Miejsce na Twojego bloga

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Dominik

Miejsce na Twojego bloga

Post autor: Dominik » 2016-03-31, 21:11

Mogę założyć chętnym, bloga w domenie zchrystusem.pl, czyli np dominik.zchrystusem, marek.zchrystusem.pl, itp.
Blog taki będzie pod WordPressem lub czymś innym, jeśli sobie tego zażyczycie. Będzie on też bezpłatny, bez reklam (chyba że naszego forum).

Na bloga dostaniesz 250MB, jest to wystarczająca ilość miejsca na kilkaset tekstów ze zdjęciami w CMS WordPress. Wystarczy tylko zachować porządek w plikach. W miarę rozwoju bloga możliwość podniesienia limitu miejsca.

Wymagania
- tematyka bloga musi być religijna, przynajmniej w jakimś stopniu.
- nie może być sprzeczna z nauką Kościoła Katolickiego
- zgodna z prawem jakie mamy w Polsce
- może być wymagana reklama naszego forum. Jakiś mały baner, to będzie do uzgodnienia.

Jeśli jesteś chętny to daj mi znać na PW lub odpowiedz w tym temacie.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2016-03-31, 22:47

Dominiku, ja tutaj mam mala możliwość aktualnie na wypowiedzi na forum, ale jesli cos tutaj mam do napisania to powiem, ze moze warto gdzies to w necie oglosic, dzieki temu nasze forum będzie jeszcze bardziej kojarzone.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Dominik

Post autor: Dominik » 2016-04-01, 09:42

Czernin, super pomysł, przez weekend napiszę o tym gdzie się da.

Dominik

Re: Miejsce na Twojego bloga

Post autor: Dominik » 2017-12-01, 23:17

Propozycja nadal aktualna. Jutro może zrobię jakąś reklamę na forum z informującą o tym.

Obecnie jest miejsce na jakieś 10 blogów jeszcze. Jeśli chętnych będzie więcej, to zawsze możemy i upgrade hostingu o kilkanaście złoty zrobić rocznie :-)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Miejsce na Twojego bloga

Post autor: Dezerter » 2018-09-12, 20:33

Dominik pisze: 2017-12-01, 23:17 Propozycja nadal aktualna. Jutro może zrobię jakąś reklamę na forum z informującą o tym.

Obecnie jest miejsce na jakieś 10 blogów jeszcze. Jeśli chętnych będzie więcej, to zawsze możemy i upgrade hostingu o kilkanaście złoty zrobić rocznie :-)
To tak dla przypomnienia, bo mamy nowych forumowiczów...
a jeśli nie blog, to może cykl felietonów , artykułów itp. jeśli macie coś cennego w swoich zbiorach (głowach, lub na dysku), to podzielcie się z bliźnimi ku wzrastaniu w wiedzy i wierze.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Miejsce na Twojego bloga

Post autor: Dominik » 2018-09-12, 21:00

Możemy zrobić forumowego bloga, wspólnego dla wszystkich, na którym każdy będzie mógł zamieścić swoją twórczość.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Miejsce na Twojego bloga

Post autor: Dezerter » 2018-09-12, 21:41

Dominik pisze: 2018-09-12, 21:00 Możemy zrobić forumowego bloga, wspólnego dla wszystkich, na którym każdy będzie mógł zamieścić swoją twórczość.
To jakiś wyższy lewel blogowania- takie życzy tylko na zchrystusem.pl ;) B-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Miejsce na Twojego bloga

Post autor: Dominik » 2018-09-13, 08:49

Najważniejsze jest zebranie kilku osób do prowadzenia bloga. Nie muszą być to nowe teksty, nawet nie muszą być one nasze. Wystarczy zrobić przedruk jakiegoś artykułu, oczywiście za odpowiednią zgodą.
Na pewno jest nie jedna mała stronka religijna z ciekawymi tekstami, która by poszła na taką współprace.

ODPOWIEDZ