Wrażenia z Pielgrzymek

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Mivia

Wrażenia z Pielgrzymek

Post autor: Mivia » 2017-08-07, 13:14

Jakie macie wrażenia z pielgrzymek ? Czy polecacie jakieś miejsca? Ja uwielbiam podróże, jednym z moich ulubionych miejsc jest Asisi będąc tam czuje sie jakby czas stanoł w miejscu jak dla mnie cudowne miejsce do kontemplacji.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z Pielgrzymek

Post autor: Dezerter » 2017-08-09, 16:45

Mivia pisze:Jakie macie wrażenia z pielgrzymek ? Czy polecacie jakieś miejsca? Ja uwielbiam podróże, jednym z moich ulubionych miejsc jest Asisi będąc tam czuje sie jakby czas stanoł w miejscu jak dla mnie cudowne miejsce do kontemplacji.
Asisi to zapewne Asyż - mam go jeszcze przed oczami mimo, że to już niedługo rok będzie - z pielgrzymki do Włoch "przebił" wszystkie inne miejsca. Była to jednak moja pierwsza pielgrzymka i ostatnia jak na razie - ja taki niepielgrzymkowy jakiś ;-) :-?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Mivia

Re: Wrażenia z Pielgrzymek

Post autor: Mivia » 2017-08-09, 17:18

Ja we Włoszech byłam dwa lata temu. Teraz mam w planie mało znane miejsce Limpas :-) wybieram się tam za dwa tygodnie :-) napisze czy było warto.

Mivia

Re: Wrażenia z Pielgrzymek

Post autor: Mivia » 2018-01-30, 23:38

Zapomniałam że obiecałam napisać czy Limpias jest warte polecenia
Więc minęło już kilka miesięcy od mojego pobytu w Limpias i uważam że jest to cudowne miejsce położone w bardzo biednej miejscowości Przepiękny Krzyż z obliczem Jezusa naprawdę robi wrażenie
W Kościele spotkałam Księdza który odprowadził nas po Kościele oraz opowiedział jego niesamowitą historię
Jest to miejsce do którego chce jeszcze wrucić polecam poczytać o tym niezwykłym miejscu a tak mało znanym
A dla praktycznych dodam że osiem kilometrów od Limpias ciągną się przepiękne plaże Loredo

ODPOWIEDZ