Strona religijna na fejsie, odpisywanie na wiadomości

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Dominik

Strona religijna na fejsie, odpisywanie na wiadomości

Post autor: Dominik » 2019-01-06, 14:24

Mam do Was takie pytanko, cobyście poradzili.

Mamy stronę na Facebooku, ostatnio jest ona bardziej rozwijana. Skutkiem tego jest to, że ludzie częściej piszą prywatne wiadomości do strony. Jak na nie odpisuję ja czy Dezerter, to osoba po drugiej stronie nie wie który z nas odpisał, widzi tylko rozmówcę "Z Chrystusem".

Pytanie, czy powinniśmy przy odpisywaniu osobom się dodatkowo podpisywać w wiadomościach?

Nazwa strony do czegoś zobowiązuje, więc myślę, że przynajmniej przy bardziej poważnej rozmowie podpisywanie się było by wskazane.

Jak na razie większość rozmów to serduszka, obrazki świętych, więc jakoś problemu nie ma dużego. Wystarczy odpisać w podobnym stylu, i tyle.

sylvi91

Re: Strona religijna na fejsie, odpisywanie na wiadomości

Post autor: sylvi91 » 2019-01-10, 14:44

Dominik pisze: 2019-01-06, 14:24 Pytanie, czy powinniśmy przy odpisywaniu osobom się dodatkowo podpisywać w wiadomościach?
Nazwa strony do czegoś zobowiązuje, więc myślę, że przynajmniej przy bardziej poważnej rozmowie podpisywanie się było by wskazane.
Na stronach prowadzonych na FB jest umożliwione rozróżnienie, który z redaktorów wysłał wiadomość(posta) na główną stronę. (Ale chyba tylko dla członków zespołu ten podgląd działa).
Z kolei w wiadomościach prywatnych ze stron firmowych, do konkretnych osób warto by się podpisywać w sytuacji prowadzenia jakiegoś biznesu.
Nie wydaje mi się, aby było to konieczne w przypadku Waszej strony, ale mogło by to chyba tylko ułatwić komunikację.

Dominik

Re: Strona religijna na fejsie, odpisywanie na wiadomości

Post autor: Dominik » 2019-01-15, 20:21

Wyłączę opcje wiadomości. Mam dość wiadomości typu łapki i serduszka.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Strona religijna na fejsie, odpisywanie na wiadomości

Post autor: ToTylkoJa » 2019-01-15, 20:43

Dominik pisze: 2019-01-15, 20:21 Wyłączę opcje wiadomości. Mam dość wiadomości typu łapki i serduszka.
Nie uważam, żeby to był dobry pomysł.
Tym bardziej strona chrześcijańska powinna być "otwarta" i nie mówię, że zablokowanie takiej możliwości to okropna zbrodnia, ale myślę, że mogłoby to mieć negatywne skutki dla wizerunku.

Dominik

Re: Strona religijna na fejsie, odpisywanie na wiadomości

Post autor: Dominik » 2019-01-15, 20:51

Muszę obczaić, w coś kliknąłem w ustawieniach, chyba wtedy przy każdym poście pojawiła się opcja "wyślij wiadomość", i stąd zaczął się większy ruch w wysyłaniu wiadomości typu serduszka, itp. Nie da się tego cofnąć, nie wiem jak.

ODPOWIEDZ