Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Rozmowa na temat najświeższych informacji ze świata.
ODPOWIEDZ
mswitalska1985

Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Post autor: mswitalska1985 » 2017-12-06, 17:34

https://nieustawajcie.blogspot.com
Blog prowadzony dla większej Chwały Bożej i Niepokalanej [emoji173]?[emoji173]?[emoji173]?Obrazek

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Dominik

Re: Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Post autor: Dominik » 2017-12-06, 18:07

W końcu mamy blogera na naszym forum :)

Napiszesz coś o sobie w dziale przywitaj się?

mswitalska1985

Re: Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Post autor: mswitalska1985 » 2017-12-06, 18:17

Dominik pisze:W końcu mamy blogera na naszym forum :)

Napiszesz coś o sobie w dziale przywitaj się?
Tak napiszę[emoji4]


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Benjamin

Re: Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Post autor: Benjamin » 2017-12-07, 08:25

Pozdrawiam. Niech Bog wspiera i dobro niech sie szerzy.

Magnolia

Re: Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Post autor: Magnolia » 2017-12-08, 09:39

Tu chyba będzie miejsce na przypomnienie, że za chwilę jest Godzina Łaski między 12-13 - 8 grudnia.
http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/8_grudnia.htm

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-12-08, 15:13

Trochę podejrzane, że Maria każe wzywać SIEBIE, że każe modlić się do SIEBIE, że stawia w centralnym miejscu SIEBIE i wymyśla dla SIEBIE różne pochwalne tytuły. Maria z Biblii to Maria pokorna, Służebnica Pańska, która tylko pośredniczy i która każe czynić wszystko, cokolwiek ludziom powie JEZUS, ona sama się usuwa w cień.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Post autor: Efezjan » 2017-12-10, 18:45

ciasteczkowy_potfur pisze:Trochę podejrzane, że Maria każe wzywać SIEBIE, że każe modlić się do SIEBIE, że stawia w centralnym miejscu SIEBIE i wymyśla dla SIEBIE różne pochwalne tytuły. Maria z Biblii to Maria pokorna, Służebnica Pańska, która tylko pośredniczy i która każe czynić wszystko, cokolwiek ludziom powie JEZUS, ona sama się usuwa w cień.
Kościół nie karze wierzyć w prywatne objawienia. Prawidłowy kult Maryjny jest zawsze chrystocentryczny. Amen.

Kiedy odpowiesz na moje pytanie w swoim dziale?
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

mswitalska1985

Re: Zapraszam na mojego bloga o tematyce religijnej

Post autor: mswitalska1985 » 2017-12-10, 20:12

Wątpiącym w wywyższenie Matki Bożej przez samego Boga odsyłam do źródła, czyli momentu nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję i słów, które tam padają :błogosławiona jesteś między niewiastami... I Magnificat, w którym Maryja wysławiając Boga mówi :błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia.
Proszę zatem powiedzieć skoro jest coś nieprawidłowego w czczeniu Matki Bożej, dlaczego ten moment i te słowa Bóg umieścił w Piśmie Świętym? Dlaczego powiedział, że pokorni będą wywyższeni? Pokora Niepokalanej doprowadziła do Jej wywyższenia i Kościół katolicki sam z siebie tego nie wymyślił, tylko czci Maryję z woli Boga, na podstawie Pisma Świętego.
Niewiasta, która została zapowiedziana już w księdze Rodzaju, jako ta, która zetrze głowę węża, jest Przyjaciółką Boga a wrogiem szatana,a objawienia Fatimskie, które pojawiły się na moim blogu, są uznawane przez Kościół jako autentycznie i zgodnie z nauką Kościoła.
Rozumiem gniew świadków Jehowy na to co pisze na blogu, ale nikt mi ust nie zamknie, tylko dlatego, że komuś się to nie podoba. Każdy ma prawo wierzyć w co chce.
(Ewangelia wg św. Łukasza 1 39-55).Obrazek

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ