Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Magnolia

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Magnolia » 2019-07-21, 02:47

Słuchajcie, pisze do wszystkich aktywnych forumowiczów, czy czujecie podobny do mnie niesmak, gdy czytam posty robbo1 w kilku wątkach o piekle, czyśćcu... czy widzicie że nie ma to znamion rzeczowej rozmowy, tylko ciągle jest przepychanka i pyskówki? Co robić? Ile razy można prostować bzdury powtarzane w nieprzyswajalnej formie?
Czy to ma sens?
Bo przecież jesteśmy tu by się rozwijać, także duchowo. Wartościowe wątki i rozmowy gdzieś się gubią w tym szaleństwie. Mam wrażenie że tracimy energię na czytanie i odpowiadanie na bzdury, powtarzane w kółko.
Wyraźcie swoje zdanie, co z tym fantem zrobić?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-07-21, 12:39

Zdyscyplinować.
Albo robbo1 porzuci propagandę, powroty do wyjasnionych spraw "aby przegadać" itd, albo.. no cóż.

Biserica Dumnezeu

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-07-21, 21:17

Ja jestem za tym, aby wycinac ciagle nawroty tego typu specjalnego zadreczania forumowiczow - i ( tu apel do dyrekcji ) jako odpowiedz postawic jeden wywazony wpis wyjasniajacy prawidlowo wciaz powracajacy temat i ...
jesli zas zobyczy sie, ze robbo znow celowo nakreca tematyke ( aby psuc forum ) nalozyc klodke.
jesli to zadziala, to o.k.
jesli nie, podjac nastepne kroki.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Andej » 2019-07-21, 22:10

A może upierdliwe tematy zamknąć i potem je otworzyć, ale z dość rygorystycznymi i bardzo konkretnymi zasadami? Jeśli udałoby się je sformułować sensownie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Biserica Dumnezeu

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-07-21, 22:24

Mniej wiecej i to mialem na mysli.

Dominik

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Dominik » 2019-07-21, 22:42

Teraz lecę spać, ale od jutra będę rozdawał ostrzeżenia za powracające wyjaśnione już tematy.
Pomagajcie mi jak coś, zgłaszajcie posta z ponowionym tematem, a w treści zgłoszenia link do posta gdzie zostało to już omówione.
Biserica Dumnezeu pisze: 2019-07-21, 21:17 jeden wywazony wpis wyjasniajacy prawidlowo wciaz powracajacy temat i ...
Ktoś się podejmie tego? Nawet mogę dedykowany temat pod to stworzyć. Wrzucałoby się tam niejeden omówiony problem.
Osoba poruszająca temat na nowo musiała by bardzo dokładnie uwzględnić informacje z tego tematu.
Ostatnio zmieniony 2019-07-21, 22:46 przez Dominik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-07-22, 09:24

Biserica Dumnezeu pisze: 2019-07-21, 21:17 jako odpowiedz postawic jeden wywazony wpis wyjasniajacy prawidlowo wciaz powracajacy temat i ...
Ciekawy pomysł.

Biserica Dumnezeu

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-07-22, 20:43

moim zdaniem wystarczy skierowac do odpowiedzi w watku, ktore w sposob wystarczajaco pelny rzecz dana wyjasniaja. I na tym zaznaczyc koniec dalszego trolowania.

Magnolia

Re: Czy czujesz sie bezpiecznie i swobodnie na forum?

Post autor: Magnolia » 2019-07-22, 20:52

M.in po to założyłam dwa wątki, gdzie zebrałam wiedzę katolicką, można do tych postów odsyłać i korzystać z tych materiałów, wątki te bedą zamknięte dla dyskusji. Mam nadzieję że się przydadzą.

ODPOWIEDZ