zdezorientowany

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 353 times

Re: zdezorientowany

Post autor: Morkej » 2021-03-31, 08:16

@teleskop , nie wziąłeś sobie tego, co do Ciebie wcześniej napisałem. Raz, że piszesz puste posty z samymi linkami, bez żadnego odniesienia, ktore trzeba potem usuwać. Dwa, temat powstał ewidentnie w celu pokazania zarzutów w stronę Kościoła, więc jeśli mamy z Tobą rozmawiać, to pisz konkrety. Nie wklejaj mi tu proszę filmów i innych linków, które trzeba całe oglądać, a potem zastanawiać się o jaki zarzut Ci chodziło. Podaj konkret tutaj, albo wskaż moment do którego Twoi rozmówcy mają się odnieść.
Po trzecie, mówienie o kimś, że jest masonem, to naprawdę bezczelne posunięcie, gdy nie masz na to dowodów.
Czekam na Twoją odpowiedź. Jeżeli zmienisz sposób dyskusji, to dobrze, ale jeżeli nie, to będę zmuszony zastosować wobec Ciebie kolejne środki, które przybliżać Cię będą do wylecenia z forum.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

teleskop
Przybysz
Przybysz
Posty: 11
Rejestracja: 13 mar 2021

Re: zdezorientowany

Post autor: teleskop » 2021-04-01, 14:02

nie wiem co ci do głowy przyszło "Dowody na niewinność zwłaszcza wygłaszane przez masonów są bezcenne" że to dotyczy ciebie ? "żądam, byś przeprosił za dotychczasowe propagowane tu kłamstwa wobec papieża i Kościoła." Kościół to my . Mam wrażenie że nie rozumiesz(bez urazy) znaczenia słów i faktów .odwracasz non-stop kota ogonem pomijając fakty. nikogo nie oskarżam tylko przedstawiam wydarzenia które miały już miejsce i zostały zapisane . Kardynał Wyszyński i jego działalność oraz zasługi dla kościoła to też kłamstwa ??? . a pro po przeprosin to przeproś się sam . pisząc na tym forum myślałem że dowiem się czegoś nowego . tymczasem uderzyłem w gniazdo szerszeni które wylazło z mumii i wpadło w panikę . ogarnij się i z Panem Bogiem . Wesołych Świąt Wielkanocnych i dla kolegów również .

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18912
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4606 times
Kontakt:

Re: zdezorientowany

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-04-01, 17:10

Fakty CI pokazałem. Nie przedstawiłeś "wydarzeń" tylko stek oszczerstw. Nie podjąłeś też rzeczowej, merytorycznej dyskusji.
Jesteś zwykłym hejterem.

ODPOWIEDZ