upomienie

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Zablokowany
wątpiący

upomienie

Post autor: wątpiący » 2018-06-21, 18:23

Otwieram skrzynkę a tam upomnienie o to takiej treści:
"Jeszcze jeden post łamiący 1 pkt regulaminu i dostajesz bana.
Jak już to krytyka Kościoła niech przyniesie coś dobrego. A nie obgadywanie itp"
Oczywiście podpisał go Dominik.
Trochę się zdziwiłem, ale skoro powołano się na punkt pierwszy regulaminu to w te pędy wlazłem w regulamin. A tam czytam:
"§ 1
Zasadniczym celem Forum jest rozwój osobisty w wierze katolickiej. Wątki przeciwne temu celowi mogą być automatycznie usuwane.
Ubawiło mnie to setnie, facet nie wie co pisze, ale może jednak dowiem się co autor miał na myśli mówiąc o krytyce Kościoła w powiązaniu rozwoju osobistego.
Mam dwa podejrzenia: albo facet nie wie o czym mówi albo dostał prikaz tak napisać.
Szanowny Panie Dominiki powołujesz się Pan na punkt pierwszy, którego tam wcale nie ma, i tworzysz Pan fikcję jak Macierewicz powołując się na ustawę powołująca podkomisję. Dokładnie to samo.
Ja jednak optuję za drugim rozwiązaniem, prikaz księdza.

wędrowiec

Re: upomienie

Post autor: wędrowiec » 2018-06-21, 20:43

Co to za jakaś bzdura?
Przecież zwykły użytkownik nie ma uprawnień do usuwania wątków - jeszcze automatycznie (sic!).
Gdyby mógł, to ja dawno bym pokasował różne wątki, które nie tylko nie rozwijają nikogo w wierze katolickiej, ale mogą powodować utratę wiary.

A o co chodzi z tym prikazem księdza?

wątpiący

Re: upomienie

Post autor: wątpiący » 2018-06-21, 21:25

wędrowiec pisze: 2018-06-21, 20:43 Co to za jakaś bzdura?
Przecież zwykły użytkownik nie ma uprawnień do usuwania wątków - jeszcze automatycznie (sic!).
Jak tu napisać by każdy czytelnik mógł to zrozumieć bez zbędnych wyjaśnień?
Posłużę się pytaniem:
Czy ja coś napisałem o kasowaniu wątków, i do tego jeszcze automatycznie, czy w moim poście jest coś takiego?, kurcze pomroczność jasna, czy cóś.
wędrowiec pisze: 2018-06-21, 20:43 Gdyby mógł, to ja dawno bym pokasował różne wątki, które nie tylko nie rozwijają nikogo w wierze katolickiej,
To się tak nie da, kasowanie to tylko przejaw bezsilności. Do tego potrzebne są zmiany w regulaminie, by taki innowierca jak ja nie miał możliwości pisania. Ale nawet po zmianie regulaminu konflikty będą, co i tak widać. Bo jak dotychczas takie tłumaczenie Dominika jest śmiechem na sali.
wędrowiec pisze: 2018-06-21, 20:43 ale mogą powodować utratę wiary.
Nie dziwota jak argumenty będą górę nad wiarą.
wędrowiec pisze: 2018-06-21, 20:43 A o co chodzi z tym prikazem księdza?
Nim coś klepnę to obowiązkiem jest przeczytać od deski regulamin. To rzecz święta, warto go znać. Jak zauważyłeś dla wielu tu moje wypowiedzi są bardzo kontrowersyjne, ale i też nieźle na początku dostawało mi się po grzbiecie, czy zasłużenie pomijam. Przez jednego z Was prowadzona jest dziwna retoryka, negowania wszystkiego co napiszę, to jemu zależy na tym by szybko doprowadzić do tego bym zaprzestał, uważam to za przejaw daleko idącej bezsilności, To Andej.

wędrowiec

Re: upomienie

Post autor: wędrowiec » 2018-06-21, 21:42

Automatyczne kasowanie wątków nie było w Twojej wypowiedzi, tylko w cytowanym przez Ciebie p.1 regulaminu :D
A Andej robi sobie takie agresywne kampanie przeciw osobom. Ja też miałem nieprzyjemność być atakowanym w prawie każdym jego poście przez kilka dni. Potem to jakoś mijało. Nie wiem od czego to zależy, życzę Ci Opatrzności Bożej.

Mam nadzieję, że mylisz się w tym, że Andej jest księdzem.
Ostatnio zmieniony 2018-06-21, 21:43 przez wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

wątpiący

Re: upomienie

Post autor: wątpiący » 2018-06-21, 21:49

wędrowiec pisze: 2018-06-21, 21:42 Automatyczne kasowanie wątków nie było w Twojej wypowiedzi, tylko w cytowanym przez Ciebie p.1 regulaminu :D
Dalej nie wiem o co chodzi, dobra nie ważne, widać nie zrozumieliśmy się.
wędrowiec pisze: 2018-06-21, 21:42 A Andej robi sobie takie agresywne kampanie przeciw osobom. Ja też miałem nieprzyjemność być atakowanym w prawie każdym jego poście przez kilka dni. Potem to jakoś mijało. Nie wiem od czego to zależy, życzę Ci Opatrzności Bożej.
U mnie się tak łatwo nie skończy, zobaczysz.
wędrowiec pisze: 2018-06-21, 21:42 Mam nadzieję, że mylisz się w tym, że Andej jest księdzem.
Jest bo się go pytałem wprost, co prawda napisał pokrętnie ale się przyznał.

wędrowiec

Re: upomienie

Post autor: wędrowiec » 2018-06-21, 21:52

O Jezu kochany!!!!
To teraz rozumiem tę szarpaninę i brak reakcji Administracji.
Bo merytorycznie to nawet Magnolia byłaby lepsza, mimo jej dziwnych nieraz stanów emocjonalnych.
Jednak Magnolia nie jest i nigdy nie będzie księdzem.

Ktoś pisał, że kultury nie można się nauczyć. Przyznaję rację. Andej
Ostatnio zmieniony 2018-06-22, 09:08 przez Andej, łącznie zmieniany 2 razy.

wątpiący

Re: upomienie

Post autor: wątpiący » 2018-06-21, 22:06

wędrowiec pisze: 2018-06-21, 21:52 Jednak Magnolia nie jest i nigdy nie będzie księdzem.
Ale jest duże prawdopodobieństwo, ze jest zakonnicą, co przecież nie jest niczym nagannym.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: upomienie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-21, 22:09

Czy to chamstwo w wykonaniu waszego duetu wreszcie się skończy?
Na większości for dawno już bylibyście na stałe usunięci.

wątpiący

Re: upomienie

Post autor: wątpiący » 2018-06-21, 22:58

Marek_Piotrowski pisze: 2018-06-21, 22:09 Czy to chamstwo w wykonaniu waszego duetu wreszcie się skończy?
Na większości for dawno już bylibyście na stałe usunięci.
Powód?
Potrafisz uzasadnić?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: upomienie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-21, 23:03

A który wybierasz?
  • publiczne wyśmiewanie upomnienia moderatorskiego z przekceniem intencji?
  • chamskie teksty w dyskusjach
  • chamskie teksty wobec Kościoła (i nie piszę tu po prostu o wytykaniu nieprawidłowości)
  • jątrzenie w każdym poście i wręcz ociekanie nienawiścią

wędrowiec

Re: upomienie

Post autor: wędrowiec » 2018-06-21, 23:12

Marku, a Ty z jakiej pozycji występujesz?
Na wszystkich forach na których występowałeś miałeś ciągle ostrzeżenia, ostatnie na wiara w maju tego roku.
Marek_Piotrowski - ostrzeżenie
wycieczki personalne
Bardzo bym Cię prosił, byś poświęcił więcej czasu na modlitwę dla zbawienia swej duszy, niż na nieustanne kłótnie na forach i fejsbuku.

Jeśli masz osobiste pytania do kogoś, to zadawaj je na pw. Wałkowanie takich tematów na publicznym forum ma znamiona nękania. A to jest zabronione prawnie. Ten rodzaj postów świadczy o Tobie. Andej
Ostatnio zmieniony 2018-06-22, 09:11 przez Andej, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: upomienie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-21, 23:14

Kasuję w oczekiwaniu aż administracja się obudzi - więcej tu propozycje-sugestie-bledy-pytania-f37/c ... t8450.html

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1062
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Ateista
Has thanked: 65 times
Been thanked: 241 times

Re: upomienie

Post autor: Efezjan » 2018-06-22, 11:34

Ja czasami odnoszę wrażenie, że niejaki wątpiący krytykuje dla samego krytykowania. Nic z tym nie zrobi /co się mu nie podoba/, nie porozmawia z księdzem, nie zgłosi biskupowi, nie będzie się modlił, aby było lepiej, tylko będzie krytykował dla samego krytykowania. I tyle w temacie.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou

Dominik

Re: upomienie

Post autor: Dominik » 2018-06-22, 12:12

Po niedzieli się wypowiem, teraz nie mam jak. Do tego czasu temat zamykam.

Dominik

Re: upomienie

Post autor: Dominik » 2018-06-26, 15:59

Obiecałem że odpisze, więc to robię.
Wątpiący, czy ja naprawdę muszę to pisać. Czy nieustana np. krytyka Kościoła, księży dla samej krytyki przyniesie coś dobrego?
Omawiany punkt regulaminu jest prosty, wątki, posty mają wzmacniać naszą wiarę, a nie przeciwnie. Wystarczy spojrzeć na formę Twojego pierwszego postu w tym temacie, formę wysławiania się.

Jeśli coś masz do mnie to wyślij maila.

Zablokowany