Boje się studiów

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5977
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 452 times
Been thanked: 910 times

Re: Boje się studiów

Post autor: Albertus » 2020-09-23, 19:25

Jeśli komputer będziesz używał do realizacji celu jakim jest ukończenie studiów i na inne dobre cele to nie jest to żadne marnowanie czasu tylko środek do osiągnięcia celów.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Boje się studiów

Post autor: Andej » 2020-09-23, 19:30

Najlepszym sposobem, aby bać się studiów, jest ich skończenie w terminie. Bez kompa nie da sie tego osiągnąć.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

kundelek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 332
Rejestracja: 15 sie 2020
Has thanked: 3036 times
Been thanked: 50 times

Re: Boje się studiów

Post autor: kundelek » 2020-09-23, 19:46

W moim przypadku to ciesze sie, ze mam kompa za 400 euro. I tak coraz mniej funkcji potrafie, gdyz mam coraz wieksze klopoty z koncentarcja i pamiecia.
Nawet z forum sie nie wylogowuje, bo na drugi dzien zapomnialem mego szyfru, a ten co mam to wciaz zapominam gdzie zapisalem.
Nie potrafie juz prawie nic, wszystko z glowy wylatuje, ale na forum jakos staram sie pisac, to tyle jeszcze potrafie.
Grubasie - jestes mlody ... a jesli masz klopoty ze sprzetem ( emocjonalne, psychiczne cz inne ) to moze warto do lekarza?
Naprawde, przemysl to.
Wiem, jak mi to przeszkadza, ze mam regres umyslowy - cale szczescie, ze wieloletnia wiedza jaka nabylem jakos jeszcze w glowie mi siedzi, ale na biezaco nowych rzeczy juz nie lapie ...
Ostatnio zmieniony 2020-09-23, 19:47 przez kundelek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2198 times

Re: Boje się studiów

Post autor: sądzony » 2020-09-23, 20:31

Ja bałem się tak bardzo, że na 2 roku zdiagnozowano u mnie depresję.
Zresztą od dziecka bałem się wszystkiego co wiązało się z socjalizacją.
Przełamała to dopiero poważniejsza praca, lecz był to proces, w wieku około 33 lat.
Jak widać byłem człowiekiem upośledzonym społecznie.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

ODPOWIEDZ