Robert

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Robert

Post autor: ToTylkoJa » 2019-01-20, 20:16

O co Ci chodzi? Po co? Na co?
To nawet nie jest na tyle irytujące, żebym mogła Cię nazwać trollem, to tylko głupie, więc jaki jest cel?

Antagonista

Re: Robert

Post autor: Antagonista » 2019-01-20, 20:56

Możecie wprowadzić zasadę, że nowy temat pojawia się na stronie dopiero po akceptacji przez administrację/moderatorów? To już nie pierwsza taka akcja.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14998
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Robert

Post autor: Dezerter » 2019-01-20, 21:10

ToTylkoJa pisze: 2019-01-20, 20:16 O co Ci chodzi? Po co? Na co?
To nawet nie jest na tyle irytujące, żebym mogła Cię nazwać trollem, to tylko głupie, więc jaki jest cel?
Jest to osoba, która cierpi, która ma wielką ranę i nie potrafi sobie z nią poradzić. Zamiast wybaczyć, pielęgnuje w sobie ból i cierpienie a to niewybaczenie niszczy ją samą. Ja tej osobie bardzo współczuję, ale nie mogę pozwolić na publiczne oskarżanie i osądzanie innych osób.
Brak przebaczenia i pielęgnowanie w sobie nienawiści niszczy przede wszystkim samego autora.

Dodano po 5 minutach 21 sekundach:
Antagonista pisze: 2019-01-20, 20:56 Możecie wprowadzić zasadę, że nowy temat pojawia się na stronie dopiero po akceptacji przez administrację/moderatorów? To już nie pierwsza taka akcja.
Chciałbyś Antagonisto pisać na takim forum?
bo ja nie
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Robert

Post autor: ToTylkoJa » 2019-01-20, 21:26

Jest to osoba, która cierpi, która ma wielką ranę i nie potrafi sobie z nią poradzić. Zamiast wybaczyć, pielęgnuje w sobie ból i cierpienie a to niewybaczenie niszczy ją samą. Ja tej osobie bardzo współczuję, ale nie mogę pozwolić na publiczne oskarżanie i osądzanie innych osób.
Brak przebaczenia i pielęgnowanie w sobie nienawiści niszczy przede wszystkim samego autora.
Nie wiem, jakoś nie mogę dopisać temu spamowi większej filozofii. Jak dla mnie Gosia (i z racji na mnogość kont, tak też będę się do autora zwracała), jak podejrzewam, po prostu nie potrafi po ludzku wyrazić tego, co ma na myśli (idzie jej nawet gorzej, już mnie). No nie oszukujmy się, to nie ma sensu. Nie wiem, kogo mogłoby to zachęcić do zapoznania się z historią Wójtowicza.

Antagonista

Re: Robert

Post autor: Antagonista » 2019-01-20, 21:43

Dezerter pisze: 2019-01-20, 21:10 Chciałbyś Antagonisto pisać na takim forum?
bo ja nie
Nie miałbym z tym problemu. Lubię jak jest porządek ;)
Ale to tylko sugestia. Nie mam doświadczenia w prowadzeniu forum, więc jeśli uważasz, że taki zabieg robi więcej szkody, niż pożytku, to w porządku.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14998
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Robert

Post autor: Dezerter » 2019-01-20, 21:44

Zrozum ją - wszyscy ją banują, usuwają posty itp.
My z początku próbowaliśmy rozmawiać, nawiązać kontakt, pomóc, wyjaśnić - brak kontaktu i współdziałania.
Zostawmy ten wątek jeśli nas czytasz - odezwij się i spróbuj z nami porozmawiać, nie jesteśmy twoimi wrogami
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Robert

Post autor: ToTylkoJa » 2019-01-20, 22:08

Dezerter pisze: 2019-01-20, 21:44 Zrozum ją - wszyscy ją banują, usuwają posty itp.
My z początku próbowaliśmy rozmawiać, nawiązać kontakt, pomóc, wyjaśnić - brak kontaktu i współdziałania.
Zostawmy ten wątek jeśli nas czytasz - odezwij się i spróbuj z nami porozmawiać, nie jesteśmy twoimi wrogami
Z drugiej strony- co się im dziwić? Gdyby napisała "Mam problemy z tym, złości mnie to"/"chcę się tym podzielić" z pewnością dostałaby wsparcie i pomoc. A tak? Działa jak słaby troll, trudno winić ludzi za to, jak ją odbierają.

ODPOWIEDZ