Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów.

Rozmowa na temat najświeższych informacji ze świata.
ODPOWIEDZ
CJL
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2020

Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów.

Post autor: CJL » 2020-07-06, 23:59

https://noizz.pl/lgbt/bili-go-az-polama ... ie/tqqwbxm

W Krakowie i policja jest niebezpieczna i straż miejska jest niebezpieczna.

Gdyby tak cokolwiek chcieć zmienić na lepsze to można np wskazać policję i służbę zdrowia. Ale jak to sprawić, nie wiem.

Drogą przez mękę jest dopraszanie się interwencji u dyspozytorów telefonicznych, a także na miejscu policjantów, strażników miejskich, ratowników medycznych. I to jest stała sytuacja a nie przypadki wyjątkowe.


Ale
Syzyfową pracą jest próbą poprawienia świata w którym nie sposób znaleźć ludzi myślących.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów.

Post autor: ToTylkoJa » 2020-07-07, 00:34

>informacja z Onetu, który próbuje być młodzieżowy
>Wiarygodność
Pick one

TOMVAD 45

Re: Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów.

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-07, 00:50

Jak dla mnie wiarygodność tego portalu równa się zeru,ale to moją własna opinia,ocena. Jak ktoś chce może myśleć inaczej - każdy ma prawo do własnej oceny.

Co do działań Policji i innych służb porządkowych: podobnie jak sądy tak i te służby nadają się do wielkiej naprawy,oczyszczenia tego co tam jest szkodliwe dla ludzi.

Odnoszę też wrażenie a nawet często to jest widać po niektórych tragediach, sytuacjach że ludzie sami nieraz pchają się tam gdzie może im się stać krzywda. Tak trochę bezmyślnie. Oczywiście nie popieram bicia, przemocy, nie popieram tez olewania sobie problemów przez policję,ale tez niektóre teksty są tak nakręcone aby uderzać w policję że trudno wierzyć we wszystko. Nie bronię złych,negatywnych działań policji, ale też było i jest trochę ataków na policję bezpodstawnych, niesłusznych. Nie można też wszystkich policjantów,strażników miejskich wrzucać do jednego wora z napisem ŹLI.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów.

Post autor: Nenderen » 2022-05-30, 19:09

Nie wolno nazywać kogokolwiek bezmóżdżym (odnośnie aktualnego tytułu tematu). Jezus nigdy by tak nie postąpił i my też tak nie czyńmy.

ODPOWIEDZ