PROTEST

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Benjamin

Re: PROTEST

Post autor: Benjamin » 2018-04-13, 14:31

Brawo konik. Dosc juz lzawych zalow wiecznie skrzywdzonej owcy. Nie na darmo jezus uzyl bicza w swiatyni ... i lal, gdzie popadlo po tych faryzejskich pyskach.
Chlop to musi byc z jajajmi, a nie jakis tam wymoczek.
Noblesse ... ha,ha - raczej zamiatanie pod dywan.

tisheeng

Re: PROTEST

Post autor: tisheeng » 2018-04-13, 15:02

Podoba mi sie; moze bede politniepoprawny, ale mamy facetow na forum, a nie rozmiekle w mleku biszkopty. Super. :ymapplause: :-bd :-!
Ostatnio zmieniony 2018-04-13, 15:03 przez tisheeng, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: PROTEST

Post autor: Andej » 2018-04-13, 15:45

Jednio słowo, a różne rozumienie.

Mój Jezus nie obrażał. Nie ranił ludzi.
Wytykał błędy i wady. Nawet tam, gdzie stał tłum z gotowymi kamieniami jednakowe kryteria stosował do stan obu.

Sprawia Wam przyjemność wzajemne obrzucanie się z Woflem? Przykra dla mnie obserwacja, gdy nawołując do zgody, jednocześnie się kąsa (lub kopie). Wart Pac pałaca i pałac Paca. Ze smutkiem i przykrością tak konstatuję.
Dokładne odbicie debaty publicznej. Wciąż ja, ja i ja. Bez chęci zrozumienia. Bez chęci podania ręki. Nie wystarczy krzyczeć, ty pierwszy zrób krok.

Jezus uczył pokory. Niektórych. Inni wolą jaja.

Wolf zasługuje za szacunek, pomimo tego, że to on wywołał kłótnię obraźliwym stwierdzeniem. Ale potrafił przeprosić. Ma chłop honor. Potrafi przyznać się do błędu, choć przyznaje też, że go niezupełnie rozumie.
Znam osoby żyjące w wirtualnym świecie wykreowanych przez TVN i GW. Jeśli czerpią z nich wiedzę na okrągło, to też żyją w matrixie. Zapominając o realu. A nawet nie wierząc w jego istnienie. Ale po drugiej stronie lustra jest też matrix. Nie należy o tym zapominać. Choć tkwiąc w nim, nie da się tego zauważyć. (Oczywiście, to tylko takie teoretyczne rozważanie.)

Dziś słuchałem wywiadu z Lubnauer. Dla mnie to inny świat. Jeśli mówiła szczerze, to jest dla mnie kosmitką. Zacietrzewienie. Posiadanie patentu na rację. Ale nie tylko ona ma patent na permanentną rację. Ja nie mam. Dlatego muszę analizować, porównywać odnosić się do ideału. Jezusowego.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: PROTEST

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-04-13, 15:48

Skończmy już ten temat.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: PROTEST

Post autor: Andej » 2018-04-13, 16:06

Podając sobie ręce na zgodę.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: PROTEST

Post autor: Dezerter » 2018-04-13, 18:20

Dzięki wilku, że umiałeś się zachować, po chrześcijańsku- pokazałeś klasę
wątek zamykam, ... zanim znów się ktoś nie pokłóci :-s
Ostatnio zmieniony 2018-04-14, 00:07 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany