Rozmowa na tematy paranormalne

UFO, obce cywilizacje, niewyjaśnione zjawiska na Ziemi. Ciężkie dyskusje na ciężkie tematy.
Benjamin

Re: Rozmowa na tematy paranormalne

Post autor: Benjamin » 2016-08-24, 08:24

Alez caly ten problem ( teraz moze tak jasno tego nie widac, gdy Dezerter poszatkowal i wyrzucil mnostwo wypowiedzi) powstal z powodu jasnych deklaracji tego, czym veros sie zajmuje. Jak najbardziej prawidlowo problem wyczuli konik z Markiem, ja rowniez przyznam to, iz tak samo odebralem wypowiedzi verosa. Ale nic sie takiego nie dzialo, konik napisal, ze veros przeczy katolicyzmowi przez zajmowanie sie czyms, co wyglada na okultyzm , spirytyzm, Marek to rowniez napisal. Po kilku wypowiedziach, w ktorych veros zaprzeczyl tyemu, konik napisal, ze wierzy verosowi. Marek wowczas tez na takm postawiona sprawe napisal, ze wycofuje swoje zaskarzenia.
I ... veros natychmiast powrocil do swoich poprednich teorii. Co wiecej, gdy konik napisal ( nie przytocze doslownie) , ze niestety veros nie mowi prawdy / ataki ponizej jakiegokolwiek poyziomu zaczal wlasnie veros ... na kazdego veros plul, kto mial inne zdanie, niz on.
Stad uwazam, ze cala ta wojna powstala z powodu tego, iz wlasnie veros zachowal sie nieuczciwie w dyskusjii w tej dyskusji wykazal moim zdaniem hipokryzje i zaklamanie.
Jego najnowszy wczorajszy wpis utwierdza mnie w tym przekonaniu.
Trzeba byc chyba slepym, aby tego nie dostrzec.
Calym sercem staje po stronie konika i Marka.

Ps: milczenie w sytuacji, gdy ma sie stycznosc z czyms, co zagraza prawdzie katolickiej jest popieraniem nieprawdy. A tu na forum wobec dziwnych tez jak mam postapic, gdy widze, ze sa one nie tylko nieprawdziwe, ale ocieraja sie o jakies dziwne konotacje nie od Boga przychodzace?
Dezerterze - czy wowczas bedziesz kneblowal moje wypowiedzi i do jednego worka wrzucal spirytyzm, kretactwo i probe chrzescijanskiego napomnienia?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14808
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Rozmowa na tematy paranormalne

Post autor: Dezerter » 2016-08-24, 21:05

Dyskusja o forum i moderacji przeniesiona do wątku "Forum Katolickie"
http://zchrystusem.pl/viewtopic.php?f=3 ... 5700#p5700
- Beniaminie - piszesz bardzo mocno, bo ani nie milczę ani nie knebluję - pisz na temat - Rozmowa na tematy paranormalne
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ