3:00 - godzina diabła?

UFO, obce cywilizacje, niewyjaśnione zjawiska na Ziemi. Ciężkie dyskusje na ciężkie tematy.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Andej » 2017-08-30, 10:22

Dziękuję.
Jeśli dokona się przełom, gromko o tym zaświadczę.
Modlitwę wstawienniczą oczywista odwzajemniam. Permanentnie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Magdalena
Bywalec
Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: 14 sie 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Magdalena » 2017-08-30, 10:36

Zatem czekam na tę wiadomość :)

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Czarny » 2017-09-01, 03:37

Przegapiłem trzecią.
Ale do tej pory nic takiego mnie się nie przytrafiło.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Andej » 2017-09-02, 10:51

Czarny pisze:Przegapiłem trzecią.
Ale do tej pory nic takiego mnie się nie przytrafiło.
Przykro mi, że jaja sobie robisz. Lub ryzykować chcesz niepotrzebnie.
Zwróć swoją energię w jakim konstruktywnym kierunku.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Czarny » 2017-09-05, 07:17

Andej pisze:
Czarny pisze:Przegapiłem trzecią.
Ale do tej pory nic takiego mnie się nie przytrafiło.
Przykro mi, że jaja sobie robisz. Lub ryzykować chcesz niepotrzebnie.
Zwróć swoją energię w jakim konstruktywnym kierunku.
Nic z tych rzeczy. Co noc czuwam i przychodzą chwile kryzysu, mam zamiar obserwować czy akurat w okolicy trzeciej.
Jest jeszcze tzw zlodziejska godzina, gdy nasza czujność jest słabą. Może to organizm i zmęczony mózg psikusy nam robi.
To tyle w temacie.

Jaśmina

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Jaśmina » 2017-10-08, 21:14

Magdalena pisze:Wędrując w Internecie, nie raz natknęłam się na świadectwa ludzi, którzy doświadczyli serii dziwnych zjawisk, mających miejsce niezmiennie o 3:00 nad ranem. Łomotanie w drzwi, odgłos kroków, uczucie, że ktoś ich obserwuje, oddech na karku. Godzina ta, jest nazywana godziną diabła. Często nie śpię o tej porze i na szczęście nie spotkało mnie nic złego. Niemal każdy, kto opisuje te wydarzenia twierdzi, że po odmówieniu modlitwy, niepokojące wydarzenia ustępują.
Jestem ciekawa, jakie jest Wasze stanowisko w tej kwestii. Wierzycie, czy sądzicie, że tego typu tematy są poruszane tylko po to, by wzbudzić zainteresowanie, lub wystarczyć ludzi?
Od 1.00 do 3.00 jest to godzina demonów i innych duchów. Oni wybierają określone osoby i je nekają.Zmarli też przychodzą o tej godzinie , wyjątkiem są godziny ich smierci i tak np.jak ktoś umrze o 4.00 rano to przyjdzie do ciebie o tej godzinie dać ci znać . :-?

Dominik

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Dominik » 2017-10-09, 14:26

Duśka, skąd wiesz że od 1.00 do 3.00 to godziny demonów i duchów? Chętnie bym poczytał o tym.
Jak dla mnie to tylko między innymi pareidolia, czyli dostrzeganie np. wizerunku twarzy tam gdzie jej nie ma.

Jaśmina

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Jaśmina » 2017-10-09, 22:13

Z czytania nic nie ma tylko z autopsji :)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Dezerter » 2017-10-09, 22:25

Opowiadaj :-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Dominik » 2017-10-09, 23:41

Duśka pisze:Z czytania nic nie ma tylko z autopsji :)
Zapowiada się ciekawie :), opowiadaj.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-10-10, 15:26

Też chętnie poczytam. Nie tylko dlatego, że lubię "historie z dreszczykiem", ale po prostu fascynują mnie takie rzeczy. Aczkolwiek bardziej działa na mnie lekko rozwalony grób na starym cmentarzu... co idę i widze taki to mnie wzdryga - ale zajrzeć i tak muszę :x

Jakub2

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Jakub2 » 2018-01-06, 13:32

Czarny pisze: 2017-09-05, 07:17
Andej pisze:
Czarny pisze:Przegapiłem trzecią.
Ale do tej pory nic takiego mnie się nie przytrafiło.
Przykro mi, że jaja sobie robisz. Lub ryzykować chcesz niepotrzebnie.
Zwróć swoją energię w jakim konstruktywnym kierunku.
Nic z tych rzeczy. Co noc czuwam i przychodzą chwile kryzysu, mam zamiar obserwować czy akurat w okolicy trzeciej.
Jest jeszcze tzw zlodziejska godzina, gdy nasza czujność jest słabą. Może to organizm i zmęczony mózg psikusy nam robi.
To tyle w temacie.
Tak, wlasnie o tej porze z powodu zmeczenia i poznej pory nocy, organizm jest w stanie jakby wyczerpania. Ktos juz tu wczesniej wspomnial o zegarze biologicznym, bo chodzi glownie o okres czasu po zachodzie slonca i ostatnie 2-3 godziny przed wschodem slonca sa jakby najbardziej wyczerpujace dla organizmu, ktory w tym czasie nie odpoczywa, czyli nie spi.
Jest to czesto wykozystywane w dzialaniach wojennych by jak najbardziej zaskoczyc przeciwnika, bo nawet warta, ktora niby spi na zmiany, to jednak o tej porze organizm nie dziala jak powinien i nawet odczuwanie zmeczenia jest wyrazniejsze.
Ktos kto o tej porze nie spi, i jest sam, zaczyna wpadac w stan jakby polsnu i zaczyna miec po prostu majaki, wizualne. Jesli do tego jest zabobonny to wszelkie wewnetrzne strachy pojawia sie w tym stanie jakby byly rzeczywistoscia.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Dezerter » 2018-01-06, 23:04

Dzięki Jakubie2 za twoją opinię - masz zdrowe podejście do tematu - najpierw trzeba szukać naturalnych wyjaśnień i w 90 paru procentach to jest słuszne.
Ja w życiu tylko 1 raz miałem sytuację, której wyjaśnić nijak się nie dało nikomu, a wszystko wskazywało na upadłego - jak go fajnie mój znajomy nazywał.
Witaj na forum, przedstaw się nam nieco i powiedz jak do nas trafiłeś w odpowiednim wątku.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Abraham45

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Abraham45 » 2018-01-08, 14:37

I co, boicie się tej godziny diabła? Ja na takie drobiazgi nie zwracam uwagi. Czasami siedzę do 3-4 i nic takowego złego się nie dzieje. Bardziej opieram sie na tym, że ta 3:00 czy to w dzień jest godziną miłosierdzia a w nocy godziną czuwania, ale nie odbierałem tego jako godzinę diabła.

Awatar użytkownika
Magdalena
Bywalec
Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: 14 sie 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: 3:00 - godzina diabła?

Post autor: Magdalena » 2018-01-08, 15:57

Abraham45 pisze: 2018-01-08, 14:37 I co, boicie się tej godziny diabła? Ja na takie drobiazgi nie zwracam uwagi. Czasami siedzę do 3-4 i nic takowego złego się nie dzieje. Bardziej opieram sie na tym, że ta 3:00 czy to w dzień jest godziną miłosierdzia a w nocy godziną czuwania, ale nie odbierałem tego jako godzinę diabła.
Ja również często nie śpię o tej porze i tak jak Tobie, nie przydarzyło mi się nic niepokojącego. A jedyne odgłosy, to te, które wydaje mój kotek, kiedy zamiast spać biega i bawi się ;)

Zagadnienie zainteresowało mnie z powodu ogromnej ilości materiałów zamieszczanych w Internecie. Wiele osób twierdzi, że doświadczyło ataków, przy czym większość przyznaje, że po modlitwie wszystko ustaje. Nigdy nie dowiemy się, czy osoby te pisały prawdę, jednak można oczywiście tłumaczyć takie wydarzenia zmęczeniem i płatającym figle umysłem :)

ODPOWIEDZ