Zrzutka.pl, koszty

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Dominik

Zrzutka.pl, koszty

Post autor: Dominik » 2018-05-08, 14:57

Chciałem Was napisać o kosztach dodatkowych, jakie są na Zrzutka.pl,,, nie to że je ponoszę,, tak o nich piszę, by byście wiedzieli jak to jest. Zrzutka nie jest do końca OK.

Normalnie, jeśli dajemy link do swojej zrzutki to nie musimy nic płacić, ale jeśli chcemy by nasza zrzutka była widoczna na głównej stronie zrzutka.pl to trzeba zapłacić 160zł i dodatkowo wymuszone 12zł za status zrzutki publicznej,, za 7 dni.
Za to żeby nasza zrzutka była wyświetlana na innych zrzutkach to życzą sobie 180zł za 7 dni.
Do tego przy wpłatach i wypłatach proszą o datki na utrzymanie strony.

Ja wiem, że serwis ponosi koszty,,, ale to takie nie w porządku. Powinno być zero wyróżnień danej zrzutki w zamian za kasę.

Dobra, koniec mego narzekania :)

Mivia

Re: Zrzutka.pl, koszty

Post autor: Mivia » 2018-05-08, 16:07

Mnie to nie zniechęca do dokonywania wpłat oczywiście uważam to za bardzo przykre by środki finansowe stawiały kogoś na piedestale zwłaszcza że proszą o środki na pomoc na pokrycie kosztów leczenia czy rehabilitacji Dominiku dajmy wiarę że Bóg i tak poprowadzi oczy na osoby najbardziej potrzebujące w danym momencie naszego wsparcia finansowego
"Jezu Ty się tym zajmij"

ODPOWIEDZ