Edukacja seksualna w przedszkolach?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: ToTylkoJa » 2019-03-16, 20:47

@Dominik jest jakieś info na temat: jak została przeprowadzona ankieta, jak dobierano respondentów, jak w ogóle wyglądała i jaka była grupa?
Nie widzę nic takiego w artykule, a bez tego, dla mnie, każdy sondaż jest bezużyteczny.

@Andej daj, proszę, link do materiałów, na których się opierasz. Ja widzę tylko taką kiełbasę wyborczą, że ja...nie mogę.

Dominik

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: Dominik » 2019-03-16, 21:37

Właśnie, nie ma napisane jak został zrobiony sondaż.

Magnolia

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: Magnolia » 2019-03-16, 21:41

Telewizja dziś podawała te same wyniki chyba w Wiadomościach. Może mówili coś więcej..
Ostatnio zmieniony 2019-03-16, 21:42 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: Andej » 2019-03-17, 08:51

ToTylkoJa pisze: 2019-03-16, 20:47 ... @Andej daj, proszę, link do materiałów, na których się opierasz. Ja widzę tylko taką kiełbasę wyborczą, że ja...nie mogę.
Jeśli znów na nie trafię, to OK. Specjalnie nie będę szperał po wszystkim, co przeglądałem w ciągu ostatniego tygodnia lub więcej. Sama poszukaj, najlepiej na amerykańskich portalach, strategię geyowską. Nie pamiętam też, kiedy została ona sformułowana. Wydaje mi się, że pochodzi to z początku lat 90-tych. Lecz mylić się mogę.
Poczytaj też, na temat tego, jaki sektor konsumpcji stanowią LGBT, bo jest to ciekawym wskaźnikiem komercyjnego marketingu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: ToTylkoJa » 2019-03-17, 09:13

Przepraszam, trochę się pogubiłam się w dyskusjach i wyszło na to, że szukałam kompletnie nie tego, co trzeba. Wzięłam się za lekturę.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-03-17, 11:29

O ile pamiętam, ta strategia bywa nazywana "taktyką salami" (po plasterku...), ale tak naprawdę jest to odmiana taktyki (znanej również w sektach) "gotowania żaby".
Ostatnio zmieniony 2019-03-17, 11:29 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: Andej » 2019-03-17, 12:54

Jutro o 16:00 w okolicach ratusza warszawskiego.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: Andej » 2019-03-19, 07:50

Byłem. Spotkałem osoby z mojej parafii. W manifestacji uczestniczyło, wg. moich szacunków 0,5 promila Warszawy (oczywiście nie licząc czerwono tęczowych. Było ich niewielu, lecz krzykliwych. W pewnym momencie w przestrzeń rozdzielającą musiały wjechać radiowozy.
Przyszli ci, którzy mają swoje zdanie na temat indoktrynacji LGBT. Oczywiście, jakiś procent z przyczyn obiektywnych nie mógł przyjść. Ale frekwencja oznacza jednoznacznie, że jest przyzwolenie na seksedukację. W imię spokoju. Bierność zostanie wykorzystana.

Ta bierność da głosy eurokomunistycznemu PO-KO-KE. Ta bierność pozwoli nowym eurodeputowanym, takim jak np. Thun szczuć na Polskę i ją niszczyć.

Nie chodzi o to, by uczestniczyć w demonstracjach. Chodzi o to, by publicznie wyrażać swoją opinię. Manifestować swoje zdanie. Spokojnie. Nie kłócąc się, nie przekonując. A jedynie pokazywać swoją postawę. Chyba, że chcemy powrotu komunizmu do Polski. W nowej formie. Już nie narodowosocjalistycznej, ani stalinosocjalistycznej, tylko w eurosocjalistycznej. Dodatkowe zabarwienia się zmieniają. Sedno zostaje.
Ale zuważcie, że każdy z tych socjalizmów był / jest antypolski. Narodowy tępił Żydów, Polaków, Rosjan. Stalinowski wyniszczał Polaków (polskich panów, którym to mianem objęto wszystkich), wierzących, mających inne poglądy. Europejski walczy od kilku lat z Polską, walczy z wiarą i Kościołem, walczy z wartościami w które wierzymy.

Czy polski naród może jeszcze się obudzić? Wyjść z letargu i uratować UE przed całkowitym skomuszeniem? A przynajmniej nas przed tym uratować.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: ToTylkoJa » 2019-03-19, 16:28

Ja myślę, że dobrze tutaj zobaczyć, jak wedluch nich wygląda tolerancja. Mało tego, że ci ludzie atakują (dosłownie!) ludzi o odmiennych poglądach. Działają oni niezgodnie z prawem, wykluczając dziennikarzy za to, że są z prawicowych mediów (emisja.tv).
Tę marsze przeciwko rasizmowi, pro tolerancyjne itd. to tak naprawdę największą bujda na resorach i zbiorowisko hipokrytów i, za przeproszeniem, debili. Nie mówię tutaj oczywiście o większości, ale kiedy oglądam transmisję z takich marszów, większość mówi totalnie bez sensu. Wiem, że może być tak, że to telewizja, która oglądam chce to tak przedstawić, ale to jest tak dużo osób, że mnie to przeraża.
Szczególnie jeśli chodzi o marsze feministek, "tęczowych" itd. gendermeria to już w ogóle.
Nie chce obrażać np. Andeja, czy innych ludzi normalnych, którzy tam są. Ale tak naprawdę ludzie, którzy te marsze tworzą... Porażka.

Dominik

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: Dominik » 2019-04-04, 10:27

Filmik z fejsa, jakiś homoseksualistów , mają swoją stronę.
Poszli we dwóch, na plac zabaw i pytali rodziców co sądzą o karcie LGBT,, prawie wszyscy byli ZA
Co taki "sondaż" daje?,,, Moim skromnym zdaniem tylko ich pogrąża jeszcze bardziej, ponieważ w sondażu chodzi o nich, nie są neutralni.


Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Edukacja seksualna w przedszkolach?

Post autor: Andej » 2019-04-04, 11:25

Nie, to świadczy o zidioceniu społeczeństwa. Oglądacze seriali, zwłaszcza tefałenowskich, choć nie tylko, mają tak wyprane mózgi, że nie można im zarzucić myślenia. Powtarzają wbijane im do głów slogany, jako własne przemyślenia. Poprawność polityczna. Nie można. Nie wiem, jaki procent ludzi używa głów do myślenie, do wartościowania. Jaki procent zawraca sobie głowę wyższymi wartościami. Jak szybko następuje sekularyzacja.
Plusem to, że ilość przechodzi w jakość. Minusem to, że ilość schodzi do dna. Już nie rynsztoka, ale coraz głębiej. Wulgaryzacja języka i zachować.
Terroryzm nazistowsko-komunistyczny europejskich elit i naszych rodzimy kosmopolitów.
Następuje rozdwojenie jaźni. W domach, po cichu śmieją się z pedałów, a publicznie "odważnie" bronią "gejów". Widać jesteśmy w tym wyćwiczenie. Przez zabory, okupacje, dominacje. Sowieckie, europejskie, amerykańskie ...
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ