Koncert kolęd w Krakowie

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Magnolia

Koncert kolęd w Krakowie

Post autor: Magnolia » 2018-01-01, 16:18

Wyjechałam na święta do rodziny, wiec nie oglądałam tv przez święta. Za to nagrałam sobie wspomniany koncert kolęd z Krakowa, oglądam dziś i budzą się mi wątpliwości jak to ocenić.... Nie czuję się na siłach oceniać poziomu artystycznego, bo na moje niewykształcone ucho, było ok....muzycznie podobało mi się..
Ale dobór artystów?! Matko!
Margaret, która weszła na rynek muzyczny teledyskiem z naturystami ze 4 lata temu, obecnie śpiewa kolędy....
Michał Szpak występujący z pomalowanymi paznokciami i w damskim płaszczu...nie odbierając Michałowi talentu, tak jakoś nie mogę się oprzeć patrząc na Niego, że to jakaś hybryda kobiety i mężczyzny....
Ewelina Lisowska, głos cudny, ale patrze na Nią i widzę reklamę, w której wystąpiła owiniętą jedynie taśmą reklamową...
Rockowe wykonanie kolędy zespołu Bracia wpada w ucho, ale gdzieś zgubiła się atmosfera ...
Artyści śpiewający o ubogiej stajence, sianku i niewygodzie sami wyglądają jak "choinki", więc jak tu zrozumieć przekaz kolędy? Niestety przypadkowo dobierając artystów do utworów, którego przesłania nie rozumieją i z którym się nie identyfikują, prowadzi w moim odczuciu do ogólnego poplątania z pomieszaniem...
Generalnie założenie, że patrzymy jak artyści wykonują kolędy, a nie kolędy łączą wiernych już jest jakąś pomyłką...
W tym całym koncercie nie mam zastrzeżeń tylko do zespołu Sound'n'Grace...




Oglądaliście? Co sądzicie?

Dominik

Re: Koncert kolęd w Krakowie

Post autor: Dominik » 2018-01-01, 17:04

Ciekawy skład dobrali,, ale co się dziwić, kasiorka musi się zgadzać, tym bardziej że to TVN.
Niby Szpak orientacje ma taką jak trzeba, ale mimo wszystko trzeba się odpowiednio ubrać. Niedługo to jakieś Tatu wpuszczą do bazyliki by śpiewały kolędy.

Nie oglądałem tego koncertu.

tisheeng

Re: Koncert kolęd w Krakowie

Post autor: tisheeng » 2018-01-01, 18:15

Bylejakosc duchowa, a Szpak ma poziom ... no cos ty - takie nadmuchane swiecidelko

ODPOWIEDZ