Jak tutaj trafiliście?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: ToTylkoJa » 2020-11-15, 17:19

@afilatelista_michal
W jaki sposób inne fora dyskryminują innowierców i niewierzących?

afilatelista_michal

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: afilatelista_michal » 2020-11-15, 19:26

Regulamin tu mi odpowiada, niestety uważam że administracja nadużywa zapisu o indoktrynacji.

Na pierwszym jakie wszedłem coś mi w regulaminie nie pasowało. Na jednym było tak że trzeba było czekać na opublikowanie każdego posta i już na początku czegoś mi nie opublikowali.

Awatar użytkownika
Agnieszka 12
Przybysz
Przybysz
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2020
Lokalizacja: Blackpool
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Agnieszka 12 » 2020-11-15, 20:18

sądzony pisze: 2020-11-15, 16:58
Agnieszka 12 pisze: 2020-11-15, 16:55 Szukałam forum o rozmowach duchowych. :?:
Mam nadzieję, że znalazłaś
lub że proces nadal trwa :)
Znalazłam

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2020-11-15, 21:39

afilatelista_michal pisze: 2020-11-15, 19:26 Na jednym było tak że trzeba było czekać na opublikowanie każdego posta
Czasem mam ochotę włączyć na forum opcje by akceptować posty, ale tylko ten pierwszy jaki napiszę użytkownik. Po pierwszym poście można poznać w jakim celu przyszedł użytkownik na forum. Nie mam tutaj na myśli cenzury, a sytuacje np. jak ta z przed kilku godzin gdy ktoś zaczyna od bluzgów.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Andej » 2020-11-15, 21:51

A czy może być automat, który automatycznie blokuje publikację postów zawierających zakazane słowa? I jest wyłącznie dostępny Administratorom względnie także Moderatorom.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: ToTylkoJa » 2020-11-15, 21:57

To zbyt problematyczne. Nie mówię o kwestii technicznej, bo na tym się nie znam.
Ale jest różnica między:

"Na tym forum są sami idioci", a "osoby, które twierdzą że otaczają je idioci, sami powinni zastanowić się nad swoją postawą".

"Zabić wszystkie pedały", a "wczoraj na ulicy ktoś nazwał mnie pedałem, bo mam różowe włosy".

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Andej » 2020-11-15, 22:03

Dlatego publikacja zależałaby od ludzkiej oceny.
Najpierw jednak należy ocenić możliwości techniczne. Czyli najpierw ocena Dominika. A potem dyskusja Administratorów, czy uznają sens takiej blokady.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2020-11-15, 22:21

Mogę nie mieć takiej wiedzy, by coś takiego zrobić,,, nie wiem czy też forum jest napisane w taki sposób, by można było taką funkcjonalność dodać.
Zbyt rzadko mamy takie problemy z bluzgami, by był sens bym za to się zabierał. Rak na kilka miesięcy padnie bluzg.

Jest za to opcja słów zabronionych, wtedy post się nie opublikuje, ale wtedy cenzor może zadziałać niepotrzebnie, ToTylkoJa podała przykłady.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Andej » 2020-11-15, 22:24

Dominik pisze: 2020-11-15, 22:21 Jest za to opcja słów zabronionych, wtedy post się nie opublikuje, ale wtedy cenzor może zadziałać niepotrzebnie, ToTylkoJa podała przykłady.
Jeśli tak, to możecie przedyskutować ewentualność korzystania z tego mechanizmu. Z ręcznym odblokowywaniem, gdy słownie jest użyte w celach obraźliwych.

Nie optuję, ani nie namawiam do przyjęcia. Proszę jeno o rozważenie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2020-11-15, 22:44

Źle się wyraziłem,, to funkcja która już jest wbudowana w forum blokuje słowa niezależnie od ich kontekstu.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Morkej » 2020-11-16, 10:00

Ciągnąc dalej temat funkcji.
@Dominik, jak sytuacja z tymi thanks listami? Żeby przy nicku pisało z jakiego konkretnie to tematu jest ten like, aby mniej więcej móc się zorientować i znaleźć odpowiedni post do którego chce się wrócić.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2020-11-16, 10:32

,,a jak po lewej stronie obok posta klikasz w podziękowania pod avatarem,,,, to są wszystkie posty wyszczególnione,,, chyba o to chodziło.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Morkej » 2020-11-16, 10:38

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, że w tym miejscu jest ta opcja. Dokładnie o to chodziło.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

dyzma

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: dyzma » 2020-11-24, 20:42

kolega ze szpitala pokazal mi to forum. pomiedzy ogladanymi wspolnie filmami.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2020-11-24, 20:53

Dużo zdrowia dla Ciebie i kolegi.

ODPOWIEDZ