegoś mega wsparcia, więc postanowiłem pomóc.

Dodano po 30 minutach 17 sekundach:
Osobiście byłem na koncercie w listopadzie. Ogólnie super. Dodatkowo jakaś dziewczyna rysowała piaskiem i obraz był wyświetlany na rzutniku. Jak dla mnie trochę za dużo bodźców, ale innym się podobało, więc pewnie kwestia gustu. Niemniej chciałbym, żeby ta płyta powstała. Bo nie jest to muzyka uwielbieniowa, czego jest pełno na rynku, tylko coś ambitniejszego. "Pieśń nad pieśniami" to taki trochę erotyk w Biblii :) Więc liczę, że powstanie. Wsparłem już projekt, ale płytę dostanę tylko, jeśli cały projekt wyjdzie.

Dominik

Re: "Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Post autor: Dominik » 2019-03-10, 13:43

epdf pisze: 2019-03-09, 22:32 To nie do końca jest reklama. Bardziej informacja o projekcie i prośba o wsparcie (choćby dosłownie złotówką) dla muzycznego projektu. Stąd post w dziale "multimedia i rozrywka".
Tutaj bardziej mi chodziło o pewien punkt regulaminu
5l - umieszczanie reklam (także przez podawanie linków w treści postów) i przeprowadzanie kwest bez indywidualnego uzgodnienia z moderacją,
Jednak skoro odpisujesz na nasze posty i co ważniejsze, projekt jest ciekawy to OK, masz naszą zgodę. Po prostu ścigam tych co wrzucą tego typu post i nie śledzą dalej co się z nim dzieje.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14931
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: "Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Post autor: Dezerter » 2019-03-10, 13:46

Mówisz, ze darczyńcy zostaną nagrodzeni płytą ? bardzo dobry pomysł!
Mam nadzieję, że rozejrzysz się po forum i jakiś wątek cię zaciekawi.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

epdf

Re: "Pieśń nad pieśniami" - prośba o wsparcie złotówką :)

Post autor: epdf » 2019-03-10, 21:45

Dominik, dziękuję za zgodę. Uściślając - nie prowadziłem zbiórki na forum, a jedynie umieściłem informację o projekcie. Chciałem pomóc artystom w realizacji projektu, bo uważam, że warto (bo nie jest to muzyka uwielbieniowa na gitarę i keyboard, czego jest pełno na rynku) i chciałbym dostać płytę. Więc pierwsze moje skojarzenia to były portale chrześcijańskie. Zalogowałem się na 3 portalach i zamieściłem post. W zasadzie to chyba najlepiej przyjęto mnie tutaj, bo jest jakikolwiek odzew, zatem dziękuję i pewnie zostanę tutaj na dłużej (Dezerter, też mam taką nadzieję).

ODPOWIEDZ