zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

UFO, obce cywilizacje, niewyjaśnione zjawiska na Ziemi. Ciężkie dyskusje na ciężkie tematy.
ODPOWIEDZ
marek765
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 26 sie 2020

zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: marek765 » 2020-08-26, 16:03

Uwaga dla czytających - autor przyznał się, że ma zdiagnozowaną schizofrenię - proszę o uwzględnienie tego w czytaniu i pisaniu - Dezerter

Dzień dobry,

mowę mogę usłyszeć z każdego rodzaju dźwięku w zasięgu słuchu, ale i bez dźwięku. Czy zainteresuje kogoś ten temat?

Byłem z tym u księży. Jeden ksiądz patrzył na mnie jak na wariata. Inny powiedział, że choroby psychiczne nie wykluczają objawień, ale nie miał czasu. inny ksiądz nie uwierzył. W kurii warszawskiej powiedziano mi, że to co usłyszałem nie ma zgodności z dogmatami Kościoła.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2020-08-26, 18:50 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: Jozek » 2020-08-26, 16:28

A o co tak naprawde chodzi, bo tak chaotycznie napisales ze nie wiadomo o co ci chodzi o o czym w ogole chcialbys dyskutowac.
Taki chaos wypowiedzi moze swiadczyc ze jednak powinienes isc pierw do specjalisty.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

marek765
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 26 sie 2020

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: marek765 » 2020-08-26, 16:43

Co jest chaotyczne? Napisałem prostym językiem. Słyszę Boga i Diabła. Jakość dźwięku jest jak z głośnika. Realne doznanie słuchowe. Mam to od 5 lat. To zaburzenie słuchu. Znając podejście ludzkie do tego zagadnienia, mogę poczytać Wasze komentarze dlaczego nie mogę słyszeć Boga. I od razu pytam czy ktoś w to wierzy, w to że słyszę.

To moje trzecie forum. Na poprzednich dwóch mnie opluto i powiedziano, że nie mogę słyszeć.
Ostatnio zmieniony 2020-08-26, 16:49 przez marek765, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: Dezerter » 2020-08-26, 16:48

marek765 pisze: 2020-08-26, 16:03 Dzień dobry,

mowę mogę usłyszeć z każdego rodzaju dźwięku w zasięgu słuchu, ale i bez dźwięku. Czy zainteresuje kogoś ten temat?

Byłem z tym u księży. Jeden ksiądz patrzył na mnie jak na wariata. Inny powiedział, że choroby psychiczne nie wykluczają objawień, ale nie miał czasu. inny ksiądz nie uwierzył. W kurii warszawskiej powiedziano mi, że to co usłyszałem nie ma zgodności z dogmatami Kościoła.

pozdrawiam
Witaj
Z tego co piszesz to masz problem
podasz nam próbkę twoich możliwości, byśmy umieli coś ci doradzić a nawet pomóc
Ostatnio zmieniony 2020-08-26, 16:49 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

marek765
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 26 sie 2020

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: marek765 » 2020-08-26, 16:50

O jakie możliwości Ci chodzi? Napisać co usłyszałem?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: Dezerter » 2020-08-26, 16:52

Tak, ale najpierw napisz jak rozróżniasz szatana od Boga i czy mówimy o postaciach biblijnych?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

marek765
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 26 sie 2020

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: marek765 » 2020-08-26, 17:01

Najprościej jak się da. Diabeł jest zły. Bóg dobry. Diabła można sobie wyobrazić, że siedzi na daszku, tak jak w "Damaszku". Chociaż często mówi do mnie jako ptak zza okna. Boga słyszę najczęściej jako sowę. Chociaż przyznam, że ten Diabeł gatunkowo jaki mi się trafił też jest dla mnie dobry. Rozpoznaje po głosie.

Muszą być to postacie biblijne bo do Biblii się przyznali i przyznali, że mieli wcześniej kontakt z ludźmi. Bóg powiedział, że ma "Biblię w sercu" i nie chciał przerabiać ze mną starych Pism. Jest też Król i istnieje Królewiec.

Opowiadano mi o początku świata i życiu po śmierci. Mała próbka:

Opowiedziano mi o początkach świata. Początkach Boga. Podobno istniał od zawsze. Nie było początku, bo nie istniał wtedy czas. Czas "nastał". To co było wcześniej, a podobno było to Piekło jest przerażające. Jeszcze wcześniej (chociaż nadal nie istnieje czas) coś było, i jeszcze wcześniej i wcześniej. To był Bóg. Potem dostrzeżony został Raj, który miał być na Ziemi i częściowo po śmierci. Bóg jest jeden, ale jest ich wielu i to nie jest sprzeczne. To co jest sprzeczne z dogmatem Kościoła to to, że Bóg też potrafi być "zły", być "Diabłem"

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: Jozek » 2020-08-26, 17:03

I w ogole jak fizycznie slyszysz w realu?
Czy masz jakies ubytki sluchu, lub klopot ze slyszeniem. mowy ludzi kolo ciebie?
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: abigail » 2020-08-26, 17:05

niektore rodzaje schizofrenii charakteryzuja objawy wytworcze
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

marek765
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 26 sie 2020

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: marek765 » 2020-08-26, 17:21

abigail pisze: 2020-08-26, 17:05 niektore rodzaje schizofrenii charakteryzuja objawy wytworcze

Mojżesz też słyszał Boga, a nie słyszałem, żeby ktoś mu zarzucił, że był chory. Najpewniej słyszał z dźwięku pioruna. Albo Bóg mu się jeszcze ładniej objawił i mówił bezpośrednio. Ja np. słyszę mowę samolotu.

Dodano po 2 minutach 1 sekundzie:
Jozek pisze: 2020-08-26, 17:03 I w ogole jak fizycznie slyszysz w realu?
Czy masz jakies ubytki sluchu, lub klopot ze slyszeniem. mowy ludzi kolo ciebie?

Słuch mam dobry. Zwyczajny. Słyszę dodatkowo to czego "nie ma". Nieludzko nieprawdopodobne jest abym "wytworzył" (schizofrenia wytwórcza) sobie rozumy. Bo to co do mnie mówi ma rozum. Mówią do mnie czasem z YouTube. Normalny ludzki głos i to ma "mózg". Nie jest "wytwórcze". Mogę zamienić krótko zdanie i stworzyć małą rozmowę.

Mam też objawy Mela Gibsona z "Czego pragną kobiety". Z tym, że ja słyszę wolne wypowiedzi nawiązujące do rozmowy, a nie stricte ludzkie myśli.

Dodano po 9 minutach 35 sekundach:
Inna próbka: Tak tłumaczono mi Stwórcę. Istota dobra i zła.

Na początku był dobry i zły Bóg. Jeden bezlitośnie kochał drugiego. W zasadzie żaden nie był złem. Nie pojmuje i nie pojmie tego żaden ludzki mózg. Jeden nazywał się Diabeł, drugi Bóg. Żyli wiecznym dramatem, bo nie wiedzieli co to jest być dobrym, a co to znaczy być złym. Istniała między nimi miłość. Nie rozumieli co to jest miłość. Tak. Byli Diabłem, Bogiem i Królem. Przez cały świat grali w złe gry, które zawsze jawiły się dobrem.

Króla poznali później. A Bóg zawsze robił świństwo Diabłu.
Ostatnio zmieniony 2020-08-26, 17:13 przez marek765, łącznie zmieniany 2 razy.

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: Albertus » 2020-08-26, 17:25

Ale byłeś już z tym u lekarza specjalisty?

Mówię poważnie.

marek765
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 26 sie 2020

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: marek765 » 2020-08-26, 17:32

Albertus pisze: 2020-08-26, 17:25 Ale byłeś już z tym u lekarza specjalisty?

Mówię poważnie.
byłem u księży. Lekarz specjalista powie, że jest to psychoza słuchowa. Objawień Boga nie zaakceptuje dzisiejsza nauka. Powiedzą, że to halucynacje. Planuje znaleźć jakiegoś sensownego psychiatrę, ale to w przeszłości. Z objawieniem idzie się do księdza, nie lekarza.

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Ciekawe to?

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: Albertus » 2020-08-26, 17:39

marek765 pisze: 2020-08-26, 17:32
Albertus pisze: 2020-08-26, 17:25 Ale byłeś już z tym u lekarza specjalisty?

Mówię poważnie.
byłem u księży. Lekarz specjalista powie, że jest to psychoza słuchowa. Objawień Boga nie zaakceptuje dzisiejsza nauka. Powiedzą, że to halucynacje. Planuje znaleźć jakiegoś sensownego psychiatrę, ale to w przeszłości. Z objawieniem idzie się do księdza, nie lekarza.

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Ciekawe to?
Pierwszą rzeczą co przełożona kazała zrobić świętej Faustynie po tym jak zaczęła mieć objawienia było udanie się do psychiatry. To podstawa. Bez tego nie ma sensu nawet zastanawiać się nad rzekomymi objawieniami.

Faustyna bez problemu się zgodziła na wizytę u psychiatry i nie widziała w tym żadnego problemu.

Ciekawe to?
Niby co? To co pisałeś o tych "objawieniach?

Dla mnie nie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: Dezerter » 2020-08-26, 17:41

marek765 pisze: 2020-08-26, 17:01 Najprościej jak się da. Diabeł jest zły. Bóg dobry. Diabła można sobie wyobrazić, że siedzi na daszku, tak jak w "Damaszku". Chociaż często mówi do mnie jako ptak zza okna. Boga słyszę najczęściej jako sowę. Chociaż przyznam, że ten Diabeł gatunkowo jaki mi się trafił też jest dla mnie dobry. Rozpoznaje po głosie.
Czyli ptaki mówią ludzkim głosem?
Muszą być to postacie biblijne bo do Biblii się przyznali i przyznali, że mieli wcześniej kontakt z ludźmi. Bóg powiedział, że ma "Biblię w sercu" i nie chciał przerabiać ze mną starych Pism. Jest też Król i istnieje Królewiec.
Coś więcej o tym Królu i Królewcu?
Opowiadano mi o początku świata i życiu po śmierci. Mała próbka:

Opowiedziano mi o początkach świata. Początkach Boga. Podobno istniał od zawsze. Nie było początku, bo nie istniał wtedy czas. Czas "nastał". To co było wcześniej, a podobno było to Piekło jest przerażające. Jeszcze wcześniej (chociaż nadal nie istnieje czas) coś było, i jeszcze wcześniej i wcześniej. To był Bóg. Potem dostrzeżony został Raj, który miał być na Ziemi i częściowo po śmierci. Bóg jest jeden, ale jest ich wielu i to nie jest sprzeczne. To co jest sprzeczne z dogmatem Kościoła to to, że Bóg też potrafi być "zły", być "Diabłem"
Nic ciekawego się nie dowiedziałeś czego ja bym nie wiedział
na czym polega to bycie złym Boga i kto ci o tym powiedział?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: zaburzenie słuchu - słyszę Boga i Diabła

Post autor: abigail » 2020-08-26, 17:41

ja z dzieckiem bylam u egzorcysty aby wykluczyc opetanie
i rzeczywiscie powiedzial ze to "tylko"choroba
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

ODPOWIEDZ