Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Nowy regulamin

Post autor: Jozek » 2020-06-27, 10:10

Dezerter pisze: 2020-06-27, 09:49
Jozek pisze: 2020-06-27, 00:17 Za przestrzeganie regulaminu nagroda jest możliwość pisania na forum. ;)
Nie tylko:
- inni forumowicze chętnie z tobą dyskutują i wówczas zostajesz doceniony/wyróżniony bo:
- otrzymujesz podziękowania za to co napisałeś
- otrzymujesz gwiazdki za dużo postów, bo piszesz dużo, jak ktoś chce z tobą dyskutować
A jak dasz się poznać jako dojrzała, niekłótliwa, odpowiedzialna i przestrzegająca regulaminu osoba, to może Administracja zaproponuję ci w dowód uznania i zaufania funkcje Moderatora.
Brzmi jak oferta. ;)
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nowy regulamin

Post autor: Dezerter » 2020-06-27, 10:25

Jozek pisze: 2020-06-27, 10:10
Dezerter pisze: 2020-06-27, 09:49
Jozek pisze: 2020-06-27, 00:17 Za przestrzeganie regulaminu nagroda jest możliwość pisania na forum. ;)
Nie tylko:
- inni forumowicze chętnie z tobą dyskutują i wówczas zostajesz doceniony/wyróżniony bo:
- otrzymujesz podziękowania za to co napisałeś
- otrzymujesz gwiazdki za dużo postów, bo piszesz dużo, jak ktoś chce z tobą dyskutować
A jak dasz się poznać jako dojrzała, niekłótliwa, odpowiedzialna i przestrzegająca regulaminu osoba, to może Administracja zaproponuję ci w dowód uznania i zaufania funkcje Moderatora.
Brzmi jak oferta. ;)
Rzeczywiście brzmi (z twojej strony ;) )
:-?
Taka propozycję zawsze poprzedza :
- okres obserwacji forumowicza pod kątem kandydata na M
- okres zgłoszenia kandydata (kandydatów - zazwyczaj jest kilku) przez 1 z Adminów i wspólna obserwacja tym razem Adminów i Moderatorów
- głosowanie wszystkich wspomnianych nad kandydatem (u nas jest demokracja, bo wspólnie tworzymy zaplecze , które pracuje w cieniu, by WAM pisało się dobrze i komfortowo)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Nowy regulamin

Post autor: Jozek » 2020-06-27, 10:31

Teraz wyglada przejzyscie, "by WAM pisalo sie dobrze i komfortowo" juz nie brzmi jak oferta. ;)
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

TOMVAD 45

Re: Nowy regulamin

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-27, 20:42

Dezerter pisze: 2020-06-27, 10:25
Jozek pisze: 2020-06-27, 10:10
Dezerter pisze: 2020-06-27, 09:49
Jozek pisze: 2020-06-27, 00:17 Za przestrzeganie regulaminu nagroda jest możliwość pisania na forum. ;)
Nie tylko:
- inni forumowicze chętnie z tobą dyskutują i wówczas zostajesz doceniony/wyróżniony bo:
- otrzymujesz podziękowania za to co napisałeś
- otrzymujesz gwiazdki za dużo postów, bo piszesz dużo, jak ktoś chce z tobą dyskutować
A jak dasz się poznać jako dojrzała, niekłótliwa, odpowiedzialna i przestrzegająca regulaminu osoba, to może Administracja zaproponuję ci w dowód uznania i zaufania funkcje Moderatora.
Brzmi jak oferta. ;)
Rzeczywiście brzmi (z twojej strony ;) )
:-?
Taka propozycję zawsze poprzedza :
- okres obserwacji forumowicza pod kątem kandydata na M
- okres zgłoszenia kandydata (kandydatów - zazwyczaj jest kilku) przez 1 z Adminów i wspólna obserwacja tym razem Adminów i Moderatorów
- głosowanie wszystkich wspomnianych nad kandydatem (u nas jest demokracja, bo wspólnie tworzymy zaplecze , które pracuje w cieniu, by WAM pisało się dobrze i komfortowo)
To oznacza że teraz mam takich agentów forumowych na głowie którzy będą mnie obserwować, śledzi ? :D Już się czuję jak w amerykańskim filmie o agentach CIA lub FBI. :D

A tak poważnie: w realu jest tak że jak ktoś jest wykształcony,ma doświadczenie w czymś to może startować nawet na dyrektora jakieś firmy. Czy na forum jest podobnie? :D Czy może tak jak w wojsku - aby być oficerem trzeba zaliczyć szkołę oficerską?

A jak bym zszedł z tego świata to za zasługi pożegna mnie całe grono forumowe? @-) :D

Dominik

Re: Nowy regulamin

Post autor: Dominik » 2020-06-27, 21:04

Chyba każdy każdego z grubsza zna, zwłaszcza takich co mają nastukane 100+ postów, a to był pierwszy warunek przy ostatnim wyborze moderatora. Oceniamy kandydata tylko po postach, bez sporządzana notatek.

U nas wykształcenia i szkół nie potrzeba.

Jeśli zejdziesz z tego świata to w jakiś sposób Cie pożegnamy. Tylko skąd się tego dowiemy?

TOMVAD 45

Re: Nowy regulamin

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-27, 21:34

A ci nowi kandydaci szybko opanowują panel moderatora? Wiedza religijna nie zawsze musi iść w parze z wiedzą techniczną choć to co jest do opanowania wcale nie jest też takie trudne. Gorszy jest panel administratora.do tej pory nie mogę go obczaić. Ale na forum jestem dla dyskusji a nie dla zasług. Z tymi nagrodami czy medalami to żartowałem - tak w odniesieniu do tych kar za obrażanie czy inne akcje sprzeczne z regulaminem.

Miło jest jak ktoś docenia to co się pisze, pomoc w różnych sprawach. Krytyka tez jest bardzo pomocna więc i za to warto być wdzięcznym bo czegoś może nauczyć.

Co do mojego zejścia to przekażę synowi aby poinformował was o śmierci.

Dominik

Re: Nowy regulamin

Post autor: Dominik » 2020-06-27, 22:14

Niech moderatorzy powiedzą czy panel moderatora sprawia im trudność.
@Efezjan @Praktyk @ToTylkoJa

Ja do tej pory mam z panelem admina problem, jeśli chodzi o nadawanie uprawnień. Opcje te są w zbyt wielu miejscach.

Z tym zejściem, może to dla jednych śmiesznie brzmieć, dla innych poważnie. Mamy wirtualny świat, o który czasem też trzeba zadbać w takich sytuacjach. Co będzie z forum jak mnie zabraknie,,, na taki wypadek Dezerter ma hasła do hostingu, mam nadzieje że znajdzie kogoś kto zajmie moje miejsce. (nie szykuje się na tamten świat, ale wypadki chodzą po ludziach)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nowy regulamin

Post autor: Dezerter » 2020-06-27, 22:39

... weź przestań!, a właściwie to przestańcie - co wy z tym umieraniem ?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

TOMVAD 45

Re: Nowy regulamin

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-27, 22:49

Z tym panelem admina jest trochę problemów. W tym starym systemie php by Przemo to panel był w miarę prosty ale w tym phpbBB jest trudniejszy. Miałem problem z układaniem działów i tych subfor, a teraz po kilku latach przerwy to nie pamięta wszystkiego. Muszę sobie wszystko przypomnieć, ale mam przynajmniej możliwość by to robić. Ostatnio miałem problem z zalogowaniem się na własnym forum i musieli mi pomóc ludzi z hostingu.

Na tą ocenę jak idzie nowym moderatorom obsługa panelu moderatora to chętnie poczekam. Na tym nowym systemie ludzie mieli problemy z obsługą, ale to zależy tez od tego jak człowiek przyswaja sobie takie kwestie techniczne - jednemu to przyjdzie szybko a innemu wolniej. Ale da się to opanować.

Ja nawet nie mówię o wypadkach ale o swoim stanie zdrowia które jest kiepskie.

Dodano po 6 minutach 41 sekundach:
Dezerter pisze: 2020-06-27, 22:39 ... weź przestań!, a właściwie to przestańcie - co wy z tym umieraniem ?
Dominik jest młody, ale ja mam już trochę latek na koncie a zdrowie jest kiepskie. Po 40tce jest większe ryzyko zawału serca a serce znacznie gorzej pracuje. Na dodatek stwierdzono u mnie jakieś ogniska zapalne w głowie. Niby lekarze powiedział że to nic groźnego ale od dłuższego już czasu głowa mnie tak nawala jak by mi miała eksplodować,więc wszystko jest możliwe. Tutaj jest chwila by zakończyć życie - wylew i nie da się juz nic zrobić. Z zawału da się uratować jeśli w porę otrzyma się pomoc.

Dominik

Re: Nowy regulamin

Post autor: Dominik » 2020-06-27, 23:23

Ja mam 38 lat, podobnie mam zmiany w głowie która mnie częściej boli ostatnio. Wczoraj u neurochirurga byłem.
,,, Ale bez obaw, zmiany te zostały 30 lat temu wykryte, powoli się powiększają.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nowy regulamin

Post autor: Dezerter » 2020-06-27, 23:42

Przy mnie to wy dzieciaki jesteście i macie 30-40 lat życia przed sobą !
ale mnie nic nie boli, nie strzyka
zdrowe, naturalne jedzenie i szklaneczka whisky irlandzkiej po obiedzie (nie każdym!), aktywne życie i .... nie będę ściemniał ... dobre geny moich przodków
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Nowy regulamin

Post autor: ToTylkoJa » 2020-06-28, 00:57

@Dominik
Jest git, ale nie oszukujmy się, ja tu jestem głównie od usuwania spamu o 2:30 nad ranem xD w usunięciu, przeniesieniu czy edycji posta nic trudnego nie ma.

TOMVAD 45

Re: Nowy regulamin

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-28, 01:59

Dezerter pisze: 2020-06-27, 23:42 Przy mnie to wy dzieciaki jesteście i macie 30-40 lat życia przed sobą !
ale mnie nic nie boli, nie strzyka
zdrowe, naturalne jedzenie i szklaneczka whisky irlandzkiej po obiedzie (nie każdym!), aktywne życie i .... nie będę ściemniał ... dobre geny moich przodków
To tylko pogratulować takiego zdrowia. Ja tak dobrze nie mam mimo że mam ponad 40 lat. Na szczęście przy uszkodzonym kręgosłupie mogę chodzić.
Najbardziej szkodzą nerwy. One mogą mnie wyprowadzić z tego świata a nie da się ich całkowicie wyeliminować. I tak po ostatniej spowiedzi na prośbę spowiednika porzuciłem jechanie po politykach lewicy i odszedłem z Twittera,aby jak najmniej się wkurzać. Ale to nie jest całkowite pozbycie się problemu. Jest ich wiele i nerwy będą. Jak długo Bóg pozwoli mi stąpać po tym świecie to się okaże.
Ale póki będę żył to nie spocznę i nie odpuszczę Ewangelizacji. Do końca będę robił wszystko by w nią być zaangażowanym na całego.

Dominik

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Dominik » 2020-06-28, 09:55

Tutaj przeniosłem naszą dyskusje z wątku z regulaminem.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Porozmawiajmy o ... wszystkim - temat dla lubiących offtopy

Post autor: Dezerter » 2020-06-28, 10:32

Właśnie chciałem to zrobić ;)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ