Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: takisobie » 2020-01-27, 22:44

Dezerter pisze: 2020-01-27, 18:40 Efezjanie - takisobie chce dostać od ciebie ostrzeżenie :p
Na kimś trzeba przećwiczyć ;)

Magnolia

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Magnolia » 2020-01-28, 06:28

@takisobie , to musiałbyś postawić na zdecydowanie wiekszą aktywność na forum... cos by sie na ciebie znalazło ;)

takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: takisobie » 2020-01-28, 13:21

Magnolia pisze: 2020-01-28, 06:28 @takisobie , to musiałbyś postawić na zdecydowanie wiekszą aktywność na forum... cos by sie na ciebie znalazło ;)
Jak byś dobrze poszukała to by się znalazło ;)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Andej » 2020-01-28, 17:43

Wydaje mi się, że niedziałający klawisz ArialBlack można usunąć. Chyba, że komuś działa i ktoś ten uważa, że może będzie z niego korzystać. Ale sumie jest miejsce. Nie przeszkadza. A do czego służy klawisz z rysunkiem monitora?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Dominik » 2020-01-28, 19:32

OK, usunąłem. Powrócę do niego za jakiś czas, teraz jestem zajęty.

takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: takisobie » 2020-01-31, 19:01

Dominik pisze: 2020-01-26, 12:53 Czy ktoś z Was ma problemy że go zbyt często wylogowuje z forum, wtedy gdy nie powinno?
Nie ma ale jest inne pytanie. Czy będzie kiedyś na forum opcja "cytat wielokrotny" ? A może jest ale nie widzę tego ?

Dominik

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Dominik » 2020-01-31, 19:41

cytat wielokrotny, czyli?
Jest opcja, że zaznaczasz część czyjegoś posta i cytujesz.

takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: takisobie » 2020-01-31, 20:10

Dominik pisze: 2020-01-31, 19:41 cytat wielokrotny, czyli?
Jest opcja, że zaznaczasz część czyjegoś posta i cytujesz.
A w jaki sposób to działa , bo zaznaczyłem fragment twojej wypowiedzi i nie widzę opcji "cytuj" poza przyciskiem "odpowiedź z cytatem" , a cytowanie wielokrotne to spotkałem się z takim na pewnym forum i działa to tak że cała wypowiedź zostaje zacytowana ale jak chcę odnieść się do różnych jej fragmentów to je sobie wydzielam i przeskakując enterem w dół automatycznie tworzą się kolejne cytaty - wycinki

Dominik

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Dominik » 2020-01-31, 21:19

Nie ma takiej opcji na forum.

A to o czym ja pisałem to działa wtedy jak odpowiadasz używając pełnego edytora i cytujesz posty z pod okienka w którym piszesz posta.

Eden

Re: Kwestia kary Bożej

Post autor: Eden » 2020-02-01, 14:00

@Marek_Piotrowski - zgłoś, gdzie i komu trzeba, aby mnie wyrzucono stąd. Ulży Ci na pewno...

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19099
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2631 times
Been thanked: 4638 times
Kontakt:

Re: Kwestia kary Bożej

Post autor: Marek_Piotrowski » 2020-02-01, 14:08

Eden pisze: 2020-02-01, 14:00 @Marek_Piotrowski - zgłoś, gdzie i komu trzeba, aby mnie wyrzucono stąd. Ulży Ci na pewno...
Po prostu zachowuj się przyzwoicie, bez tych prozelickich podchodów, a nikt Ci tu złego słowa nie powie.

Eden

Re: Kwestia kary Bożej

Post autor: Eden » 2020-02-01, 14:49

Marek_Piotrowski pisze: 2020-02-01, 14:08
Eden pisze: 2020-02-01, 14:00 @Marek_Piotrowski - zgłoś, gdzie i komu trzeba, aby mnie wyrzucono stąd. Ulży Ci na pewno...
Po prostu zachowuj się przyzwoicie, bez tych prozelickich podchodów, a nikt Ci tu złego słowa nie powie.
Cokolwiek tu napiszę na forum, to najpewniej będzie potraktowane jako forma prozetylizmu... Zatem już Ty lepiej zgłoś...

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19099
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2631 times
Been thanked: 4638 times
Kontakt:

Re: Kwestia kary Bożej

Post autor: Marek_Piotrowski » 2020-02-01, 14:56

Nie będę się z Tobą przekrzykiwał. Wracając na forum dawałeś do zrozumienia, że tym razem będziesz się zachowywał inaczej.

Magnolia

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Magnolia » 2020-02-01, 15:46

Osobiście jestem otwarta na dialog z ludźmi innej wiary, ale na innych zasadach Edenie niż Ty to robisz.

Po pierwsze odpowiadamy sobie nawzajem na pytania jak najbardziej merytorycznie.
Po drugie przedstawiamy swoje "wierzenie" na zasadzie: Ja jako protestant wierze w to i to, bo przemawiają do mnie argumenty takie i takie" na to katolik odpowiada: "ja wierze w to i to bo mnie przekonuje to i to" - rozmowa wtedy jest dialogiem i przedstawianiem argumentów, a nie ma w niej emocji i wyzwisk wzajemnych.
Po trzecie szanujemy wzajemnie uczucia religijne! Więc niedopuszczalne jest okazywanie braku szacunku.
po czwarte trzymanie się tematu wątku, zmiana tematu gdy brakuje argumentów prowadzi do zamieszania w wątku i nie pozwala dojść do konkluzji końcowych. Konwersacja sie toczy ale nie ma poczucia że do czegoś to prowadzi.

Trzymanie się powyższych zasad sprawi, ze rozmowy bedą znacznie bardziej satysfakcjonujące i będą posiadały przyjemniejszy oraz bardziej wartościowy przebieg.
No ani upomnienia ani bany nie bedą potrzebne. Bo administrację naprawde nie bawi pilnowanie dorosłych ludzi jak dzieci w piaskownicy. ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19099
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2631 times
Been thanked: 4638 times
Kontakt:

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Marek_Piotrowski » 2020-02-01, 21:15

Dobrze ujęte. Wspólne kontakty mają sens, jeśli następuje ubogacenie (np. przez spojrzenie z lekko innej strony). Nie mają, jeśli następuje podgryzanie.

ODPOWIEDZ