Komentarz aktualny

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Katol

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Katol » 2018-03-15, 19:07

Marek_Piotrowski pisze: 2018-03-14, 09:40 Katol, wybacz, ale Twoje pomysły przekraczają granice dobrego smaku (na przykład sugerowanie, że budowa gett żydowskich podczas II Wojny Światowej to element planu masowego osiedlenia Żydów).
To prawda, że przed II Wojną Światową byli Żydzi, którzy chcieli stworzyć tzw. Judeopolonię, ale miej nieco krytycyzmu.
Proszę o nie wypaczanie moich intencji.
Nie sugerowałem, że w czasie 2WŚ przewidywali już sytuację z roku 2018, tylko zauważam, że zawsze chcą mieć wydzielone miejsce tylko dla siebie.
To częściowo wynika z odmienności religijnej (i kulturowej).
Więc jeżeli przyjadą do Polski w wielkiej liczbie, to będą dążyli do budowy gett.
Jack Caleib podaje, że rząd Polski podpisał zobowiązanie, że ich przyjmie na wypadek wojny na Bliskim Wschodzie. Czyli ta ewentualność jest prawdopodobna.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18974
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2610 times
Been thanked: 4616 times
Kontakt:

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-03-15, 19:15

Obrazek

Katol

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Katol » 2018-03-17, 20:36

Propozycje eksterytorialności części Polski są na tapecie, patrz wideoprezentacje:

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2018-03-17, 20:51

Filmików nie oglądam.
Ale ponawiam propozycję, aby najpierw otoczyć murem, a potem wpuścić tam dwa ludy semickie. I trzymać, dopóki się nie pogodzą.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Katol

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Katol » 2018-03-17, 21:00

A warto oglądać, by wiedzieć, co się w świecie dzieje. Część Żydów wspiera Polskę.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2018-03-18, 10:01

Dyskusja to czy propaganda?
A zaglądasz czasem an Sputnika? Tam dopiero można doznać zawału ze strachu lub paść ze śmiechu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2018-03-23, 13:19

Dziś piątek. Czarny i Biały.
Ale choć biały to i tak czarny. Wszak czarny kolor jest oznaką żałoby. Żałoby po mordowanych dzieciach. Ale czy czarownice (tradycyjna barwa wiedźm) odczuwają żałobę? Wątpię.

W polskim prawie zabroniona jest sterylizacja. Zabójstwo dziecka jest dopuszczalne. Gdzie tu logika?

Wim, że sprzeciwiam się Nauce Kocioła. Ale jestem zwolennikiem sterylizacji. Wszystkich osób biorących udział w czarnych protestach. Sterylizacji pań i panów. Sterylizacji heteroseksualistów i homoseksualistów. Zooseksualistów też. A także nekroseksualistów. Obu płci. A właściwie obu TRZECH płci.

Sterylizacja jest złem. Ale jest mniejszy złem. Poza tym jest środkiem profilaktycznym, gdyż zapobiega rozprzestrzenianiu się epidemii.

Dyskutuje się na temat dopuszczalności sakramentów dla żyjących w kolejnych związkach. A dlaczego nie dyskutować o sterylizacji? Morderstwo jest czymś znacznie gorszym, bo pozbawieniem życia. A sterylizacja jest jedynie pozbawieniem pewnych możliwości. Mogą adoptować. Choć, też bym zabronił tego osobom sterylizowanym, poddającym się aborcji, skłaniających do aborcji, wykonujących ją. A także dewiantom seksualnym. I zakaz pracy z nieletnimi.

Osoby żyjące dla seksu nie powinny mieć możliwości płodzenia dzieci.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

wątpiący

Re: Komentarz aktualny

Post autor: wątpiący » 2018-03-30, 11:03

Andej pisze: 2018-03-23, 13:19
Osoby żyjące dla seksu nie powinny mieć możliwości płodzenia dzieci.
Ja bym w ogóle zabronił seksu bo to siedlisko zła i rozpusty. Tylko celibat to droga do zbawienia.
Ostatnio zmieniony 2018-03-30, 11:04 przez wątpiący, łącznie zmieniany 1 raz.

konik

Re: Komentarz aktualny

Post autor: konik » 2018-03-30, 22:29

Cymbal, cymbal brzmiacy ten watpiacy ( to nie obraza, opieram sie na wypowiedzi sw.Pawla Apostola z listu do Koryntian ).
Andeju - splodziles troche dziwaczny wpis ... kojarzy mi sie co nieco z "ustawami norymberskimi".

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2018-04-01, 10:42

konik pisze: 2018-03-30, 22:29 ... Andeju - splodziles troche dziwaczny wpis ... kojarzy mi sie co nieco z "ustawami norymberskimi".
Zdaję sobie z tego sprawę. Czy jednak nie jest to mniejszym złem, niż kolejna "aborcja"?
Mniejsze zło, jest złem. Ale nie jest morderstwem. Uważam, że dla kotek i kocurów w ciągłej rui, to jedyna metoda, aby zapobiec kłopotom, jak też kolejnym mordom.
Wiem, że narażam się na krytykę i naganę. Jednak sterylizację uważam za lepsze rozwiązanie, od ułatwiania zabijania dzieci przed urodzeniem.
A jeśli już dochodzi do tzw. aborcji, to powinno to być obligatoryjnie powiązane ze sterylizacją obojga rodziców. Na tym samym druczku co wydanie wyroku śmieci, powinna być zgoda obojga na sterylizację.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

wątpiący

Re: Komentarz aktualny

Post autor: wątpiący » 2018-04-05, 18:03

konik pisze: 2018-03-30, 22:29 Cymbal, cymbal brzmiacy ten watpiacy ( to nie obraza, opieram sie na wypowiedzi sw.Pawla Apostola z listu do Koryntian ).
Skoro to ponoć nie obraza to zacytuj tę wypowiedź

Benjamin

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Benjamin » 2018-04-05, 18:59

To z Listu do Koryntian. Taki maly dopisek od Benjamina w temacie.

wątpiący

Re: Komentarz aktualny

Post autor: wątpiący » 2018-04-07, 08:28

Benjamin pisze: 2018-04-05, 18:59 ...
Widzę, że to jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji, jednego pytam, drugi odpowiada, jakby ten, którego pytam zapomniał języka w gębie.
Albo jeszcze lepiej, kompletnie nie wie o co pytam a pytanie prościutkie. Dziwne tu zwyczaje.

tisheeng

Re: Komentarz aktualny

Post autor: tisheeng » 2018-04-07, 08:54

A co, zabronisz innym mowic, ze sam klamiesz? I falszywie oskarzasz? Dziwne sa u Ciebie panie watpiacy zwyczaje.
[jeszcze raz taki niczym nie sprowokowany wyskok a dostaniesz ostrzeżenie - Dezerter]
Ostatnio zmieniony 2018-04-07, 22:37 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Komentarz aktualny

Post autor: Andej » 2018-04-07, 10:31

W publicznej dyskusji każdy może zabrać głos. Każdy może pleść głupoty, lub się wymądrzać. Także naukowe teorie przekazywać może. Może zadawać pytania. Może (ale nie musi) otrzymywać odpowiedzi.

Ale zaciekawił mnie wątek adoracji. Kto kogo adoruje? Chętnie chcę trwać w takim towarzystwie. To podbudowuje i tworzy więzi. Mi się to podoba.
Albo, jaka jest nowa definicja adoracji?

Nagrody:
2005 - 2015 - Borusewicz - 600 000 zł.
Nie tylko on. Internety podają listę. Ale to na pewno fałszywka, bo tefałeny zaprzeczają jakoby jakiekolwiek nagrody były wypłacane na zielonej wyspie za czasów ciepłej wody w kranie.
Obrazek
Załączniki
Nagrody.png
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ