Z przemyślenia.

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Zablokowany
W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Z przemyślenia.

Post autor: W drodze » 2018-06-24, 19:57

Po pierwszym ,niezbyt ostrym zakręcie na Drodze ku Swiatlisci, oraz w waszym towarzystwie,czas aby włączyć GPS.
Byłem pełen nadzieji,ze tutaj wyjaśnicie moje nieścisłości w rozumieniu błądzenia Kosciola.
Nie zaprzeczam,ze starania były,jednak mało wierzytelne ,aby wjechać znowu w te same tory Wiary.
Gdzie szukać błędu? Myśle ,ze na następnych zakrętach.
Ostatni wątek „Niespodziewane znalezisko”,rzuciło trochę światła,czy wystarczająco,napewno nie.
Odczułem jednak ,ze pewne osoby zostały przez ten wątek poruszone,a nawet obrażone.
Te osoby przepraszam.
Rowniez i Adminustracji dziękuje za zamknięcie wątku,choć nie podał złamania regulaminu.
Ale dla mnie inny regulamin obowiązuje,wiec dlatego jestem wdzięczny ,ze został zamknięty.
Natomiast powinno mnie dziwić,ze inne wątkki prowadza dokładnie taka sama taktyke dyskusji ,i jak na razie burza trwa nadal.
Miłego oglądania innych zmagań,jakich dostarxzy oglądanie dzisiejszego meczu.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Z przemyślenia.

Post autor: Dezerter » 2018-06-24, 20:05

Zamknięty zostanie KAŻDY wątek w którym będzie kłótnia :)
wierzę, że w tym nie będzie :ymhug: O:-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

wędrowiec

Re: Z przemyślenia.

Post autor: wędrowiec » 2018-06-24, 20:42

W drodze, nie przejmuj się, rób swoje, bądź sobą i ciesz się życiem :)
Czekamy na Twoje nowe ciekawe posty i przemyślenia!

mondfa

Re: Z przemyślenia.

Post autor: mondfa » 2018-06-24, 20:43

Rozproszyły się, bo nie miały pasterza i stały się żerem wszelkiego dzikiego zwierza. 6 Błądzą moje owce po wszystkich górach i po wszelkim wysokim pagórku; i po całej krainie były owce moje rozproszone, a nikt się nie pytał o nie i nikt ich nie szukał. 7 Dlatego wy, pasterze, słuchajcie słowa Pańskiego: 8 Wyrocznia Pana Boga: Przecież owce moje stały się łupem i owce moje służyły za żer wszelkiemu dzikiemu zwierzęciu, bo nie było pasterza, pasterze zaś nie szukali owiec moich, bo pasterze sami siebie paśli, a nie paśli moich owiec.

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Z przemyślenia.

Post autor: W drodze » 2018-06-24, 20:59

mondfa pisze: 2018-06-24, 20:43 Rozproszyły się, bo nie miały pasterza i stały się żerem wszelkiego dzikiego zwierza. 6 Błądzą moje owce po wszystkich górach i po wszelkim wysokim pagórku; i po całej krainie były owce moje rozproszone, a nikt się nie pytał o nie i nikt ich nie szukał. 7 Dlatego wy, pasterze, słuchajcie słowa Pańskiego: 8 Wyrocznia Pana Boga: Przecież owce moje stały się łupem i owce moje służyły za żer wszelkiemu dzikiemu zwierzęciu, bo nie było pasterza, pasterze zaś nie szukali owiec moich, bo pasterze sami siebie paśli, a nie paśli moich owiec.
To jest moje motto tego forum,choć niewidoczne w druku.
Dzieki za ten post.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Z przemyślenia.

Post autor: Dezerter » 2018-06-24, 21:00

Owieczko ty moja kochana mondfa - miałaś wskazać post gdzie Cię .... ciągle czekam - na pw proszę - takie moje przemyślenia po 1 połowie.
Ostatnio zmieniony 2018-06-24, 21:01 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mondfa

Re: Z przemyślenia.

Post autor: mondfa » 2018-06-24, 21:19

Mój drogi Dezerterze,
(...) prosiłem o konkrety i prosiłem na pw - reszty forumowiczów to nie interesuje


Pozwolę sobie głośno to wykrzyczeć.
(...) prosiłem o konkrety i prosiłem na pw - reszty forumowiczów to nie interesuje


Czy naprawdę nie dostrzegasz problemu?
(...) prosiłem o konkrety i prosiłem na pw - reszty forumowiczów to nie interesuje

I uważam, że bardzo przykro jest, że nikt nie próbował nawet WYJAŚNIĆ sytuacji z Magnolią.
pytaj Dominika najlepiej na pw - to jego decyzja nie moja
Koniec dyskusji o dyskusjach i osobach!
Zgodnie z obietnica w drugim poście ponieważ temat powoduje kłótnie i agresje - zamykam wątek.
Ostatnio zmieniony 2018-06-24, 22:07 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.

Dominik

Re: Z przemyślenia.

Post autor: Dominik » 2018-06-24, 21:39

Zamykam, niech Dezerter odtworzy temat jak odpisze na Twój post mondfa.

Dominik

Re: Z przemyślenia.

Post autor: Dominik » 2018-06-24, 22:22

Odpisze tylko dlaczego Magnolie zbanowałem na tydzień na jej prośbę bez wyjaśnienia.
Zrobiłem to zanim przeczytałem posty na forum, napisała mi PW z prośbą o to. Nie zdziwiłem się takiej dziwnej prośbie, ponieważ wcześniej już mnie o to prosiła, tłumacząc że nie ma czasu w weekend na forum, i nie chce sobie nim głowy zawracać.

Dzisiaj za czytanie wszystkich waszych postów dopiero się wziąłem, wróciłem do domu.

Zablokowany