Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Benjamin

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: Benjamin » 2017-01-01, 08:09

Ale sie mazgaisz.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-01-01, 14:10

Ojej, jak to dobrze, że na forum mamy takiego twardziela jak ty.

wybrana

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: wybrana » 2017-01-01, 14:56

ciasteczkowy_potfur pisze:Poza tym, nie znasz mojej sytuacji. Naprawdę, nie wiesz, jak się teraz czuję i dlaczego tak jest. Zawsze się zastanawiam, jak to jest, żekażdy jest taki mądry i ogarnięty jak chodzi o kogoś innego, a jakby ich cos takiego spotkało, to nagle się okazuje, że nie potrafia się stosować do własnych rad.
Czasem czujemy się bardzo nieszczęśliwi. Główną przyczyną może być to, że sami w sobie ten stan wyzwalamy. Myślimy, ze mamy najgorzej, że inni maja lepiej. Błache problemy, czasem wyolbrzymiamy i tworzymy z tego dużą tragedie.
A wystarczy pomyśleć o innych, którzy mają o wiele gorzej i też muszą sobie z problemami radzić. To nie jest pocieszające, ze inni mają gorzej, ale pozwala nam uświadomić , ile my mamy szczęścia - jacy powinniśmy czuć się szczęśliwi.
Gdy zamknę oczy, to czasem rozmyślam, jak mogą żyć osoby niewidome - coś strasznego muszą przeżywać.
Oglądałam reportaż o dwóch dziewczynkach, gdzie obie odziedziczyły straszne choroby genetyczne. Pomyślałam, jak ja bym żyła gdyby moje dziecko dotknęła taka choroba. Niewyobrażalny ból rodzica - nie do opisania. Miałam 23 lata i w tym okresie małego letniego synka i miałam operację guza wewnątrz rdzeniowego kręgosłupa.Miałam porażenie rąk, nóg i całkowity ich bezwład. Przez pół roku byłam obsługiwana jak niemowlę. Wiem, co to jest cierpienie fizyczne i psychiczne. Trzeba przede wszystkim cieszyć się, że jest się sprawnym i zdrowym. To, że ktoś znajomy bawił się bez ciebie, to żaden problem. Poszukaj bardziej odpowiedzialnej osoby, takiej, by zasługiwala na ciebie. Ciesz się z każdego dnia i podchodz do niego z optymizmem. Wiara, nadzieja i miłość, to trzy cnoty Boskie i nimi powinniśmy żyć, bo w nich zawarty jest optymizm i nadzieja. To, co nas nie zabija, niech nas wzmacnia.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-01-01, 17:42

Ludzie to nie grzyby, których się szuka.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-01-01, 18:00

A pojawiają się robaczywi, nudni, dziwni.

A propos dziwnych ludzi, czy ktoś wreszcie Piotrka zbanuje/usunie/zamknie w skrzynce/cokolwiek?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2937 times
Kontakt:

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: Dezerter » 2017-01-01, 18:20

Ciasteczkowa - miłości wielkiej i prawdziwej w nowym roku :-), życzę ci dziwny człowieku
A jeśli chodzi o Piotrka to wybieram "cokolwiek" :-)
Piotrek też cie kocha :-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-01-01, 18:25

A ja go nie lubię, irytuje mnie. Poza tym wszyscy wiemy, że bardzo kocha swoją matkę, to platoniczne uczucie - bo powtarza to przy każdej rozmowie, normalnie ctrl+c, ctrl+v. I wyznaje religię, do której mam awersję.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2937 times
Kontakt:

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: Dezerter » 2017-01-01, 18:39

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale to co napisałaś świadczy o tobie i twoim stanie emocjonalno-duchowym. Na każdym forum znajdziesz kogoś takiego...
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Piotrek

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: Piotrek » 2017-01-01, 20:19

Dziękuję za waszą pamięć :). Zapraszam na forum pana Janusza Korwin Mikke, gdzie zamieszczę zarys gramatyki języka rumuńskiego. Piotrek.

Benjamin

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: Benjamin » 2017-01-01, 21:13

Ciasteczkowy potforze.
Chocby nie wiem jaki twardziel najtwardszy z najtwardszych przybyl do Ciebie, to zaden ( ZADEN) nie jest w stanie Twojej wlasnej kupy zrobic za Ciebie.
Wobec takiego dictum musisz te swoja kupe zrobic samodzielnie ... i mazgajstwo nic tu nie zmieni.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: Andej » 2017-01-02, 10:59

Kiedyś, w zamierzchłych czasach mój syn powiedział: "Wszystkie ludzie są dobre." Słowa wywołały powszechny aplauz na wielkim spotkaniu rodzinnym. Uważam, że tak należny trzymać. W każdym człowieku tkwi jakieś dobro. Trzeba umieć je wydobyć. To zadanie każdego z nas. A mistrzem w tem działaniu był śp. Bronisław Bozowski. Bronku wspieraj nas w dążeniu do Boga i pomaganiu w tym innym.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-01-04, 21:33

Wszyscy są dobrzy? Szczególnie tak zwani "uchodźcy" którzy rozjeżdżają ludzi ciężarówkami, ścinają ich, gwałcą... taaak, czyste dobro.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: Andej » 2017-01-05, 11:58

ciasteczkowy_potfur pisze:Wszyscy są dobrzy? Szczególnie tak zwani "uchodźcy" którzy rozjeżdżają ludzi ciężarówkami, ścinają ich, gwałcą... taaak, czyste dobro.
A na dodatek wszędzie otwierają swoje kebaby otwarte nie mal cała dobę, aby każdy muslim mógł znaleźć w każdej mieścinie swoich pobratymców i zaopatrzenie. Tam gdzie polskie knajpki bankrutują ich stać na całodobowe otwarcie i wynajem lokali w dobrych punkach. Czy za tym nie kryje się zorganizowana antykrucjata? Będzie kęsim. Religia miłująca pokój wypełźnie z każdej dziury i odbierze władzę PiSowi wprowadzając szariat.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2937 times
Kontakt:

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: Dezerter » 2017-01-07, 23:48

Andeju - dzięki za rozbawienie ostatnim zdaniem - przeczytałem je żonie a ona:
(z przerażeniem w głosie) - ty to napisałeś?!

Ciasteczkowa
Ci przez ciebie wymienieni .... wyobraź sobie, że też byli dobrymi i kochającymi dziećmi (swoich rodziców), dobrymi, miłymi i uczynnymi kumplami swoich przyjaciół, kochającymi i troskliwymi chłopakami dla swoich ukochanych dziewczyn, czy dobrymi mężami i ojcami - co ty na te fakty?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy :-)

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-01-12, 21:59

Ale że dla tych swoich dziesięcioletnich żon, co je tłuką jak wyjda na dój bez tych szmat z otworami na oczy? To ja chyba podziękuję za takiego "kochającego i troskliwego męża"... No i nie zapominajmy, że sa tak wspaniali, że zostawili swoje matki/siostry/dziewczyny/żony, żeby spierniczyć do Europy wysadzać się w metrze.

ODPOWIEDZ