Czy wy dalej wierzycie

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Dzik » 2020-10-23, 14:35

Wybrałem akurat to miejsce do założenia tego wątku bo NWO pochodzi od szatana.
Czy wy dalej wierzycie że rząd UE WHO walczy z wirusem chce dla nas dobrze pracują nad zbawienną szczepionką czy zaczeliście w końcu wierzyć że to fikcja żeby zaczipować ludzi i wprowadzić NWO zwłaszcza po przegłosowanej ustawie że wojsko policja albo sanepid może wtargnąć to domu i siłą zaszczepić na covid. Dziwne że tak bardzo im zależy na tym żeby każda jedna osoba była zaszczepiona na covid jakoś nie zwalczali tak antyszczepionkowców i nie szczepili dzieci siłą i można było bronić się wolnością zanieść pismo na którym mają wypisać wszystkie skutki uboczne które mogą wystąpić itp i
obejść nakaz szczepienia

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: ToTylkoJa » 2020-10-23, 14:50

A w tej bajce były smoki? XD

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Andej » 2020-10-23, 15:25

A jest taki kraj, w którym od pół roku nie odnotowano zachorowania na covid. Fakt, że w Azji, a tam ludzie trzymani za pyski i to w wielu krajach dobrowolnie. Odwieczny dylemat, żyć i dać się kontrolować, czy decydować o wszystkim i zrezygnować z cywilizacji.
Życie w społeczeństwie wymusza stosowanie się do reguł. Od zaranie dziejów.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Pompieri
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1094
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 456 times
Been thanked: 181 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Pompieri » 2020-10-23, 15:35

Ja wierze w Boga. I w Jego Kosciol. A bramy piekielne Go nie przemoga. ot, i po strachu.

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: abigail » 2020-10-23, 16:56

jestes zaczipowany karta SIM jakby co
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 353 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Morkej » 2020-10-23, 17:45

Dziku, to już są potężne teorie spiskowe. Nie twierdzę, że nie są możliwe, ale raczej mało prawdopodobne.
Dzik pisze: 2020-10-23, 14:35 Czy wy dalej wierzycie że rząd UE WHO walczy z wirusem chce dla nas dobrze pracują nad zbawienną szczepionką
Jakoś niespecjalnie ufam w wielu sprawach naszemu obecnemu rządowi, a tym bardziej UE. Nie wiem czy chcą dla nas dobrze, w sensie szczere intencje, czy jak mówisz - chcą nas zaczipować. Choć szczerze wątpię, aby nasz rząd potrafił zaplanować coś tak skomplikowanego ;))
Dzik pisze: 2020-10-23, 14:35 czy zaczeliście w końcu wierzyć że to fikcja żeby zaczipować ludzi i wprowadzić NWO zwłaszcza po przegłosowanej ustawie że wojsko policja albo sanepid może wtargnąć to domu i siłą zaszczepić na covid.
Nie ma na to jednoznacznych dowodów, a ze spiskowych teorii można wyciągnąć prawie wszystko ze wszystkiego jeśli się chce. Może masz rację, ale przekonamy się dopiero jak ta szczepionka się pojawi.
I druga sprawa, interesuje mnie ta cała ustawa. Możesz coś powiedzieć o niej więcej, np. podlinkować?
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Dzik » 2020-10-23, 18:14

Andej pisze: 2020-10-23, 15:25 A jest taki kraj, w którym od pół roku nie odnotowano zachorowania na covid. Fakt, że w Azji, a tam ludzie trzymani za pyski i to w wielu krajach dobrowolnie. Odwieczny dylemat, żyć i dać się kontrolować, czy decydować o wszystkim i zrezygnować z cywilizacji.
Życie w społeczeństwie wymusza stosowanie się do reguł. Od zaranie dziejów.
To rząd się do tych reguł nie stosuje jest takie coś jak konstytucja do której rząd właśnie się nie stosuje łamiąc podstawowe prawa człowieka z tym że mogą przy użyciu siły wyszczepić każdego i wstrzyknąć mu co tylko zechce

Dodano po 16 minutach 57 sekundach:
Morkej pisze: 2020-10-23, 17:45 Dziku, to już są potężne teorie spiskowe. Nie twierdzę, że nie są możliwe, ale raczej mało prawdopodobne.
Dzik pisze: 2020-10-23, 14:35 Czy wy dalej wierzycie że rząd UE WHO walczy z wirusem chce dla nas dobrze pracują nad zbawienną szczepionką
Jakoś niespecjalnie ufam w wielu sprawach naszemu obecnemu rządowi, a tym bardziej UE. Nie wiem czy chcą dla nas dobrze, w sensie szczere intencje, czy jak mówisz - chcą nas zaczipować. Choć szczerze wątpię, aby nasz rząd potrafił zaplanować coś tak skomplikowanego ;))
Dzik pisze: 2020-10-23, 14:35 czy zaczeliście w końcu wierzyć że to fikcja żeby zaczipować ludzi i wprowadzić NWO zwłaszcza po przegłosowanej ustawie że wojsko policja albo sanepid może wtargnąć to domu i siłą zaszczepić na covid.
Nie ma na to jednoznacznych dowodów, a ze spiskowych teorii można wyciągnąć prawie wszystko ze wszystkiego jeśli się chce. Może masz rację, ale przekonamy się dopiero jak ta szczepionka się pojawi.
I druga sprawa, interesuje mnie ta cała ustawa. Możesz coś powiedzieć o niej więcej, np. podlinkować?
Nie podlinkuje bo oni dobrze wiedzą że tego nie można tak upublicznić ale widziałem na transmisji w sejmie ludzie nazywają to bezkarność + dla doktorów

Dodano po 1 minucie 40 sekundach:
abigail pisze: 2020-10-23, 16:56 jestes zaczipowany karta SIM jakby co
Po pierwsze z telefonem musiał bym się nie rozstawać a tak jednak nie jest po drugie czipu nie wyciągnie a ktoś kto z telefonem się nie rozstaje może powiedzieć se dość i telefon zostawić

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 353 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Morkej » 2020-10-23, 18:19

Dzik pisze: 2020-10-23, 18:14 Nie podlinkuje bo oni dobrze wiedzą że tego nie można tak upublicznić ale widziałem na transmisji w sejmie ludzie nazywają to bezkarność + dla doktorów
Rozumiem, po prostu nie słyszałem nic o tym, aby policja, czy wojsko miało wchodzić do domów i na siłę szczepić. Jedyne co oglądałem to to, że oficjalnie ta szczepionka będzie nieprzymusowa, ale w rzeczywistości będzie trzeba i tak ją wziąć, bo, np. praco dawca Ciebie bez niej nie przyjmie, nie polecisz do innego kraju itd. Pełno ograniczeń bez szczepionki.
[To nie jest mój pogląd na ten temat, po prostu gdzieś w jakimś filmie o tym usłyszałem]
Ostatnio zmieniony 2020-10-23, 18:23 przez Morkej, łącznie zmieniany 4 razy.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Pompieri
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1094
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 456 times
Been thanked: 181 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Pompieri » 2020-10-23, 18:23

I co teraz: jest juz koniec swiata?

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: abigail » 2020-10-23, 18:30

dla wielu osob tak

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
np ponad miliona zmarłych na COVID-19
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Dzik » 2020-10-23, 19:25

Morkej pisze: 2020-10-23, 18:19
Dzik pisze: 2020-10-23, 18:14 Nie podlinkuje bo oni dobrze wiedzą że tego nie można tak upublicznić ale widziałem na transmisji w sejmie ludzie nazywają to bezkarność + dla doktorów
Rozumiem, po prostu nie słyszałem nic o tym, aby policja, czy wojsko miało wchodzić do domów i na siłę szczepić. Jedyne co oglądałem to to, że oficjalnie ta szczepionka będzie nieprzymusowa, ale w rzeczywistości będzie trzeba i tak ją wziąć, bo, np. praco dawca Ciebie bez niej nie przyjmie, nie polecisz do innego kraju itd. Pełno ograniczeń bez szczepionki.
[To nie jest mój pogląd na ten temat, po prostu gdzieś w jakimś filmie o tym usłyszałem]
Jeśli było by tak to mama zapisze mi pół hektara dokupie drugie pół hektara i będę płacić KRUS i robić na czarno. Ale niestety mają robić jak ja napisałem. A na wyborach Duda mówił że szczepienie będzie dobrowolne żeby PiS był przy korycie i dziwne idźcie na wybory pokonaliśmy koronawirusa a później po wyborach wirus jest

Dodano po 9 minutach :
Poza tym ta szczepionka z oficjalnych źródeł powoduje u dużo % ludzi trwałe skutki uboczne np inwalidztwo i nawet już ktoś umarł

Dodano po 26 sekundach:
abigail pisze: 2020-10-23, 18:30 dla wielu osob tak

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
np ponad miliona zmarłych na COVID-19
Np samobójca z mojej wsi któremu wpisali covid

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19048
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2620 times
Been thanked: 4633 times
Kontakt:

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2020-10-23, 19:45

Dziku, sorry, przestań nam serwować p.......y z forów typu "chemitrals rozpowszechniane przez 5G przez ogólnoświatowy spisek". Sorry, ale ten wysyp bzdur jest już męczący.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Dzik » 2020-10-23, 19:56

Marek_Piotrowski pisze: 2020-10-23, 19:45 Dziku, sorry, przestań nam serwować p.......y z forów typu "chemitrals rozpowszechniane przez 5G przez ogólnoświatowy spisek". Sorry, ale ten wysyp bzdur jest już męczący.
w moich wypowiedziach tutaj nie ma ani jednej teorii spiskowej teoria spiskowa to np że ta szczepionka na covid to płyn demonów i każdy kto się zaszczepi pójdzie do piekła wierzę w to ale tego tu nie pisze teraz tylko napisałem dla przykładu żeby wytłumaczyć co to są teorie spiskowe. Jak nie wierzysz to poszukaj trochę w Internecie zresztą o przypadku śmiertelnym mówili nawet w TV

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Andej » 2020-10-23, 20:08

Obawiam się, że zdziczejemy, jeśli dalej będziemy czytać te mądrości.
Czy masz jakieś wiadomości na temat wpływa chemtrails na covid? Bo chyba tylko w ten sposób tak szybko rozprzestrzeniła się ta zaraz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Pompieri
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1094
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 456 times
Been thanked: 181 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Pompieri » 2020-10-23, 20:38

Ale mnie strzyka, a nie bralem zastrzyka.

ODPOWIEDZ