Jak tutaj trafiliście?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-02-04, 18:48

To miło ze strony Google sami się zastanawiamy czemu tak nas lubi
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

bander

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: bander » 2018-02-11, 17:16

duża ilośc negatywnych informacji , która jest przekazywana na innych forach skłoniła mnie do dalszego szukania , ja nie potępiam i nie oceniam żle tamtych miejsc tylko na tą chwilę dla mnie jest to nie do przyjęcia a więc google.com :)
Ostatnio zmieniony 2018-02-11, 17:17 przez bander, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Efezjan » 2018-02-17, 12:17

bander pisze: 2018-02-11, 17:16 duża ilośc negatywnych informacji , która jest przekazywana na innych forach skłoniła mnie do dalszego szukania , ja nie potępiam i nie oceniam żle tamtych miejsc tylko na tą chwilę dla mnie jest to nie do przyjęcia a więc google.com :)
W sensie negatywnych informacji o naszym forum?
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Andej » 2018-02-17, 16:07

Tak, zauważyłem, że rożne fora są zdominowane przez wzajemnie zwalczające się frakcje. Najwięcej agresji tam, gdzie polityka. Propis i antypis zawsze biorą się za czuby. Ale i u nas gościmy ludzi, którzy chcą nas usilnie przekabacić. Łamią, wprawdzie, tym Regulamin, ale dopóki starcza na tolerancji staramy się podchodzić przyjaźnie. Czasem zaangażowanie w dyskusję z przeciwnikiem naszej wiary zmusza do zdobywania wiedzy i pomaga umocnić wiarę. Najważniejsze, aby odkryć wolę bożą i podążać zgodnie z nią.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

bander

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: bander » 2018-02-17, 18:05

Efezjan pisze: 2018-02-17, 12:17
bander pisze: 2018-02-11, 17:16 duża ilośc negatywnych informacji , która jest przekazywana na innych forach skłoniła mnie do dalszego szukania , ja nie potępiam i nie oceniam żle tamtych miejsc tylko na tą chwilę dla mnie jest to nie do przyjęcia a więc google.com :)
W sensie negatywnych informacji o naszym forum?
Nie o forum nie. Chodziło o przekaz ''wielkich dyskusji'' nafaszerowanych negatywnymi informacjami. Na jakimś forum czytałem wypowiedź księdza , który stwierdził że nie będzie się wtrącał w takie pogmatwane dyskusje. Ja ich nazywam ''uczonymi w piśmie tylko nie wiadomo jakim'' dla nich normalna prosta odpowiedz jest ''katechetyczną'' a więc naiwną. Ludzie nawróceni to prostaki we wszystko wierzący , żaden administrator na to nie reaguje. To są tylko moje przykłady ale czytając niektóre wypowiedzi to się włos na głowie jeży:)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-02-18, 00:12

bander pisze: 2018-02-17, 18:05 Ludzie nawróceni to prostaki we wszystko wierzący , żaden administrator na to nie reaguje. To są tylko moje przykłady ale czytając niektóre wypowiedzi to się włos na głowie jeży:)
Podkreślenie prostaka. Ja jestem nawrócony i wielu forumowiczów - poza tym ja zajmuję się nawracaniem, bo tak mi Jezus i papież każe.
A czy ty aby na pewno jesteś chrześcijaninem?, bo po tym, mam nadzieje niefortunnym wpisie, mam wątpliwości. :-\
ale z jednym się z tobą zgodzę:
czytając niektóre wypowiedzi to się włos na głowie jeży:) :-s :ymblushing:
Ostatnio zmieniony 2018-02-18, 00:14 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

bander

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: bander » 2018-02-18, 00:17

Dezerter pisze: 2018-02-18, 00:12
bander pisze: 2018-02-17, 18:05 Ludzie nawróceni to prostaki we wszystko wierzący , żaden administrator na to nie reaguje. To są tylko moje przykłady ale czytając niektóre wypowiedzi to się włos na głowie jeży:)
Podkreślenie prostaka. Ja jestem nawrócony i wielu forumowiczów - poza tym ja zajmuję się nawracaniem, bo tak mi Jezus i papież każe.
A czy ty aby na pewno jesteś chrześcijaninem?, bo po tym, mam nadzieje niefortunnym wpisie, mam wątpliwości. :-\
ale z jednym się z tobą zgodzę:
czytając niektóre wypowiedzi to się włos na głowie jeży:) :-s :ymblushing:
Przepraszam znowu żle napisane. Na innym forum zarzucono mi że nawróceni to prostacy wierzący we wszystko a administratorzy tamtego forum nie zareagowali.

bander

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: bander » 2018-02-18, 00:22

Słuchaj Dezerter już chyba wiem dlaczego trafiłem na te forum. Ja nigdy w życiu nie dyskutowałem, ja tylko stwierdzałem fakt i to czy ktoś rozumiał czy nie mnie nie interesowało. Jestem tu po to żeby uczyć się dyskusji zrozumiałej dla wszystkich:)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-02-18, 00:27

Przyjmuję tłumaczenie, więc ucz się a ja się uzbroję w cierpliwość...
Apropos uczenia - nie wolno pisać post pod postem po kilku minutach! tak jak to zrobiłeś powyżej. Jak chcesz dopisać coś, to edytuj post:
- w prawym górnym rogu twojego postu jest taki długopis naduś go i masz post w edycji, zmieniasz, dopisujesz poprawiasz - 90 minut od pierwszej publikacji - ale rób to raczej do 30 minut, lub do czasu aż ktoś nie odpowie, bo później to już nie ma sensu.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2018-02-18, 00:34 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Sebastian
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 22 lis 2017
Lokalizacja: Połaniec
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Sebastian » 2018-02-20, 09:05

ja tez z google.pl :)
Totus Tuus

mamamondfa

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: mamamondfa » 2018-03-18, 12:51

Ja, dzięki Dominikowi :*

Wiesława
Bywalec
Bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 1 maja 2018
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Wiesława » 2018-05-01, 10:34

To forum polecił mi użytkownik innego forum. Aż się dziwię, że o Was nie słyszałam wcześniej. Przeglądam tematy i wypowiedzi ... ciekawie. No i jest tu Dezerter, którego jestem "fanką" za znajomość historii wczesnego chrześcijaństwa.
Może ktoś jeszcze znajomy? Nie wiem.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-05-01, 13:42

Wiesława pisze: 2018-05-01, 10:34 To forum polecił mi użytkownik innego forum. Aż się dziwię, że o Was nie słyszałam wcześniej. Przeglądam tematy i wypowiedzi ... ciekawie. No i jest tu Dezerter, którego jestem "fanką" za znajomość historii wczesnego chrześcijaństwa.
Może ktoś jeszcze znajomy? Nie wiem.
:ymblushing:
polecił pozytywnie? - z jakim komentarzem jeśli można.
Ostatnio zmieniony 2018-05-01, 13:44 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Wiesława
Bywalec
Bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 1 maja 2018
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Wiesława » 2018-05-01, 13:53

Dezerter pisze: 2018-05-01, 13:42
Wiesława pisze: 2018-05-01, 10:34 To forum polecił mi użytkownik innego forum. Aż się dziwię, że o Was nie słyszałam wcześniej. Przeglądam tematy i wypowiedzi ... ciekawie. No i jest tu Dezerter, którego jestem "fanką" za znajomość historii wczesnego chrześcijaństwa.
Może ktoś jeszcze znajomy? Nie wiem.
:ymblushing:
polecił pozytywnie? - z jakim komentarzem jeśli można.
Jasne, że pozytywnie. Inaczej by mnie tu nie było.
Wiedział, że szukam i potrzebuję rozmów o Słowie Bożym. Przy okazji o dawnym forum biblijnym, gdzie pisałeś, jakoś to wypłynęło. Okazało się, że w ogóle o Was nie wiedziałam. Szkoda, bo widzę, że sporo czasu działacie i jesteście na pewno ciekawą alternatywą dla innych katolickich forów.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2018-05-01, 14:24

@Wiesława , piszesz że o nas nie wiedziałaś, a czy szukałaś innych religijnych for? Jeśli tak, to w jaki sposób jeśli można wiedzieć? Pytam się z tego powodu że czasami próbuje nasze forum reklamować w sieci, może coś źle robię.

ODPOWIEDZ