Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Dominik

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Dominik » 2019-04-16, 12:13

sylvi91 pisze: 2019-04-16, 09:45 Dominik, w tym sklepie który założyłeś, widzę, że koszulka z napisem już jest. Mógłbyś udostępnić tą grafikę do domeny publicznej (public domain)?
To tylko zwykły napis z odpowiednią czcionką zrobiony w edytorze sklepu. Żadna grafika.
"Jestem zChrystusem.pl", goły tekst, głównie widać tutaj domenę, dla ludzi z poza forum nie będzie atrakcyjny by go drukować, wydawać kasę.
Jakoś ten napis w grafikę wkomponować trzeba, jako dodatek do jakiegoś cytatu, czy grafiki krzyża, serca itp,,.

Na razie opracujmy dla forumowiczów koszulkę z napisem "Jestem zChrystusem.pl", dalej zobaczymy.

Dodano po 14 minutach 58 sekundach:
Może coś w tym stylu? Prosty napis i jedna grafika.
Tylko obrazek Pana Jezusa inny,,, ten jest z kreatora koszulek z jednej ze stron.

Obrazek

sylvi91

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: sylvi91 » 2019-04-16, 12:35

Dominik pisze: 2019-04-16, 11:58 To tylko zwykły napis z odpowiednią czcionką zrobiony w edytorze sklepu. Żadna grafika.
"Jestem zChrystusem.pl", goły tekst, głównie widać tutaj domenę, dla ludzi z poza forum nie będzie atrakcyjny by go drukować, wydawać kasę.
Właśnie ten "prosty napis" Z CHRYSTUSEM, w czarnym kolorze na białym to jest to o co proszę, aby udostępnić do domeny publicznej. Nic więcej.
Dla ścisłości Dominiku, to plik, który rozumiem sam w tym edytorze stworzyłeś jest jak najbardziej grafiką. Plikiem graficznym rastrowym, lub wektorowym. Innej możliwości nie warto stosować, bo takie są najlepsze. Chyba, że tekst byłby naniesiony programowo na tło, ale widać że nie jest.
Dominik pisze: 2019-04-16, 11:58 Jakoś ten napis w grafikę wkomponować trzeba, jako dodatek do jakiegoś cytatu, czy grafiki krzyża, serca itp,,.
Mogę zaoferować swoją pomoc w tej kwestii, bo mam programy do tworzenia grafiki komputerowej.
Mógłbym za jakiś czas przedstawić kilka koncepcji, było by coś do wyboru. Ale uprzedzam, że rysownikiem nie jestem, a umiejętności w obsłudze programów mam podstawowe. Ale naprawdę chętnie przygotuję kilka wzorów i zrobię to bezinteresownie.
Dominik pisze: 2019-04-16, 11:58 Na razie opracujmy dla forumowiczów koszulkę z napisem "Jestem zChrystusem.pl", dalej zobaczymy.
No tak. Tylko trzeba wpierw zrobić grafikę, aby na koszulkę było co nadrukować.

Jeśli chcecie to mogę nawet zapytać też kolegę, który studiował na ASP w Łodzi, który robi profesjonalne projekty do druku dla drukarni i nie tylko.
On mógłby zraobić profesjonalny projekt graficzny jestem tego pewien, ale kasuje za takie zajęcie konkretne pieniądze.

Biserica Dumnezeu

Re: Aborcja

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-04-30, 08:41

Chrzescijanstwo nie przechodzi do "ukarac wszystkich za aborcje". Glosisz kalarcie falsz.
"Chcesz powiedziec, ze rozmawiam nielogicznie? Przedstaw choc jeden argument! Teraz postawiles tylko i wylacznie teze. Czy jestes chociaz w stanie zrozumiec, ze nie masz argumentow"? - pieknie sformulowany apel. Pomysl w nim i o sobie Kalarcie.

Kasia

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Kasia » 2019-04-30, 08:47

Cześć. :) Wracam po przerwie i dziękuję Dominikowi za taką możliwość, za to, że od razu nie spełnił mojej prośby o usunięcie konta, bo byłoby mi szkoda. Cieszę się, że mogę tu z Wami porozmawiać.

Magnolia

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Magnolia » 2019-04-30, 09:10

Witaj Nutko serdecznie :ymhug:

Fahrenheit

Re: Aborcja

Post autor: Fahrenheit » 2019-04-30, 10:11

Kiedy napisałeś jakąś wyssaną z palca historyjkę o sąsiadce i sprowokowałeś kato-fanatyków do krzyczenia w obronie płodu oraz rzucanie mięsem na każdego, kto ma inne zdanie. Zamiast dyskusji na poziomie jest porównywanie wszystkiego do zbrodniarzy wojennych lub zbrodniczych "reżimów".
Dawno takiego baita nie zrobiłem.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-04-30, 10:12 przez Fahrenheit, łącznie zmieniany 1 raz.

Biserica Dumnezeu

Re: Aborcja

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-04-30, 10:14

Do kogo sie wzracasz Fahrenheicie, bo napisales w taki sposob, zeby udawalo, ze odpowiadasz na jakies argumenta - lae komu i w jakim temacie?

Fahrenheit

Re: Aborcja

Post autor: Fahrenheit » 2019-04-30, 10:17

Złapaliście się na mojego baita, więc to do wszystkich aktywnych po dacie dodania historii z sąsiadką. Głównie te pierwsze posty są najbardziej zbaitowane.
Ostatnio zmieniony 2019-04-30, 10:18 przez Fahrenheit, łącznie zmieniany 1 raz.

Biserica Dumnezeu

Re: Aborcja

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-04-30, 10:20

Acha ... jestes wedkarzem. No i jak ci idzie - sa plotki czy kielbiki? A kalosza juz wylowiles?

Fahrenheit

Re: Aborcja

Post autor: Fahrenheit » 2019-04-30, 10:21

Nie, ale kato-fanatyków od groma, więc można się pośmiać.

Biserica Dumnezeu

Re: Aborcja

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-04-30, 10:23

Twoj fanatyzm daje nam caly kompletnie kompletny komplet.
Ostatnio zmieniony 2019-04-30, 10:23 przez Biserica Dumnezeu, łącznie zmieniany 1 raz.

Fahrenheit

Re: Aborcja

Post autor: Fahrenheit » 2019-04-30, 10:26

Dziękuję, staram się baitować fanatyków najgorzej jak umiem. Wciąż nie daję wiary, że ktoś się na to nabiera.

Biserica Dumnezeu

Re: Aborcja

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-04-30, 10:30

Pudlo. Zylka Ci sie zerwala, uwazaj na Twoje stare kapcie w stawie.

Fahrenheit

Re: Aborcja

Post autor: Fahrenheit » 2019-04-30, 10:32

Nie zerwała się. Po prostu zakończyłem łowienie sukcesem i uświadomiłem ryby jak bardzo są naiwne i głupie.

Biserica Dumnezeu

Re: Aborcja

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-04-30, 10:37

Wylowiles stare sparciale detki ze swojej starej wanny. I to tylko tyle, moj ty cesarzu.

Ps: uwazaj na czerwonym na przejsiu dla pieszych ... "proroku".

Milych chwil w samouludzie.
Czas do pracy.
Ostatnio zmieniony 2019-04-30, 10:39 przez Biserica Dumnezeu, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ