Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Rozmowa na temat najświeższych informacji ze świata.
ODPOWIEDZ
Eden

Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Eden » 2019-08-20, 06:09

Jesteście skłonni protestować?!...


Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2559 times
Been thanked: 4563 times
Kontakt:

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-08-20, 09:23

Widzę, że jesteś podatny na propagandę - zwłaszcza obłudną.
Sytuacja jest całkowicie odwrotna, niż usiłują przedstawić to działacze celebryci i to całe towarzystwo; to adwersarzy LGBT się szczuje, wyrzuca z pracy, publiczne piętnuje i bezkarnie profanuje ich świętości.

Eden

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Eden » 2019-08-20, 09:42

Marek_Piotrowski pisze: 2019-08-20, 09:23 to adwersarzy LGBT się szczuje, wyrzuca z pracy, publiczne piętnuje i bezkarnie profanuje ich świętości.
A ponieważ zwolennicy LGBT nie protestują, to... gdy przyjdą po nich kiedyś, to nikt nie zaprotestuje...
Tu zasada biblijna się odzywa:
"Co się sieje, to się zbiera"!

Biserica Dumnezeu

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-08-20, 09:42

Eden ... masz ty cos pod czaszka, czy tylko jak cma funkcjonujesz?
Bardzo przepraszam, ale inaczej nie chcialem napisac, niz napisalem.

Eden

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Eden » 2019-08-20, 09:58

Biserica Dumnezeu pisze: 2019-08-20, 09:42 Eden ... masz ty cos pod czaszka, czy tylko jak cma funkcjonujesz?
Bardzo przepraszam, ale inaczej nie chcialem napisac, niz napisalem.
Zgłosiłem Twój post, bo ma obraźliwą treść.
Możesz się ze mną nie zgadzać, ale obrażać chyba nie musisz, co?!

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22635
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4212 times

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Andej » 2019-08-20, 10:21

Zgłoszenie słuszne. Emocje nie mogą prowadzić do obrażania rozmówców. Każdy ma jakiś próg wrażliwości i posiadając jakąś empatię, nie należy go przekraczać. Uważam, że Edenowi należą się przeprosiny. Za sprawiony ból warto jest przeprosić.

Dygresja: Nie uważam, aby użyte słowa były szczególnie obraźliwe. Za kryterium oceny przyjmuję efekt, który spowodowały. Jeśli przykrość, to źle. Zdaję sobie sprawę, że w wielu sytuacjach, o wiele silniejsze sformułowania nie stanowią kości niezgody.
Często kierujemy się własnymi odczuciami. "Jeśli mnie to nie obraża, to i kogoś nie powinno". Niestety, nie zawsze tak jest. DLatego liczmy się w wrażliwością innych. Ale też, nie zapominajmy o przebaczeniu.

Jednocześnie stwierdzam, że to nie jedyny przypadek okazywania lekceważenia rozmówcy. Obiektywnie uznają, że na niniejszym forum, w porównaniu do innych, poziom kultury jest wysoki.

A temat wątku ma związek z powyższym. Istotnie permanentne ataki lobby LGBT ranią nas. Narzucanie ideologii pod płaszczykiem tolerancji. Atakujący celebryci okazują totalny brak tolerancji dla zwykłych ludzi i uznawanych przez nich wartości. Tak przypomniał mi się uliczny atak jakiejś celebrytki wykrzykującej słowa nienawiści do jakieś sportsmenki w zemście za to, że tamta nie popiera dewiacji. (Co ta znaczy dewiacja -spytaj Gaussa; nie ma w tym żadnej pejoratywnej treści, jest statystyka.) Nienawiść lobby LGBT jest przerażająca. Publicznie ranią uczucia osób wierzących. Nie w takim stopniu jak jak Biserica Edena. Zgłoszony powyżej przypadek jest pomijalne mały w stosunku do tego co czyni lobby LGBT. Jest śmieszny wobec wystąpień celebrytów. Najbardziej oburza mnie to, że ludzie z cenzusem naukowym posługują się językiem rynsztokowym wlewając jad nienawiści na osoby broniące wyższych wartości.
Jestem z przekonania demokratą. Dlatego oburza mnie przyznawanie większych praw dewiantom. Prawo jest jedno i musi być jednakowe dla wszystkich. Prawo pełni funkcje społeczne. Musi zapewnia spokojny i stabilny rozwój społeczeństwa.
Tolerując homoseksualistów czy zooseksualistów żadem tolerancji dla heteroseksualistów. Ale przede wszystkim, uważam, że seksualizm nie jest najważniejszym przejawem życia społecznego. Nie należy obnosić się z żadnym seksualizmem na ulicach i miejscach publicznych. Seks jest czymś intymnym, a ludzie nie są zwierzętami. Posuwając się dalej w fałszywym liberalizmie obyczajowym niedługo okaże się, że stosunki płciowe w tramwajach czy na publicznych skwerkach staną sie czymś powszechnym. Ludzie nie są psami, aby publicznie uprawiać seks.

Dodane po jakimś czasie: Obejrzałem filmik umieszczony na wstępie. Jest oburzającą manipulacją. Uważam, że osoby występujące w nim ocierają sie o granicę prawa. Nie oglądałem do końca. Jest zbyt uwłaczający godności ludzkiej. Gdybym był zaproszony do filmiku, to bym potraktował to jako obrazę. Głównie Żydów.

Ale mogę powiedzieć: Kiedy przyszli po morderców, nie protestowałem. Uważałem, że dobrze czynią. I nadal uważam, że w demokratycznym społeczeństwie nie można nikogo poniżać, ani nikogo nie stawiać ponad innymi.
Ostatnio zmieniony 2019-08-20, 10:59 przez Andej, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Kasia

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Kasia » 2019-08-20, 11:09

Stronnicza i płytka propaganda. Rozumiem, że osoby LGBT mogą poczuć się urażone, kiedy faktycznie dzieje się im krzywda – kiedy ktoś obraża, znęca się psychicznie czy wręcz fizycznie. Na to nie powinno być zgody, to chyba oczywiste. Ale dzisiejsze promowanie tolerancji, zwalczanie mowy nienawiści ma na celu raczej oswajanie społeczeństwa nie tyle z osobami różniącymi się od większości, ile z oswajaniem z ideologią. Gdyby tak nie było, to tzw. „edukatorzy” nie wchodziliby do szkół, by uczyć dzieci o masturbacji. Dobrze wiedzą, gdzie leży najbardziej podatny grunt.

Biserica Dumnezeu

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-08-20, 13:43

Masz calkowite prawo czuc to co czujesz i zglaszac to co zglaszac.
Tym niemniej ja mam rowniez prawo oczywiste w tej sytuacji pisac o tym, co jest jednoznaczne w spostrzeganiu Twego rozumowania.
Pozdrawiam.

Eden

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Eden » 2019-08-20, 13:48

Też Ci zdrowia życzę! [i nie gniewam się; zgłaszając posta do nagany, działam dla Twego dobra, abyś się uczył hamować to i owo...] Pa!

Biserica Dumnezeu

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-08-20, 14:15

Dzieki.
A wiec uzywajmy hamulcow.

Wolfi

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Wolfi » 2019-08-20, 15:36

Smieszny ten filmik ;p i te zdradzieckie mordy, siedli na jakis taboretach i mrucza cos pod nosem.
Jak cos im nie tego to nikt im nie kaze w Polsce zyc, zreszta nikt im wgl nie kaze zyc. ;p

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14724
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4083 times
Been thanked: 2893 times
Kontakt:

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Dezerter » 2019-08-20, 23:24

Eden pisze: 2019-08-20, 06:09 Jesteście skłonni protestować?!...

Nie nie jestem skłonny protestować, po obejrzeniu propagandowej , nieprawdziwej agitki
Natomiast jestem gotów protestować, gdy zaczną prześladować i dyskryminować kogokolwiek np AD7, ŚJ, gejów, czy muzyków, odbierać nam wolność wypowiedzi, wolne media i internet.
Na razie w Polsce nikogo nie prześladują,
Nie widzę podstaw do reakcji jako admin
był prowokacyjny i mocny film - była adekwatna odpowiedź
czym wojujesz od tego giniesz
kto sieje wiatr, to zbiera burze
itd
- jednak nie namawiam do eskalacji sporu
Ostatnio zmieniony 2019-08-20, 23:25 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22635
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4212 times

Re: Kto zaprotestuje kiedy ciebie zaatakują...

Post autor: Andej » 2019-08-21, 09:41

Dezerter pisze: 2019-08-20, 23:24... Na razie w Polsce nikogo nie prześladują, ...
Nie wiem, czy prześladowaniem nie można nazwać panoszącej się lgbtowskiej cenzury. Wielokrotnie stykam się z nią w Interii. O fejsie, tłiterze i innych mediach społecznościowych (wprawdzie sterowanych z zewnątrz, a funkcjonujących w Polsce) wciąż czytam, że cenzurują. Ze zamykają konta, które kolidują z ich lewacką ideologia. Uważam to za formę prześladowania. I dzieje się to w Polsce.
Choć może przesadzam. Może to jeszcze nie jest prześladowaniem. Tylko wstępem do tego.

Osobiście wydaje mi się, trawestując cytowane zdanie, że na razie nikogo w Polsce nie zamykają i nie karzą za poglądy odmienne od LGBT. I uważam, że najgroźniejsze w tym zdaniu jest "na razie". Od nas zależy, aby to nie było na razie, ale nigdy tak się nie stało.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ