Daniela 11:28-30a

Rozmowa na temat najświeższych informacji ze świata.

Moderator: Junior moderator

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jakub2

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Jakub2 » 2018-01-24, 12:34

To jest zle pojete nawracanie, tak jak ci z megafonami przy stacjach metra, nikt ich nie slucha, a jak sluzby porzadkowe ich aresztuja za zaklocanie porzadku to ciesza sie tak jak Krzysiu ze sa krzyzowani.
Niczym to sie nie rozni od rzucenia sie samemu w przepasc mowiac ze robi sie to dla ludzkosci. Bezsens i marnowanie zycia, tak jak te masowe samobojstwa.

Tags:

Awatar użytkownika
Marek_
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: 29 mar 2017

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Marek_ » 2018-01-24, 17:40

Czas pokaże kto miał rację.
W wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a. Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA (Dan.11:28-30a).

Awatar użytkownika
Jakub2

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Jakub2 » 2018-01-24, 23:05

Marek_ pisze:
2018-01-24, 17:40
Czas pokaże kto miał rację.
Czy znalazles w Biblii choc jeden fragment w ktorym Prorocy zaczepiali-nagabywali ludzi gdzie popadnie i na sile im tlumaczyli?
Glosili Prawdy wiary wiekszym grupom tylko wtedy gdy taka grupa zainteresowanych sie zebrala, przysluchujac sie nauczaniu jednego lub kilku.
Zwykle to byla pierw zwykla rozmowa, a nie jakies zaczepianie ludzi byle gdzie i w kazdym czasie.

Awatar użytkownika
Magnolia
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 2432
Rejestracja: 26 lis 2017
Lokalizacja: Warszawa
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 440 razy
Otrzymał podziękowań: 295 razy
Płeć:

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Magnolia » 2018-01-25, 07:19

Marku, w moim odczuciu jeśli nie ma tu słuchaczy i Twojego zainteresowania rozmową to pora zamknąć wątek.
"Jestem tu by wielbić, by oddawać Bogu chwałę "

Awatar użytkownika
Dezerter
Elitarny komentaor
Elitarny komentaor
Posty: 4894
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Wysłał podziękowań: 485 razy
Otrzymał podziękowań: 287 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Dezerter » 2018-01-26, 23:43

Przez 15 stron Marku siejesz na forum strach, niepokój i nic budującego. Myślałem, że włączysz się w życie forum, napiszesz coś budującego, wartościowego - nie doczekaliśmy się, więc dość szkodzenia wizerunkowi forum, byliśmy za bardzo cierpliwi dla ciebie. Zamykam wątek, ogłosiłeś swoją teorię, wystarczy.
Dostajesz jednocześnie zakaz straszenia na forum III wojną światową i zakładania podobnych wątków.

Ps. ostatni post należy do Ciebie.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Elitarny komentaor
Elitarny komentaor
Posty: 4618
Rejestracja: 1 cze 2016
Wysłał podziękowań: 205 razy
Otrzymał podziękowań: 563 razy

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-27, 12:28

Przepraszam, że się wcinam w (słuszną) decyzję Moderacji - może w ostatnim poście napiszesz Marku jakie wnioski powinniśmy wyciągnąć z tych wszystkich rzeczy?
Jak powinnismy się przygotować (ale konkretnie, ogólne "nawróćcie się" to się domyślamy).

Awatar użytkownika
Marek_
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: 29 mar 2017

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Marek_ » 2018-01-27, 14:34

Bóg zawsze przez swoich sług wcześniej ostrzegał przed istotnymi wydarzeniami . (por. Amosa 3:7,8)

Prorok Jonasz ostrzegł mieszkańców Niniwy czy tego chcieli czy nie, ostrzegł ich przed gniewem Bożym i wymierzeniem kary. Ludzie ci zareagowali pozytywnie i nawrócili się. Słudzy Boga najczęściej ogłaszali niepopularne informację ostrzegające przed sądem Bożym - zapowiadają wyroki Boże.

Jer. 20:7,8 "Uwiodłeś mnie, Panie, a ja pozwoliłem się uwieść;
ujarzmiłeś mnie i przemogłeś.
Stałem się codziennym pośmiewiskiem,
wszyscy mi urągają.
Albowiem ilekroć mam zabierać głos,
muszę obwieszczać:
«Gwałt i ruina!»
Tak, słowo Pańskie stało się dla mnie
codzienną zniewagą i pośmiewiskiem.
I powiedziałem sobie: Nie będę Go już wspominał
ani mówił w Jego imię!
Ale wtedy zaczął trawić moje serce jakby ogień,
nurtujący w moim ciele.
Czyniłem wysiłki, by go stłumić,
lecz nie potrafiłem."

Jer. 28:8 "Prorocy, którzy byli przede mną i przed tobą od najdawniejszych czasów, prorokowali przeciw licznym krajom i przeciw wielkim królestwom o wojnie, nieszczęściu i zarazie."

NIESTETY! Zbliża się wojna między mocarstwami! http://telewizjarepublika.pl/niestety-z ... 59831.html

To prawda, niestety zbliża się wojna między mocarstwami choćbyśmy tego nie chcieli. Ostrzega przed tym także Biblia. Księga Objawienia zapowiada: "I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by się wzajemnie ludzie zabijali - i dano mu wielki miecz'" (6:4).

Wielu kojarzy tą zapowiedź w wojnami z przeszłości. Czy mają rację? Jezus powiedział jak zacznie się ta wojna i podał wiele cennych szczegółów: "Powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, wstrząsy także znaczne i wzdłuż i wszerz regionów niedobory żywości i epidemie będą. Budzące postrach zarówno jak i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą" (Łukasza 21:10,11). W wielu starożytnych manuskryptach tekst ten kończy się słowami: "i mrozy" [και χειμωνες]. My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną. W Ewangelii według Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa Jezusa: "i nieporządki" [και ταραχαι]. Dzisiaj nazywamy to chaosem. Poważną konsekwencją użycia tego "wielkiego miecza" będą również zmiany klimatyczne i globalny głód (Objawienie 6:5,6).

Czy ten obraz pasuje do którejkolwiek wcześniejszej wojny? Wojny napoleońskie, I i II wojna światowa nie rozpoczynały się powstaniem narodu przeciwko narodowi. W każdym przypadku królestwo (inaczej mówiąc - państwo) atakowało królestwo. Jezus zwrócił uwagę, że tego rodzaju scenariusz nie jest żadnym znakiem (Łukasza 21:9). Wojna, będąca znakiem miała rozpocząć się inaczej. W jakimś państwie naród powstanie przeciwko narodowi, podobnie jak było to w roku 2008 w Gruzji. Taki będzie początek tej wojny. Wówczas do akcji znów wejdzie "król północy", ale tym razem, ku zaskoczeniu świata do akcji wejdą też mieszkańcy najdalszego Zachodu (Daniela 11:29,30). Wtedy będzie użyty "wieki miecz". Jezus opisał szczegółowo tą broń. Według słów Jezusa, ten "miecz" będzie siał spustoszenie z nieba. Będzie to broń budząca grozę, w której wykorzystane będą niezwykłe zjawiska. Z powodu użycia tej broni będzie drżeć ziemia, wzdłuż i wszerz regionów, gdzie będzie użyta ta broń, wystąpią braki żywności i epidemie, zapanuje chaos. Na skutek użycia tej broni dojdzie też do oziębienia klimatu, suszy i globalnego głodu.

Ten szczegółowy obraz nie pasuje do żadnej wcześniejszej wojny. Jezus wyraźnie zaznaczył też: "Wszystko mianowicie to początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8). To wszystko nie miało trwać ponad 100 lat. To wszystko miało rozegrać się w stosunkowo krótkim odcinku czasu. To wszystko miało być tylko początkiem "bólów porodowych".

Na razie możemy spać spokojnie. Według scenariusza biblijnego ta wojna rozpocznie się dopiero po powrocie, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29). Z tym będzie związany rozpad UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci wtedy do sojuszu militarnego z "królem północy". To będzie ostatni znak przed tą wojną. Mówię o tym od roku 1998, gdy nic z tego nie kiełkowało.

1100 ODTAJNIONYCH CELÓW ATAKÓW NUKLEARNYCH
https://futureoflife.org/background/dec ... ts-polish/
"Zauważ, że prezentacja nie pokazuje jeszcze efektów zimy nuklearnej – jeśli znaczna ilość dymu z pożarów jądrowych znajdzie się w stratosferze, to może on się rozprzestrzeniać po całej planecie i wywołać mini epokę lodowcową, zapaść rolnictwa oraz spowodować śmierć większości z 7 miliardów ludzi żyjących na Ziemi."

Między innymi właśnie przed taką konsekwencją, efektem globalnej wojny jądrowej ostrzegł swoich sług Jezus Chrystus. Kto poprawnie zinterpretuję, odszyfruje wypowiedzi biblijne i zorientuje się gdzie znajdujemy się na osi czasu będzie mógł skorzystać z tych informacji prosząc Boga aby pomógł mu wcześniej przygotować się do przeżycia wszystkich tych wydarzeń.

Warto przyjrzeć się tej mapie: http://forsal.pl/swiat/bezpieczenstwo/g ... -mapa.html Irlandia (jak na razie) jest jedną z opcji emigracji.

Pozdrawiam
marek Łobodziński.
Ostatnio zmieniony 2018-01-27, 15:02 przez Marek_, łącznie zmieniany 1 raz.
W wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a. Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA (Dan.11:28-30a).

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Elitarny komentaor
Elitarny komentaor
Posty: 4618
Rejestracja: 1 cze 2016
Wysłał podziękowań: 205 razy
Otrzymał podziękowań: 563 razy

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-27, 14:45

Przykro, Marku, próbowałem nawiązać z Tobą kontakt. Żyjesz jednak w innym świecie i najwyraźniej masz nas wszystkich w nosie.

Awatar użytkownika
Marek_
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: 29 mar 2017

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Marek_ » 2018-01-28, 15:56

Relacje między narodami się mocno pogarszają, napięcia między państwami posiadającymi broń atomową narastają a nie rozwiązują. Możliwość wybuchu konfliktu nie maleje lecz się zwiększa.
To nie znaczy, że jutro wybuchnie globalna wojna jądrowa lecz, że atmosfera między dwoma obozami (wschodem i zachodem) się mocno pogarsza a przyczyn do rozpoczęcia dużego konfliktu przybywa.
W atmosferze napięcia, skłócenia i braku zaufania wystarczy iskra aby wydarzenia wymknęły się z pod kontroli.

Naukowcy nie mają wątpliwości. Zegar Zagłady zbliża się do północy https://wiadomosci.wp.pl/naukowcy-nie-m ... 167600257a

Biblia rzeczywiście zapowiada globalny konflikt jądrowy.
Zanim jednak do niego dojdzie ma wypełnić się ważny szczegół. Rosja, opisana w biblijnej księdze Daniela jako 'król północy' ma powrócić tam gdzie była wcześniej czyli na tereny państw byłego Układu Warszawskiego.
Aby Rosja mogła powrócić, wcześniej musi się rozpaść UE i NATO.
Wtedy kraje byłego Układu Warszawskiego ponownie wrócą pod skrzydła Rosji.
Ten powrót Rosji będzie ostatnim czytelnym sygnałem przed wybuchem globalnej wojny jądrowej oraz znakiem podanym w Biblii aby opuścić miejsca najbardziej zagrożone (duże miasta, miejsca strategiczne itp.).
Nie będzie to jak niektórzy twierdzą koniec świata lub Armagedon, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8), rozpocznie się dzień Pański (Obj.1:10a) - okresu, w którym wypełnią się zapowiedzi z księgi Objawienia, niektóre proroctwa Starego Testamentu oraz przypowieści Jezusa.
Jezus zapowiadając tę wojnę przestrzegał iż będą jej towarzyszyły "niezwykłe, potężne i przerażające zjawiska z nieba, wstrząsy ziemi, głód, epidemie, chaos (anarchia), oraz mrozy". Czy Jezus mógł lepiej opisać wojnę światową z użyciem broni atomowej posługując się słownictwem sprzed 2 tysięcy lat?
Podobnie tę wojnę opisuje księga Objawienia, zgodnie z jej słowami ma zostać użyty "wielki miecz", a więc potężna broń (Obj.6:4).
Jezus również opisuje jak ma dojść do tej wojny: "wystąpi naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu".
Globalna wojna jądrowa rozpocznie się od konfliktu narodowościowego wewnątrz jakiegoś państwa.
Konflikt rozpocznie się pomiędzy dwoma regionalnymi narodami w obrębie jednego państwa lecz zaangażuje on również dwa atomowe mocarstwa - Rosję i USA, co przekształci się w III wojnę światową o zasięgu globalnym.
Na taką kolejność wydarzeń wskazuje Biblia między innymi wypowiedź Jezusa z Mat.24:7 "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu."
Taki scenariusz przywodzi na myśl zamrożony w 2008 roku konflikt w Gruzji, w obrębie której żyją skłócone ze sobą narody, jeden jest wspierany przez USA (Gruzini), drugi przez Rosję (Osetia Południowa). Gruzja może być punktem zapalnym również z innego względu.
Księga Daniela podaje, że gdy Rosja (król północy) powróci (do państw byłego UW), później ma wkroczyć gdzieś na południe od swych granic (por.Dan.11: 29a).Gruzja jest położona na południu Rosji z dostępem do Morza Czarnego gdzie etapowo odbywają się manewry marynarki wojennej gruzińskiej i amerykańskiej. Gruzja ma podpisaną umowę o partnerstwie strategicznym z USA co zobowiązuje Waszyngton do stawanie w jej obronie i w 2008 r. różnie to mogło się skończyć. (…) Amerykanie rozważali bombardowanie Rosjan. http://wyborcza.pl/1,75399,7533555,Jak_ ... azali.html
Gdy wtedy wojska rosyjskie wkroczą do Gruzji wtedy również do akcji wkroczy daleki Zachód - okręty od strony Kittim (por. Dan.11:30a). USA tym razem staną w obronie Gruzji - zaatakują Rosję, co rozpocznie III wojnę światową. Rosja zostanie pokonana, jednak konflikt ten rozprzestrzeni się po całej ziemi zbierając ogromne żniwo śmierci.

Daniela 11:29-30a; Mateusza 24:7; Łukasza 22:11; Marka 13:8, Objawienie Jana 6:4.
W wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a. Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA (Dan.11:28-30a).

Awatar użytkownika
Marek_
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: 29 mar 2017

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: Marek_ » 2018-01-28, 16:04

Były szef Pentagonu wezwał do opracowania planu na wypadek wojny z Rosją https://pl.sputniknews.com/swiat/201801 ... a-Sputnik/
W wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a. Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA (Dan.11:28-30a).

Awatar użytkownika
inquisitio
Bywalec
Bywalec
Posty: 134
Rejestracja: 24 wrz 2016
Wysłał podziękowań: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Daniela 11:28-30a

Post autor: inquisitio » 2018-01-28, 17:37

Kolega Marek swoje przemyślenia zamieszcza tez na forach protestanckich.
Serviam

Zapraszamy na bloga Pani Zofii https://zchrystusem.pl/wedruj
Zablokowany