Komentarz aktualny

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5194
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 820 times
Been thanked: 1373 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: abi » 2021-03-13, 16:12

hm...moze faktycznie wyglada jakbym na andeja nakladala odswietne ubranko i napominala- tylko badz grzeczny u cioci magnoli :D
sorki
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

kinimoD

Re: Komentarz aktualny

Post autor: kinimoD » 2021-03-13, 16:54

aż się musiałem zalogować
=))

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Dezerter » 2021-03-13, 18:05

kinimoD pisze: 2021-03-13, 16:54 aż się musiałem zalogować
=))
...a czy ty aby grzeczny jesteś :p
...faktycznie ja też napisałem jak pani w psedskolu
:-? - jesteś, bo się zalogowałeś :ymhug:
wiesz my czasami mamy takie dziwne jazdy bez trzymanki, ale to tylko czasami
bo to bardzo poważne forum jest B-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Jozek » 2021-03-13, 18:09

Abi ma jednak talent do przyciagania ludzi na forum ;)
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

kinimoD

Re: Komentarz aktualny

Post autor: kinimoD » 2021-03-13, 18:16

Dezerter pisze: 2021-03-13, 18:05 ...a czy ty aby grzeczny jesteś
Nie jestem, ale to plus. Złego :YMDEVIL: nie biorą, przynajmniej za życia.
Dezerter pisze: 2021-03-13, 18:05 - jesteś, bo się zalogowałeś
Raz jestem, a raz mnie nie ma. Tak cichaczem przyglądam się Wam.
Dezerter pisze: 2021-03-13, 18:05 wiesz my czasami mamy takie dziwne jazdy bez trzymanki, ale to tylko czasami
bo to bardzo poważne forum jest
Tak trzymać, jazda bez trzymanki czasem potrzebna jest.
Jozek pisze: 2021-03-13, 18:09 Abi ma jednak talent do przyciagania ludzi na forum
Zobaczymy kogo przyniesie ;)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Dezerter » 2021-03-13, 18:23

Jak się przyglądasz, to się nie wymigasz od recenzji
- jak nas widzisz?
swoimi słowami albo przynajmniej mocne i słabe strony - proszę :)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Jozek » 2021-03-13, 18:26

kinimoD pisze: 2021-03-13, 18:16
Jozek pisze: 2021-03-13, 18:09 Abi ma jednak talent do przyciagania ludzi na forum
Zobaczymy kogo przyniesie ;)
Mysle ze kogos madrego.
Ostatnio zmieniony 2021-03-13, 18:35 przez Jozek, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

kinimoD

Re: Komentarz aktualny

Post autor: kinimoD » 2021-03-13, 19:07

Dezerter pisze: 2021-03-13, 18:23 Jak się przyglądasz, to się nie wymigasz od recenzji
- jak nas widzisz?
swoimi słowami albo przynajmniej mocne i słabe strony - proszę :)
Wolę powstrzymać się od odpowiedzi na to pytanie, nie po to się zalogowałem.

Dodano po 8 minutach 56 sekundach:
Ocena by była uczciwa musiały by uwzględniać całokształt, a ja głównie przyglądam się wybranym wątkom.
Nie chce być stronniczy, więc nic nie odpowiem.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2021-03-13, 19:21

kinimoD pisze: 2021-03-13, 19:07 Nie chce być stronniczy, więc nic nie odpowiem.
A szkoda. Bo my to, może nieudolnie, dążymy do doskonałości. Daleko nam. Często błądzimy. Popełniamy błędy. Ranimy. Ale się staramy być coraz lepsi. A pomaga w tym zwracanie uwagi na popełniane błędy. Mt 18,15 Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa.
Każdy osąd jest stronniczy. Żaden nie jest w pełni obiektywny. Zawsze zabarwiony wyznawanymi wartościami i tym, jak je rozumiemy.
Rzetelną krytykę przyjmiemy z pokorą.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

kinimoD

Re: Komentarz aktualny

Post autor: kinimoD » 2021-03-13, 21:12

Andej, odpowiem tak. Podobnie jak Ty, lubię ananimy, ale niech to będzie sekretem :)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2021-03-13, 22:10

To zauważyłem. Przypomniałeś mi com teraz powinien.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2021-03-20, 20:12

Wreszcie wyjaśniło się, jak była przyczyna potknięcia się Bidena na schodach. Oczywiście stoi za tym Trump.
Podaję relację z tego zdarzenia. Ten dolny filmik. Nie wiem, czemu pojawiają się obydwa.

Ostatnio zmieniony 2021-03-20, 20:14 przez Andej, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2021-03-27, 09:31

Przerażają dzisiejsze doniesienia prasowe. Czyżby to koniec nadziei pokładanych w Bidenie? Zaprosił Dudę na szczyt! To cios w plecy wszystkim totalsom. Właściwie jest jeszcze gorzej. Bo co na to TVN? Czy Biden przestanie być ich pupilkiem? Chyba zabrakło przy nim doradców. Sądzę, że powinna zostać powołana specjalna rada przy Bidenia. Rada utworzona na wzór antypolskich europarlamentarzystów. A może też antypolskich celebrytów. Grupa taka pilnowałaby, aby nic, co jest korzystne dla Polski nie wypłynęło z amerykańskiej administracji. Dopilnowałaby, aby z zza oceanu płynęło tylko potępianie i niszczenie Polski.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
itsjustmemichelle1
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 779
Rejestracja: 17 sty 2021
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 132 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: itsjustmemichelle1 » 2021-03-27, 12:22

Andej pisze: 2021-03-27, 09:31 Przerażają dzisiejsze doniesienia prasowe. Czyżby to koniec nadziei pokładanych w Bidenie? Zaprosił Dudę na szczyt! To cios w plecy wszystkim totalsom. Właściwie jest jeszcze gorzej. Bo co na to TVN? Czy Biden przestanie być ich pupilkiem? Chyba zabrakło przy nim doradców. Sądzę, że powinna zostać powołana specjalna rada przy Bidenia. Rada utworzona na wzór antypolskich europarlamentarzystów. A może też antypolskich celebrytów. Grupa taka pilnowałaby, aby nic, co jest korzystne dla Polski nie wypłynęło z amerykańskiej administracji. Dopilnowałaby, aby z zza oceanu płynęło tylko potępianie i niszczenie Polski.
Żal mi, że ludzie nie rozumieją prostej układanki.
Im większe inwestycje, im więcej kontaktów z USA mamy, tym "gorzej".
Polska potrzebuje silnej współpracy ze Stanami i Chinami dla a) rozwoju gospodarczego b) budowy pozycji zagranicznej dla zwiększania swojego bezpieczeństwa.
Osobiście jestem zdania, że Unia idzie w złym kierunku. Nazbyt ideologicznym.
Najlepszym przykładem jest Nord Stream 2, który jest dla nas projektem po prostu niebezpiecznym. Niemcy (znając zapędy imperialistyczne Rosji) budują gazociąg, który może zaważyć na przyszłości Europy. Udają obrażonych, gdy Nawalny jest wysyłany do łagru, a potem i tak współpracują z carem. Co jest zresztą zrozumiałe, bo polityka to interesy.
Clou: musimy współpracować z Chinami, USA, budować Międzymorze, grupę wyszechradzką, Schengen, dbać o inwestycje na miarę portu w Elblągu albo przekopu Mierzei Wiślanej. Po to, aby w perspektywie 10-15 lat spakować się i uciec z Eurokołchozu.
Idę układać puzzle :D
za dużo dzieci nie ma już swoich tatusiów i swoich mam

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2021-04-15, 22:30

Potknąłem się w sieci na kuriozalnie uczciwy tweet Szczerby. Wszystko jasne. Czarne na białym - wyznał, że Bodnar był ich rzecznikiem politycznym. To boli, gdy ludzie z nadania politycznego szykują się do odejścia. Lewica traci swojego rzecznika.
Obrazek
Ale przyznam, że wolałbym, aby na RPO wybrali Rokitę. Może to zrobią, bo na razie to bicie piany. Grodzki, będzie walczył do końca. Bo w końcu to też jego osobisty interes, aby RPO nie zaczął zaglądać do kopert.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ