Kanał Metafizyczny na YT - Zapraszam !

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
Magnolia

Re: Kanał Metafizyczny na YT - Zapraszam !

Post autor: Magnolia » 2020-08-28, 17:26

Jak to nie wiesz? trąbimy o tym kanale od tygodnia, bo tyle ma!

viewtopic.php?f=36&t=10527&start=30
Można podesłać swoje nagranie do mnie na maila, a doczekasz się własnej nagranej modlitwy na YT!

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 353 times

Re: Kanał Metafizyczny na YT - Zapraszam !

Post autor: Morkej » 2020-08-28, 17:31

Dotarła do mnie informacja o stronie z modlitwami, ale o kanale nie usłyszałem nic. Jakoś chyba zakręcony, albo zagubiony na tym forum jestem.
Może bym nagrał własną modlitwę, ale wydaje mi się, że taki młodzieńczy/dziecinny głos by nie pasował do poważnej, dorosłej tonacji, która występuje na tym kanale.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Kanał Metafizyczny na YT - Zapraszam !

Post autor: Andej » 2020-08-28, 19:24

Morkej pisze: 2020-08-28, 17:31 taki ... głos by nie pasował do poważnej, dorosłej tonacji, która występuje na tym kanale.
Wybacz, ale nie masz racji. Nie ma głosu dorosłego. Jest głos szczery. Oczywiście brzmienie, też się liczy. Artykulacja. Ale, nade wszystko, musi brzmieć szczerość. Ja taką szczerość odbieram z filmiku Magnolii, którego wysłuchałem. Uwierz mi, że nie ma znaczenia, barwa, ani "dorosłość" (jeśli jest coś takiego. Skorzystaj z oferty Magnolii. Zróbcie pierwszy razem (przepraszam, że tak napuszczam, ale tuszę, iż nie wywołuję negatywnych uczuć).
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Kanał Metafizyczny na YT - Zapraszam !

Post autor: Magnolia » 2020-08-28, 19:59

Dzieki Andeju za dobre słowo. Morkej już dopytywał o szczegóły na Pw, więc bedzie współpraca, przy 400 modlitwach na naszej stronie, naprawde jest spory wybór, co komu w duszy gra.

ODPOWIEDZ