Poszukiwania zwłok Piotra Kijanki

Rozmowa na temat najświeższych informacji ze świata.
ODPOWIEDZ
nawiasukosnik

Poszukiwania zwłok Piotra Kijanki

Post autor: nawiasukosnik » 2018-02-16, 13:56

https://www.facebook.com/zaginalpiotrkijanka/

Agnieszka Kijanka nie traci nadziei



Agnieszka Kijanka, żona zaginionego Piotra, wciąż poszukuje męża i nie jest w stanie myśleć o niczym innym. I choć jest w 5. miesiącu ciąży, a położna zwraca uwagę na jej zbyt szczupłą sylwetkę, ona sama jest w stanie skupić się wyłącznie na poszukiwaniu męża.



Ostatnio położna powiedziała mi, że za mało ważę i muszę zadbać o siebie. Ale dla mnie teraz najważniejszy jest mój mąż. Nie potrafię myśleć o niczym innym - powiedziała Agnieszka Kijanka w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".



Agnieszka Kijanka została teraz sama z 2-letnim synkiem. Żona zaginionego przyznaje, że chłopiec przez pierwsze dwa tygodnie od zdarzenia na każdy dźwięk domofonu reagował wołaniem "tata".



- Kiedy wychodziliśmy na zakupy widział porozwieszane plakaty z Piotrem. Ciągle pokazywał, że taty nie ma - wyznała Agnieszka Kijanka.



Agnieszka Kijanka podkreśla, że zrobi wszystko, by odnaleźć swojego męża.



Jeśli trzeba będzie, to wystrzelę rakietę w kosmos, żeby wywiesić tam plakat z moim Piotrem - powiedziała.



Obecnie policja wciąż poszukuje świadków, którzy mijali Piotra Kijankę w nocy z 6 na 7 stycznia w rejonie Bulwaru Kurlandzkiego nad Wisłą pomiędzy Mostem Kotlarskim a Dąbiem.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22635
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4212 times

Re: Poszukiwania zwłok Piotra Kijanki

Post autor: Andej » 2018-02-16, 15:39

Dziękuję za skrót dziennika. Pomodlę się, aby nie straciła dziecka, gdy wszystko rzuca na jedną szalę, zapominając o nim.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ