Podaj dalej (Pay It Forward)

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Dominik

Podaj dalej (Pay It Forward)

Post autor: Dominik » 2018-02-13, 23:11

Polecam, nie umiem opisywać filmów, więc wybaczcie.

Gdzieś mi się schował wątek filmowy,,, :(

Magnolia

Re: Podaj dalej (Pay It Forward)

Post autor: Magnolia » 2018-02-14, 13:06

Tak na zachętę:
Podczas pierwszego dnia w szkole nowy nauczyciel geografii (Kevin Spacey) rzuca pomysł, by uczniowie zastanowili się, w jaki sposób można zmienić świat. Mały Trevor (Haley Joel Osment) bierze sobie to do serca. Wymyśla sposób pomagania ludziom w potrzebie o nazwie "podaj dalej". Zaprasza bezdomnego (James Caviezel) do domu na obiad, swata matkę-pijaczkę (Helen Hunt) ze swoim nieszczęśliwym i samotnym nauczycielem. O "podaj dalej" pewnego dnia dowiaduje się wścibski dziennikarz (Jay Mohr). Odtąd próbuje dotrzeć do pomysłodawcy. Czy "łańcuszek szczęścia" sprawi, że świat będzie lepszy?

Dominik

Re: Podaj dalej (Pay It Forward)

Post autor: Dominik » 2018-02-14, 13:30

Haley Joel Osment w dobrych filmach grał w tamtych czasach, Szósty zmysł, A.I. Sztuczna Inteligencja, Podaj Dalej, i wcześniej w Bogus, mój przyjaciel na niby.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Podaj dalej (Pay It Forward)

Post autor: Dezerter » 2018-02-23, 21:06

Oglądałem, klasyka, bardzo polecam, ale jak ja go dawno nie oglądałem! Czemu takich dobrych filmów i wartościowych nie powtarzają?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Jakub2

Re: Podaj dalej (Pay It Forward)

Post autor: Jakub2 » 2018-02-23, 23:35

Dezerter pisze: 2018-02-23, 21:06 Oglądałem, klasyka, bardzo polecam, ale jak ja go dawno nie oglądałem! Czemu takich dobrych filmów i wartościowych nie powtarzają?
Bo te stare dobre klasyki zwykle stawiaja czlowieczenstwo na wlasciwe miejsce, a to kolidowalo by z obecna tendencja wymuszania degradacji czlowieczenstwa.
By byl wiekszy obrot, trzeba zlasowac-rozmiekczyc mozgi klientow, by nie widzieli ze sa nabijani w butelke.
To tak jak z jajkiem, jak ma twarda skorupke to nie wcisniesz go do butelki, ale jak ja rozmiekczysz, to spokojnie wcisniesz do butelki.

ODPOWIEDZ