Życzenia Świąteczne

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
stokrotka

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: stokrotka » 2017-04-19, 18:26

Tak. Były wyjątkowe . :)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Dezerter » 2017-04-19, 19:08

stokrotka pisze:Tak. Były wyjątkowe . :)
Cieszę się - moje bardzo intensywne, w pozytywnym znaczeniu - we wtorek musiałem odpoczywać po tym "świątecznym wypoczynku" ;-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Andej » 2017-04-20, 15:58

A moje normalne były.
Niespełna 30 osób zgromadzonych wokół 94 letniej seniorki rodziny. Zgromadzeni wokół jednego stołu spożywaliśmy pobłogosławione potrawy przegotowane przez błogosławione osoby. A wokół biegały dzieci. Wystrojone dziewczynki. Szaleni chłopcy. Błogosławione święta.
Wspólna modlitwą oddaliśmy hołd Stwórcy. Z Jego dobroci spożyliśmy Jego dary. A zarazem owoce naszego trudu. (Jam przygotował, m.in. kameleoni.) W serdecznej atmosferze. Dużo różnych smakowitości. Ba każdy inaczej gotuje. Więc mieszały się różne smaki. I różne przyprawy.
Lubię to.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Dezerter » 2017-04-20, 20:27

Pięknie :-)
Daj przepis na te kameleoni - cokolwiek to jest? - mamy tu gdzieś wątek o dzieleniu się przepisami
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Andej » 2017-12-22, 11:49

Obrazek
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Magnolia » 2017-12-22, 12:39

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie.
W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale,
w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.
Aby Nowonarodzony Chrystus obudził w nas to,
co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe;
niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.

Najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku,
aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i umocniło naszą miłość.
Magnolia

Abraham45

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Abraham45 » 2017-12-22, 23:50

"Wigilijny nadszedł czas, całuję mocno Was, chcę złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia, niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku!"

Niech ten czas was ubogaci w wiarę, nadzieję i miłość do wszystkich, niech napełni was Chrystusowy pokój światło betlejemskiej stajenki rozjaśni wasze drogi którymi kroczycie, aby zawsze prowadziły do Boga. Niech Bóg narodzony w Betlejem obdarzy was błogosławieństwem i darami Ducha Świętego. Niech Nowy rok będzie jeszcze lepszy i bogatszy od poprzedniego, bogatszy w dobre owoce: wiarę, nadzieję, miłość, cierpliwość, pokorę i poświęcenie dla Boga i dla ludzi, szczególnie tych, którzy cały czas czekają na pomoc innych.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Dezerter » 2017-12-23, 00:25

Dziękuję wszystkim za życzenia.
Ja modle się do Boga Najwyższego o Błogosławieństwo dla Was i waszych najbliższych, niech Bóg, który jest Miłością napełnia i Was swoim podobieństwem, niech każdemu zsyła potrzebne łaski i dary Ducha Świętego, dla wzrastania osobistego i dla wszego małego Kościoła, niech zbliżający się Nowy Rok będzie dla Was pełen zachwytów, poruszeń ducha i niezachwianego pokoju ducha.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Marek_Piotrowski » 2017-12-23, 20:04

Kochani, wiecie czego Wam życzę, nie będę pisał wierszyków.
Bożych Świąt!

Abraham45

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Abraham45 » 2017-12-23, 21:42

Wierszyki zbędne, rozumiemy intencje i słowa. Z mojej strony dzięki. Czy będą one Boże to się okaże, ale na pewno zawsze nam towarzyszy wigilijna modlitwa i obecność w Kościele.Czasami gorzej z relacjami, ale cóż - nie na wszystko mogę mieć wpływ.

Mivia

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Mivia » 2017-12-23, 23:23

Życzę Wam zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe
życzenia spełniają się w każdym momencie.

Abraham45

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Abraham45 » 2017-12-23, 23:42

To wspaniały czas, kiedy w obliczu świętowania pamiątki Narodzin Chrystusa można się jednoczyć i składać sobie życzenia, przebaczać sobie nawzajem różne przykrości czy krzywdy. Niestety nie wszyscy będą jutro świętować w tak wspaniały ciepły sposób. Jak donoszą media na jutro przewidziane są ponowne ataki chorej z nienawiści TOTALNEJ OPOZYCJI, aby niszczyć to co jest w Polsce tradycją od wielu lat i uderzać w prawdę, uczciwość i nasz kraj. Grupa chorych z nienawiści ludzi planuje spotkać się jutro pod pałacem prezydenckim i demonstrować swój fałsz i nienawiść wobec demokratycznie wybranego rządu.

Dlaczego piszę o tym w takim miejscu? Dlatego aby się do was też zwrócić z apelem, prośbą o to, aby nie zapominać o tych chorych ludziach i pomodlić się jutro podczas wigilijnej wieczerzy w ich intencji, o rozsądek i opanowanie swojej nienawiści, aby Bóg pomógł im zrozumieć ich karygodne wręcz zachowania nie tylko wobec rządu ale też wobec długoletniej tradycji, która przecież jest czymś wyjątkowym dla katolików, dla wielu Polaków.
Może właśnie tej okazji wigilijnej będzie tez towarzyszyło nawrócenie wielu chorych z nienawiści ludzi, może Bóg dotknie niektórych swoją mocą i przemieni ich myślenie na właściwe. Bez naszej modlitwy ci ludzie się nie zmienią.

POLECAM WIĘC CHORĄ Z NIENAWIŚCI OPOZYCJĘ NASZEJ MODLITWIE - MODLITWIE RODZINNEJ W TAK SZCZEGÓLNY CZAS.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Andej » 2018-02-17, 17:36

Z okazji przypadającego dziś dnia kota,

wszystkim kociarzom i ich pupilom pozdrowienia od psiarza.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: Andej » 2018-03-29, 14:48

Obrazek
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

konik

Re: Życzenia Świąteczne

Post autor: konik » 2018-03-29, 14:59

Dolaczam sie do zyczen ... Tobie Andeju i Wam wszystkim: Magnolii, mivii, Markowi, Tomaszkowi, podkowie, Benjaminowi, Dezerterowi, Dominikowi, davidowi, Jakubowi, banderowi ... i kazdemu, kto zajrzal na forum, przebywal z nami, dyskutowal - moc najserdeczniejszych zyczen pomyslnosci i lask od Zmartwychwstalego Pana.
pragne przeprosic tych, ktorych nie wspomnialem, ale lista ciagnelaby sie na kilometr. Prosze Was o wyrozumialosc dla brykajacego konia i wybaczenie wszelkich niestosownych kopniec.
Niech Pan Bog Wam blogoslawi.

ODPOWIEDZ