Co tam u Was?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Skaza » 2021-10-12, 12:43

Jak już lekarz wie co dolega i gdzie to będzie mógł Ci pomóc Abi głowa do góry :) dużo zdrowia życzę byś mogła jak najszybciej uśmiechać się bez zmartwień :)

Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2544
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 154 times
Been thanked: 412 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Abstract » 2021-10-12, 15:44

@Andej widzę tu żyłkę designera, fajna koncepcja!
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Jozek » 2021-10-12, 16:17

abi pisze: 2021-10-12, 12:33 nadrabiasz za mnie zakladanie nowych tematow, ja mam tylko dwa
moje uszy zostaly wczoraj poczyszczone u pani laryngolog i okazalo sie ze obydwa sa chore
czuje sie zdegustowana
mam nadzieje ze to nie bylo plukanie uszu, bo przy zapaleniu ucha srodkowego to zwykle pogarsza stan.
U mnie to byla przyczyna chronicznego zapalenia ucha srodkowego. Dopiero jak przestalem chodzic do kontroli i przez to skonczyly sie plukania, to uszy wyzdrowialy.
Ostatnio zmieniony 2021-10-12, 16:20 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5402
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 858 times
Been thanked: 1413 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: abi » 2021-10-12, 17:23

@Skaza ona mi zabrania myc wlosy schylajac sie nad wanna, bo sie woda nalewa [-(
czy ktos z was potrafi umyc wlosy i miec suche uszy??
@Jozek takim jakby odkurzaczem czyscila...brr
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Skaza » 2021-10-12, 17:37

abi pisze: 2021-10-12, 17:23 @Skaza ona mi zabrania myc wlosy schylajac sie nad wanna, bo sie woda nalewa [-(
czy ktos z was potrafi umyc wlosy i miec suche uszy??
@Jozek takim jakby odkurzaczem czyscila...brr
Ale masz uważać by nie nalać wody do uszu teraz póki się nie wyleczą czy ogólnie na to uważać ?
Ciężka sprawa ehh może jakieś korki/zatyczki do uszu by woda nie wpływała przy myciu głowy bo przyznaje też nie umiałbym umyć tak by nie zalać ich. Trzymam kciuki by szybko wydobrzały.

Coś mi się przypomniało i też coś doradzę z własnego doświadczenia. Mianowicie nie dawajcie sobie po płukaniu uszu czyścić/udrażniać jak zwał tak zwał takim bolcem/patyczkiem jakby metalowym. Boli to jak chole... a mojej babci do tego kilka miesięcy temu podczas badania wykryła lekarka , że ma przebity bębenek i , że pewnie lekarz musiał uszkodzić po płukaniu w przeszłości :( Także odradzam każdemu ! i ostatnio już się nie zgodziłem po płukaniu by mi grzebali w nim. Niby to po to by udrożnić porządnie i by woda zaraz wypłynęła , ale mi tam pomimo wąskich kanalików w uszach potem sama wyleciała w domu. Kręcą nosem, ale nie wolno się dawać bo lekarze czasami podchodzą do pacjenta jak do konia.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5402
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 858 times
Been thanked: 1413 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: abi » 2021-10-12, 17:44

ogolnie uwazac! a ciekawe jak myc...chyba jak kot lapka

Dodano po 53 sekundach:
ta doktor strasznie zle na mnie dziala psychicznie, musze znalezc innego laryngologa
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Skaza » 2021-10-12, 17:55

Ehh ciężko będzie szczerze współczuje Abi.
Jedyny co mi teraz przyszło jeszcze do głowy to wiesz u fryzjera myją głowę tak odchylona do tył nie wiem czy wtedy wpada woda do uszu pewnie zależy od fryzury jaką kobieta ma. Miałbym jeszcze jeden pomysł z cyklu zrób to sam , ale jest tak głupi , że wstyd mi napisać.
Co do lekarza to myślę , że lepiej innego poszukać. Jeśli jakkolwiek irytuje lub stresuje to nie ma się co męczyć.
Bedzie dobrze zobaczysz.

orzeszku

Re: Co tam u Was?

Post autor: orzeszku » 2021-10-12, 18:20

@Lunka wgl mam jakieś deja vu że pisałyśmy już tu o tych kunach : o

@Andejdzięki!! Serio mogę użyć? Ja kompletnie nie mam żadnych uzdolnień estetycznych, w szkole miałam zajęcia z grafiki komputerowej i projektowanie głupich buttonów było dla mnie MĘCZARNIĄ : o podoba mi się pomysł tego obrazka, tylko żeby ktoś go nie zinterpretował, że mam się za tą, co pozjadała wszystkie rozumy :P bo tą, która szuka rozumu to okej :P

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Jozek » 2021-10-12, 18:21

abi pisze: 2021-10-12, 17:44 ogolnie uwazac! a ciekawe jak myc...chyba jak kot lapka

Dodano po 53 sekundach:
ta doktor strasznie zle na mnie dziala psychicznie, musze znalezc innego laryngologa
Indianie myli wlosy tluszczem z jedzenia, wycierajac po posilku rece o wlosy. ;)
Ostatnio zmieniony 2021-10-12, 18:22 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5402
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 858 times
Been thanked: 1413 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: abi » 2021-10-12, 18:44

Jozek pisze: 2021-10-12, 18:21 Indianie myli wlosy tluszczem z jedzenia, wycierajac po posilku rece o wlosy. ;)


2021-10-12 18.43.53.png
2021-10-12 18.43.53.png (97.8 KiB) Przejrzano 192 razy
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Andej » 2021-10-12, 19:36

orzeszku pisze: 2021-10-12, 18:20 @Andejdzięki!! Serio mogę użyć? Ja kompletnie nie mam żadnych uzdolnień estetycznych, w szkole miałam zajęcia z grafiki komputerowej i projektowanie głupich buttonów było dla mnie MĘCZARNIĄ : o podoba mi się pomysł tego obrazka, tylko żeby ktoś go nie zinterpretował, że mam się za tą, co pozjadała wszystkie rozumy :P bo tą, która szuka rozumu to okej :P
Można potraktować symbolicznie. Ale od końca, bo prościej. Literka Q, to kiedyś był znak najwyższej jakości. Teraz już się takich znaków nie używa. Ale kiedyś były trzy znaki jakości, a Q był czwartym świadczącym o jakości przekraczającej wszelkie standardy.
Mózg, kojarzy się z rozumem. Z myśleniem. Inteligencję. A tego Ci nie brakuje. Mądrości też. Więc całkiem normalne, że się znalazł. Ale jest drugi związek. Z orzechami. Mózg ludzki nieco przypomina zawartość orzecha. A orzechy ponoć poprawiają myślenie.
I skorupka. Z jednej strony osłona, ochrona tego, co najcenniejsze. Ale z drugiej ograniczenie. Tu skorupka otwarta. Może symbolizować otwartość umysłu. Umiejętność przekraczania barier. Ale jej twardość wiąże się z pewnym uporem.
Jeśli nie zniechęciłem tą filozofią, to obrazek prześlę Dezowi na mail, aby on z kolei przesłał (jeśli się zgodzi) Tobie na Twój prywatny mail.
Od tego momentu stanie się Twoją własnością. A je pozbędę się do niego jakichkolwiek praw. Włącznie z prawem do narzucania interpretacji. A jeśli chcieć będziesz zapłacić, to zmów jedną zdrowaśkę w mojej intencji i w moich intencjach.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Lunka » 2021-10-12, 19:56

@orzeszku nie ma szans 😂 o kunach? To chyba Ci się śniło 😁
Albo może faktycznie masz Deja vu 😉

Teść zacznie działać w tym kierunku. Może będzie ok.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Andej » 2021-10-12, 20:39

Jozek pisze: 2021-10-12, 18:21 Indianie myli wlosy tluszczem z jedzenia, wycierajac po posilku rece o wlosy.
Cytat z Artura Marii Swinarskiego opublikowanego w zbiorku pt. "Parodie" pochodzi z opowiadania dla młodzieży "Zeszłoroczny śnieg" jako parodia twórczości Arkadego Fiedlera.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

orzeszku

Re: Co tam u Was?

Post autor: orzeszku » 2021-10-12, 20:50

@Andej to może sobie pobiorę z tego postu gdzie wstawiłeś i wkleję w awatar? Co wieczór odmawiam różaniec, więc pomodlę się w Twoich intencjach :)

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
@Lunka tak czy siak, kuny to pocieszne zwierzaczki są :P ja bym chciała mieć taką oswojoną kunkę :P

Dodano po 4 minutach 14 sekundach:
Wstawiłam ;3

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Andej » 2021-10-12, 20:53

orzeszku pisze: 2021-10-12, 20:50 @Andej to może sobie pobiorę z tego postu gdzie wstawiłeś i wkleję w awatar? Co wieczór odmawiam różaniec, więc pomodlę się w Twoich intencjach
Jeśli wystarczy, to tak zrób. Do Deza już wysłałem. Nie ma znaczenia, skąd pobierzesz. Jest Twoje.

Wielkie dzięki za pamięć o mnie. Potrzebne mi to teraz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ