Co tam u Was?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
adampiotr
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 23 lut 2021
Has thanked: 105 times
Been thanked: 38 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: adampiotr » 2021-11-27, 14:55

No tak myślałem ,ze jak napisze o swoich niepowodzeniach i porażkach oczywiście nie rozpisuje się jak sądzony, to zaraz ktoś napisze ,ze gorzej ma :D.

Już tak mam. Kolejna porażka :).
Ostatnio zmieniony 2021-11-27, 14:55 przez adampiotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13805
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: sądzony » 2021-11-27, 15:31

adampiotr pisze: 2021-11-27, 14:55 No tak myślałem ,ze jak napisze o swoich niepowodzeniach i porażkach oczywiście nie rozpisuje się jak sądzony, to zaraz ktoś napisze ,ze gorzej ma :D.
Już tak mam. Kolejna porażka :).
Nie twierdzę, że mam gorzej. To kwestia indywidualna.
Uśmiechasz się emotikonkowo, więc gdzieś tam radość jest.

W gruncie rzeczy mam bardzo b. wiele.
W sensie jestem w sytuacji, w której wokół mnie jest więcej Tego za co mogę dziękować,
niż tego o co mógłbym prosić.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Skaza » 2021-11-27, 18:02

Masz wiele bracie, wielu w tym ja oddało by bardzo dużo by bliska sercu kobieta pytała jak się czuję ... nawet niech by pytała 50 razy dziennie :)

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13805
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: sądzony » 2021-11-27, 18:45

Skaza pisze: 2021-11-27, 18:02 Masz wiele bracie, wielu w tym ja oddało by bardzo dużo by bliska sercu kobieta pytała jak się czuję ... nawet niech by pytała 50 razy dziennie :)
To dość paradoksalne i dziwaczne, ale czasami mam wrażenie, że kocham ludzi, zwierzęta (mojego psa), a nawet sytuacje czy zdarzenia, za to co w nich wyprowadza mnie z równowagi. W sensie pokazuje mi moje niedoskonałości i uczy pokory i dojrzałości.
(przynajmniej teoretycznie, bo z praktyką bywa raczej już nie tak pięknie :) )
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

orzeszku

Re: Co tam u Was?

Post autor: orzeszku » 2021-11-28, 20:14

Widzę, że moje konto dalej tu jest. A tymczasem przyszedł kolejny przykład małostkowości tutejszych rozmiłowanych w Chrystusie XD

Obrazek

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Logan » 2021-11-28, 20:51

Coś z Tobą niepokojącego się dzieje. Czy napisałaś post aby dalej sobie ze mnie drwić?

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
Mniejsza o mnie, nie ograniczajmy kontekstu. Skąd u Ciebie antykatolicka postawa w wypowiedziach?

Dodano po 4 minutach 16 sekundach:
Osobiście uważałem za błąd usunięcie dyskusji mojej i Marka z Tobą piszącą paszkwile na nas.

Później potwierdziłaś moje przekonanie stosując już wprost inwektywy i bezpodstawne oskarżenia.

Teraz Twoja postawa jest kontynuacją niebezpiecznego trendu.

Dodano po 1 minucie 8 sekundach:
Błąd mam na myśli nie zarobienie ostrzeżenia.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

orzeszku

Re: Co tam u Was?

Post autor: orzeszku » 2021-11-28, 20:58

To ty pierwszy zacząłeś się do mnie dowalać. A ja niczego nie zamierzam kontynuować tylko pokazuję, jaki z ciebie fałszywy typ.[ za obrażanie forumowiczów dostaje się ostrzeżenia - Dezerter] I nie, nie antykatolicka postawa tylko antyhipokrycka - taki z ciebie wielce katolik, a pokazujesz cały czas swoje wielce katolickie podejście do mnie. I nie kontynuuję tego wątku już w kolejnych postach, tylko czekam na usunięcie mojego konta!
Ostatnio zmieniony 2021-11-28, 22:40 przez Dezerter, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: lambda » 2021-11-28, 21:02

orzeszku pisze: 2021-11-28, 20:58 To ty pierwszy zacząłeś się do mnie dowalać. A ja niczego nie zamierzam kontynuować tylko pokazuję, jaki z ciebie fałszywy typ. I nie, nie antykatolicka postawa tylko antyhipokrycka - taki z ciebie wielce katolik, a pokazujesz cały czas swoje wielce katolickie podejście do mnie. I nie kontynuuję tego wątku już w kolejnych postach, tylko czekam na usunięcie mojego konta!
Jak go atakujesz to się broni. Proste.
Stosujesz jakaś dziwna naracje, atakujesz adwersarzy a jak się broni to krzyczysz "tacy z was katolicy".

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1161
Rejestracja: 15 kwie 2017
Ostrzeżenia: 1
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Ateista
Has thanked: 66 times
Been thanked: 243 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Efezjan » 2021-11-28, 21:02

orzeszku pisze: 2021-11-28, 20:14 Widzę, że moje konto dalej tu jest. A tymczasem przyszedł kolejny przykład małostkowości tutejszych rozmiłowanych w Chrystusie XD

Obrazek
A dlaczego Twojego konta miałoby tutaj nie być?
Bądź miła, proszę, nawet gdy inni są niemili - to ich zmieni.
A twoje bycie niemiłą wpłynie i na nich negatywnie, no i na Ciebie również.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou

orzeszku

Re: Co tam u Was?

Post autor: orzeszku » 2021-11-28, 21:08

Dlatego ma nie być, że jak widzisz, wszyscy są tu przeciwko mnie, więc nie mam przyjemności bycia w takim gnieździe żmij. Nawet lambda się wcina w temat o którym nie ma bladego pojęcia, nawet nie wie od czego i kiedy się zaczęło moje nieporozumienie z loganem.

Dodano po 2 minutach :
Jak mnie się atakuje i ja się bronię - to nie, nie mam do tego prawa. A jak zaczęłam się bronić kiedy ten się dołączył kiedy piotrowski przeinaczał moje słowa, które jasno były napisane w moich postach, to ani jedna osoba nie stanęla w mojej obonie i nie wyjaśniła mojego przecież jawnie wypisanego czarno na białym w moich postach stanowiska.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Andej » 2021-11-28, 21:09

orzeszku pisze: 2021-11-28, 21:06 jak widzisz, wszyscy są tu przeciwko mnie, więc nie mam przyjemności bycia w takim gnieździe żmij.
Dziękuję. Nawet się nie zorientowałem, że jestem przeciw, ani że jestem żmiją. Teraz już wiem. Żmija też stworzenie Boże. A do tego pod ochroną.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Logan » 2021-11-28, 21:20

@orzeszku zapomniałaś obrać słowo katolik w stosunku do mnie w cudzysłów. Poprzednio tak napisałaś, omyłkowo przydzieliłaś mnie do wyższego sortu. Może się mylę, nie wiem jak u Ciebie jest z segregacją pod względem religijnym.

Co do Twoich szkalujących postów, to oskarżenia są bezzasadne więc nie widzę powodu abym miał się ustosunkowywać dalej do nienawistnych urojeń. EOT.

Dodano po 6 minutach 36 sekundach:
Mam tylko jedną uwagę, abyś nie pisała o Marku po nazwisku bo to nie Twój kolega ze szkolnej ławki, ani z małej litery bo nie to niekulturalne i niepoprawna pisownia.
Ostatnio zmieniony 2021-11-28, 21:14 przez Logan, łącznie zmieniany 1 raz.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14995
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2957 times
Kontakt:

Re: Co tam u Was?

Post autor: Dezerter » 2021-11-28, 22:36

orzeszku pisze: 2021-11-28, 20:14 Widzę, że moje konto dalej tu jest. A tymczasem przyszedł kolejny przykład małostkowości tutejszych rozmiłowanych w Chrystusie XD

Obrazek
Orzeszku wchodzisz po 3 dniach i twój pierwszy post jest zaczepny i to ie tylko w stosunku do Logana
Wystawiasz sobie tym nie najlepsze świadectwo- poprzednio wielu chciało ci pomóc wyjść z tej niezręcznej sytuacji - sam się w to zaangażowałem, teraz czuję się dość niezręcznie czytając twoje posty.
Nie chcesz pisać z nami - nie musisz, ale jak zostajesz to ogarnij się i zachowuj! Dalsze takie zachowanie nie będzie tolerowane.
Pozostałych forumowiczów proszę o spokój i nie wdawanie się w gorszące utarczki słowne.
Ostatnio zmieniony 2021-11-28, 22:57 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2493
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1048 times
Been thanked: 938 times

Re: Co tam u Was?

Post autor: Susanna » 2021-11-29, 07:19

Dzien dobry wszystkim błogosławionego dnia.
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

orzeszku

Re: Co tam u Was?

Post autor: orzeszku » 2021-11-29, 07:39

@Dezerter weszlam by sprawdzic czy konto jest skasowane a podobno kasujecie po 24 h, wiec co to ma znaczyć?! Dlaczego nie kasujesz mojego konta mimo wielokrotnych próśb?! Dlaczego kiedy inni użytkownicy to robią, to kasujesz bez problemu! Powtarzam poraz kolejny - OCZEKUJĘ SKASOWANIA TEGO KONTA!

ODPOWIEDZ