Czy wy dalej wierzycie

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Dzik » 2020-10-26, 11:08

Ale w fizyce nie mówią po co jest 5G. Miałem gdzieś filmik z fizykiem który mówił o szkodliwości 5G i poparł to obliczeniami i badaniami ale nie pamiętam jak to się nazywa
Ostatnio zmieniony 2020-10-26, 11:20 przez Dzik, łącznie zmieniany 1 raz.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: ToTylkoJa » 2020-10-26, 11:23

Ale mówią jak działa i w jaki sposób wpływa na ludzi.

Nie interesuje mnie "jakiś" filmik. Wyślij go i dopiero wtedy będę mogła go ocenić.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Andej » 2020-10-26, 11:29

Dzik pisze: 2020-10-26, 11:08 Ale w fizyce nie mówią po co jest 5G. Miałem gdzieś filmik z fizykiem który mówił o szkodliwości 5G i poparł to obliczeniami i badaniami ale nie pamiętam jak to się nazywa
Na fizyce najpierw należałoby zająć się polem emitowanym, zwłaszcza w trakcie czekania na połączenie, przez telefon przystawiony do ucha. Porównac moce nadajników stacjonarnych z mocami smartfonów, a następnie przeanalizować rozkład pola w funkcji odległości.

To nie 5G ma wpływ, ale całe spektrum pola. W okolicach Pałacu Kultury w Warszawie pole jest wielokrotnie większe niż w pobliżu nadajnika 5G. Nadajniki radiowe i telewizyjne są nie mniej groźne. A pole emituje także telewizor, żarówka energooszczędna i ledówka.

Zamiast demonizować, lepiej uruchomić Excell i poprzeliczać.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Logan » 2021-04-18, 17:42

WC mawiał również coś o gotującej się wodzie, pomylił jednak maszty 5G z domowymi bojlerami, umieszczanymi najczęściej w łazience. Tak są one niebezpieczne, te na gaz, gdy mało tlenu mogą grozić zdrowiu.

Co do czipowania, masonów... nie trzyma się to kupy. Chiny totalitarne kontrolują w dużym stopniu społeczeństwo, lecz masoni nie mają tam racji bytu, ponoć w kwestiach doktrynalnych mają niezgodę z partią komunistyczną. Natomiast w Europie nie mamy totalitaryzmu... dziwnie działa ten światowy rząd, zupełnie jakby nie istniał...

Co do depopulacji również wnoszonej przez spiskowców. Faktycznie masoni liczą, że kilkaset milionów ludzi to liczba optymalna do totalnej kontroli świata. Nie wiem jednak jak to ma się do majątku światowej finansjery żyjącej z ciężkiej pracy setek milionów ludzi na rzecz olbrzymich koncernów, korporacji, firm przemysłowych. Czyżby doszli do zgody z marksistami, poparli komunizm i w ramach tego układu przekazali by swój majątek na rzecz "nowego świata".
Trudno to pojąć wszak marksiści nienawidzą kapitalistów.

Panem świata jest Bóg, który ma władzę zwierzchnią. Ludzie mają wolny wybór, a wielu ludzi tego świata czci bożki tj. seks, bogactwo, władza, prestiż, egoizm... W czasach obecnych ludzie sprawujący władzę, wielkie korporacje, media, najbogatsi ludzie tej ziemi gonią za mamoną, powiększają swoje bogactwa lobbują za ustawami i prawami niekiedy nawet korumpują aby tylko powiększyć swój społeczny status, majątek, pławiąc się w luksusie.
Świat, który odwraca się od Boga ulega ułudzie rzeczy przemijających, stąd promuje się seks, zboczenia, zwalcza się Kościół, na piedestał stawia się ludzi bogatych i w ludzkim rozumieniu odnoszących sukcesy, ludzie pięknych, elokwentnych, wykształconych, wulgarnych, niemoralnych.
Dzięki temu połowa świata żyje w ubóstwie zmuszona pracować bardzo ciężko na podstawowe dobra. Wykres poniżej dobrze to przedstawia, 62 najbogatszych ludzi na ziemi posiada majątek mający równowartość 3,5mld ludzi najuboższych.

Obrazek

Po kryzysie z lat 2008-2010 bogactwo najbogatszych rośnie a uboższej części świata(część Azji, Afryka, Ameryka Łacińska) maleje. Czy można uznać to za przypadek,czy może agresywną akumulację kapitału, przejmowanie spółek nieuczciwymi praktykami, tworzeniem monopoli, w których to największe giganty wycinają konkurencję w wojnach cenowych by przejąć kolejne rynki.

Obrazek

Najbogatsi ludzie świata i ludzie władzy mają moc kreacji naszej rzeczywistości, od naszej moralności zależy kto z nich będzie u władzy i wpływał na nasze życie i społeczność.
Ostatnio zmieniony 2021-04-18, 17:44 przez Logan, łącznie zmieniany 1 raz.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: sądzony » 2021-04-18, 20:33

A co oznacza "kontroluje"?
Czy ja zarabiając miesięcznie 4,5 tyś. i spłaciłem 30 tyś. kredytu mieszkaniowego i mam samochód za 15 tys. coś kontroluję?
W sensie kontroluję 45 tyś. PLN?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Czy wy dalej wierzycie

Post autor: Andej » 2021-04-18, 22:05

Kiedyś był podział 20 - 80. Teraz, nie sprawdzałem, ale raczej 10 - 90. Wciąż następuje koncentracja. Co ciekawe w rękach osób o poglądach lewicowych. To symptomatyczne dla dzisiejszej lewicy.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ