Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

UFO, obce cywilizacje, niewyjaśnione zjawiska na Ziemi. Ciężkie dyskusje na ciężkie tematy.
ODPOWIEDZ
skupi967

Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: skupi967 » 2016-11-30, 01:18

Witam wszystkich :).

Jakis czas temu natknalem sie przypadkiem na artykul w internecie o aniolach strozach, dowiedzialem sie, ze kazdy ma swojego aniola i ze warto sie z nim poznac, wiec tak tez postanowilem zrobic. Wieczorem gdy juz polozylem sie do lozka okolo 2 w nocy, bylo calkowicie ciemno w pokoju, panowala cisza. Rozlozylem sie wygodnie na lozku, odmowilem modlitwe, poprosilem Pana Boga by czuwal nade mna wraz z archaniolem Michalem albo Gabrielem, nie pamietam juz ktorego o to prosilem... w tym co planowalem zrobic. W myslach zaczalem prosic mojego aniola stroza o ujawnienie, o znak cielesny jego obecnosci, o to by wyjawil mi swoje imie. Prosilem go z calego, szczerego serca przez kilka dobrych minut. Mowilem, ze bardzo chcialbym go poznac, jego imie i prosilem o znak cielesny, zeby dotknal mojej lewej stopy. Po kilku minutach poczulem dotyk, nie na lewej stopie tylko po prawej stronie na wysokosci pepka, pod zebrami. W ciagu ulamka sekundy moje cialo przeszly dreszcze takie jak jeszcze nigdy wczesniej. Poczulem jak cos mnie dotknelo na wielkosci powierzchni ciala mniej wiecej odpowiadajacej wielkosci ludzkiej dloni. Cale cialo przeszyly dreszcze, przerazenie i niedowierzanie. Bylem tak zdziwiony, ze po prostu balem sie otworzyc oczy, balem sie tego co moge zobaczyc... Nie otworzylem ich przez dobre 10minut po prostu sie balem a moje cialo ogarnialy dreszcze, podekscytowanie, przerazenie. Jak wyzej wspomnialem, prosilem rowniez o wyjawienie imienia. Nie wiem jak to opisac ale w ciagu sekundy, tak po prostu po glowie chodzil mi wyraz 'Ushuriel'... caly czas, nie moglem o nim zapomniec, caly czas myslalem o tym wyrazie. Rano, zaraz po przebudzeniu zdalem sobie sprawe ze mialem sen, dosc dziwny sen bo bylem pewien ze w nim z kims rozmawialem. To nie byl monolog tylko dialog, nie pamietam o czym ta rozmowa byla, nie pamietam czy byla ciemnosc czy widzialem jakikolwiek obraz, pamietam to ze to byl meski dojrzaly glos i ze to byl dialog, ze rozmawialismy. Tego samego dnia wyczytalem gdzies w internecie, ze imiona aniolow koncza sie na -el. Skojarzylem -el z 'Ushuriel'. Probowalem to wygooglowac to imie, ale znalazlo mi jakiegos demona/potwora w grze komputerowej dla dzieci w ktora nie gralem. Znalazlem rowniez informacje ze rozmowy we snie ktorych nie pamietamy sa czesto rozmowami z aniolami. Wczesniej nie bylem w zadnym wypadku swiadom tych imion aniolow konczacych sie na -el oraz nie pamietania rozmow we snie z czyms/kims. Bylem calkowicie zdumiony tym co sie stalo, ten dotyk, to uczucie, to imie, ten sen. Czy to mozliwe ze faktycznie dotknal mnie jakis aniol, podal mi swoje imie i rozmawial ze mna we snie? Jaki cel mogla miec ta rozmowa skoro ja jej w ogole nie pamietam? Pamietam ze ta rozmowa trwala dosc dlugo. A moze to cos zlego mnie dotknelo? Co o tym sadzicie? Co ja mam o tym sadzic...? Pozdrawiam.. Kamil

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14724
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4083 times
Been thanked: 2893 times
Kontakt:

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Dezerter » 2016-11-30, 20:49

Witam Kamila vel skupi967 na forum! Ciekawe zdarzenie. Przypomniał mi się pewien dominikanin, który na spotkaniu z charyzmatykami opowiedział swoje niezwykłe wydarzenie i spuentował:
"uważajcie o co prosicie!" - w domyśle, bo możecie zostać wysłuchani. Ja wziąłem to sobie do serca i jestem nieco uważniejszy i powściągliwy w modlitwach o...
Ty zdaje się jesteś przykładem takim - najpierw prosisz i bardzo chcesz, a jak dostajesz, to przez 10 minut masz zamknięte oczy i nie nawiązujesz kontaktu. Ja pewnie bym się spocił, ale znając siebie od razu otworzył bym oczy, bo znam zasadę, że strach, wyobraźnia, nieznane, niepewność - ma wielkie oczy. Rzeczywistość jest zazwyczaj o wiele mniej przerażająca niż wyobraźnia.
Pewnie się nigdy nie dowiesz co/kto to było. Możliwości są 3 a ich prawdopodobieństwo (moim zdaniem) wystąpienia w tej kolejności:
- twoja wyobraźnia, nastawienie, oczekiwanie - wywołało w tobie taką reakcję/odczucie psycho-fizyczne
- faktycznie był to anioł stróż - ja się czasami do swojego modle tak jak mnie mama nauczyła "aniele Boży stróżu mój ty zawsze...." - prosząc go o piekę w nocnych niepokojach (dawno ich nie miałem...)
- najmniej prawdopodobne jest działanie upadłego anioła - zachowałeś się prawidłowo, bezpiecznie - zachowałeś duchowe BHP :-)
gratuluje mądrości
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

skupi967

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: skupi967 » 2016-11-30, 22:20

Dzieki :) to nie byla moja wyobraznia, mam 21 lat, uwierz mi, ze umiem odrozniac takie rzeczy. Jestem w pelni swiadom tego co sie wydarzylo. Co do otworzenia oczu to ja tez jestem raczej czlowiekiem sceptycznym i nie powinienem miec z tym problemu, ale po tym dziwnym uczuciu ktore mnie ogarnelo i te dreszcze, ten dotyk, bylem tak zszokowany ze po prostu balem sie ze jak otworze oczy to przed nimi zobacze cos czego nie chcialbym zobaczyc. Ja nie chcialem jakos mega nawiazac kontaktu... podszedlem do sprawy na zasadzie 'jak sie uda to sie uda, jak nie to nie' i tyle. Zastanawia mnie jedno bo imienia Ushuriel nie moglem nigdzie znalezc, w googlach pojawial sie jakis demoniczny potwor z jakiejs glupiej gry dla dzieci. Natomiast ta koncowka -el bylem zaskoczony, poniewaz na drugi dzien jak zaczalem wertowac duza ilosc stron internetowych znalazlem informacje ze -el to boska koncowka. Duza czesc imion aniolow jest zakonczona na -el. Czy to mozliwe zeby takie uczucie, strach pochodzilo od boga? Moze to nie byl aniol stroz tylko cos zlego? Napisalem o tym tez na innym forum i pewna kobieta napisala ze miala podobne przezycie... mianowicie tez wyczytala w internecie w jaki sposob mozna nawiazac kontakt z aniolem strozem, sprobowala i tez miala podobne efekty do moich z tym, ze ona nie miala tej rozmowy we snie. Imie jakie poznala to Anabel czy jakos tak, podobno wyczytala, ze to demon i nie probowala podobnie. Zakladajac ze w moim przypadku byl to faktycznie aniol stroz czemu miala sluzyc ta rozmowa we snie ktorej nie pamietam? Pamietam ze trwala dlugo i ze slyszalem dojrzaly meski glos, nie pamietam nic wiecej. Wiec po co ona ? Moze sie to wydac smieszne ale ja czuje, ze ta rozmowa byla bardzo wazna, nie wiem z kim, ale czuje ze to bylo cos waznego i dziwnego. Zastanawialem sie nad wizyta u hipnotyzera tak z ciekawosci... zeby skorzystac z hipnozy regresyjnej. Moze wtedy przypomnialbym sobie o czym ta rozmowa byla. Powaznie bylem zdumiony jak na drugi dzien dowiedzialem sie o koncowce - el i o tym ze jesli aniol ma cos waznego do przekazania to robi to przez sen, natomiast my nie pamietamy tej rozmowy. Ja o tym nie wiedzialem wczesniej w ogole...

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14724
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4083 times
Been thanked: 2893 times
Kontakt:

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Dezerter » 2016-12-01, 21:01

skupi967 pisze:(...) Zakladajac ze w moim przypadku byl to faktycznie aniol stroz czemu miala sluzyc ta rozmowa we snie ktorej nie pamietam? Pamietam ze trwala dlugo i ze slyszalem dojrzaly meski glos, nie pamietam nic wiecej. Wiec po co ona ? Moze sie to wydac smieszne ale ja czuje, ze ta rozmowa byla bardzo wazna, nie wiem z kim, ale czuje ze to bylo cos waznego i dziwnego. Zastanawialem sie nad wizyta u hipnotyzera tak z ciekawosci... zeby skorzystac z hipnozy regresyjnej. Moze wtedy przypomnialbym sobie o czym ta rozmowa byla. Powaznie bylem zdumiony jak na drugi dzien dowiedzialem sie o koncowce - el i o tym ze jesli aniol ma cos waznego do przekazania to robi to przez sen, natomiast my nie pamietamy tej rozmowy. Ja o tym nie wiedzialem wczesniej w ogole...
kilka spraw chciałbym poruszyć
Hipnoza regresyjna- pierwsze słyszę, by mogła służyć do przypominania sobie snów, to jedno, a drugie - stosowanie jej jest na bakier z duchowym BHP - uwierz starszemu, który w życiu z wielu pieców duchowych ( w tym tych niechrześcijańskich) pokarm spożywał - nie jest bezpieczna i ja ci jej zdecydowanie nie polecam!
To, że nie pamiętasz, to nie znaczy, że ta rozmowa , słowa anioła n ie dotarły do ciebie!. Większość naszej percepcji rzeczywistości odbywa się na poziomie podświadomości, a nie świadomości - dlatego nie pamiętasz. Ale nie znaczy to, że ten przekaz do ciebie nie dotarł. Zacznij obserwować siebie, swoje myśli, swoje zachowanie, zaobserwuj jak i czy? to wydarzenie wpłynęło na ciebie, jakie zauważasz zmiany?
Jeśli masz rację uważając , że to było ważne wydarzenie, to powinieneś coś zauważyć - daj sobie tydzień na obserwację siebie i podziel się obserwacjami , wnioskami.
El - w bardzo starożytnym Bliskim Wschodzie - kolebce ludzkości znaczył po postu Bóg - stąd "imię" Boga Elohim w Pięcioksięgu

a może ktoś ma inne wnioski?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Kingu123

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Kingu123 » 2017-05-15, 00:38

A może chodziło o Uriela - ostał w niektórych odłamach chrześcijaństwa, czczony w judaizmie.
Uriel - "światło Boga"

Benjamin

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Benjamin » 2017-05-15, 14:08

A moze chodzi o pogon za sensacja ...
Dotyczy wszystkich ... jak nie tak, to inaczej ... wazne, ze choc przez sekunde jestesmy na swieczniku.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14724
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4083 times
Been thanked: 2893 times
Kontakt:

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Dezerter » 2017-05-15, 22:46

Kingu123 pisze:A może chodziło o Uriela - ostał w niektórych odłamach chrześcijaństwa, czczony w judaizmie.
Uriel - "światło Boga"
Witaj na forum :-)
A jak tam twój kontakt z aniołem stróżem?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

skupi967

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: skupi967 » 2017-06-07, 15:24

Benjamin pisze:A moze chodzi o pogon za sensacja ...
Dotyczy wszystkich ... jak nie tak, to inaczej ... wazne, ze choc przez sekunde jestesmy na swieczniku.

Powaznie? Myslisz ze zalezy mi na sensacji w internecie na jakims forum? No coz... A co do tematu to od tamtego razu nie probowalem robic tego ponownie, to dziwne, ale nie czuje juz takiej potrzeby. Ciekawosc nadal zostala jakby to bylo gdybym sprobowal ale po prostu tego nie robie bo nie.. tak po prostu nagle..

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14724
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4083 times
Been thanked: 2893 times
Kontakt:

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Dezerter » 2017-06-09, 21:39

Szkoda, że nie ma cd...
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Marta

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Marta » 2019-02-27, 17:09

Przepraszam, że odświeżam temat, ale:
A moze to cos zlego mnie dotknelo?
Moze to nie byl aniol stroz tylko cos zlego?


TAK, to było coś złego! Sam fakt, że chciałeś nawiązać kontakt z Aniołem Stróżem, ale nie do końca jesteś przekonany, bo było to dziwne, jesteś ciekawy ale jednak coś Cię powstrzymało, może nawet powstrzymuje, może właśnie powstrzymuje Cię Twój prawdziwy Anioł Stróż.
Dlaczego miałbyś się bać, gdyby to było dobre? Skoro otacza nas opieka dobrego Anioła, wierz mi, demony są również prawdziwe jak Anioł Stróż i to że tego nie pamiętasz, tak ma być. A to, że Cię coś dotknęło i się bałeś, a demony lubią ludzki strach, to masz chyba odpowiedź.

Od wieków się wie, że każda próba szukania ducha, dobrego, poprzez techniki, jak sen, jak nie wiem, wróżenie, wywoływanie duchów, to wszystko pochodzi od złego, człowiek by chciał znać i mieć jakąś jasną przyszłość, jakąś kontrolę nad czymś, po co? Z tych technik, zawsze przyjdzie zły duch. Nigdy dobry.

Pierwsze słyszę, że Anioł Stróż ma (musi) mieć końcówkę -el. Jak przeczytałam, że inna kobieta, ponoć odnalazła swojego Anioła Stróża o nazwie Anabel, to mi się zjeżył włos. Jedyną o ile niekoniecznie słuszną techniką, jest wzięcie Biblii do ręki, odmówienie modlitwy, proszenie Najwyższego o wskazanie w Biblii imię Anioła Stróża, nie wolno się bać, Anioł sam Ci się otworzy na danej stronie. Pamiętam swoje pierwsze podejście, to było z jakiegoś filmiku z na yt, (szukam, ale nie mogę znaleźć, uhm, to było dobre pięć lat temu) w każdym razie, za pierwszym razem, podeszłam do tego sceptycznie, nie otworzyłam nawet Biblii, pomyślałam sobie, że to jest jakiś żart, bo chodzi o to, że nasz opiekun obrazuje nasze życie, chyba bałam się, że przeczytam jakieś imię, które będzie miało się nijak do mojego, ale minął jakiś czas i poczułam, że chcę poznać To imię. Moim Aniołem Stróżem jest Gedeon. To imię nic mi nie mówiło, ale po przeczytaniu wiadomości w Internecie, obejrzenie filmików, już wiedziałam kto to. I tak, obrazuje moje życie, bo ja też (w przykładzie) wystawiałam na próbę Boga, uderzyło mnie to po trzykroć.

Nie wiem czy zrobiłam dobrze czy źle, czy tak się powinno w ogóle robić, ale moja familia też w taki sposób odnalazła imię swojego Anioła Stróża, i te imiona obrazują ich życie, poza tym, czasami po prostu czuję tę opiekę, przecież dobry duch, chce dla nas jak najlepiej.
Ostatnio zmieniony 2019-02-27, 17:10 przez Marta, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Magnolia » 2019-02-27, 17:21

Marto, czy aby nie za szybko i zbyt kategorycznie wydajesz sądy?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14724
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4083 times
Been thanked: 2893 times
Kontakt:

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Dezerter » 2019-02-27, 22:06

Marta pisze: 2019-02-27, 17:09 A to, że Cię coś dotknęło i się bałeś, a demony lubią ludzki strach, to masz chyba odpowiedź.
Nie masz odpowiedzi! Skąd pomysł, że strach jest znakiem rozpoznawczym pojawienia się złego ducha, a nie anioła?
Znasz Pismo, co mówi na ten temat?
Jak przywitał anioł Marię przy zwiastowaniu?!
Sprawdź sobie temat i nie opowiadaj niesprawdzonych rzeczy, które ludzi w błąd wprowadzają, przyłączam się do apelu Magnolii o mniej kategoryczne orzeczenia ;) z twojej strony.
Ostatnio zmieniony 2019-02-27, 22:09 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2558 times
Been thanked: 4563 times
Kontakt:

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-02-27, 22:23

Muszę jednak przyznać, że i mnie ten opis zaniepokoił. W ogóle dziwny pomysł - co innego prosić o pomoc anioła stróża, a co innego nawiązywac "kontakt" tego typu, rozpoznawać imię itd. Takie trochę dla mnie spirytystyczne.

malgo_1991

Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen

Post autor: malgo_1991 » 2019-08-05, 16:25

Uwazaj na takie rzeczy. MOZNa w ten sposob przywolac nie tylko aniola stroza. Tak na marginesie,wiele jest w necie oszustw z tym zwiazanych,bo dzisiaj sie propaguje magiczne myslenie i magiczne przywolywanie "aniolow" zreszta tych z dolu,nie z gory.
Popkultura robi swoje.Dla kasy,dla popularnosci itd.
Aniol stroz jest obok ciebie ale sie nie ujawnia bez powodu,Bog Mu rozkazuje,ty nie masz takich "mocy.
Nie badz ciekawski bo to pierwszy stopien do piekla,nie wchodz w relacje z niewiadomo kim,bo nigdy nie mozna miec pewnosci z kim masz lacznosc od tamtej strony,w koncu sam szatan lubi sie podawac za aniola swiatlosci.

ODPOWIEDZ