Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
sylvi91

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: sylvi91 » 2019-07-30, 20:06

Marek_Piotrowski pisze: 2019-07-30, 19:47 Obrazek
O ironio!
Fajnie Marku, że potrafisz bardzo merytorycznie argumentować.
To się nie dzieje tak jak powinno. Jakbym chyba był z innej planety i pisał w innym jezyku. Przecież właśnie zwracałem na to uwagę, aby mój interlokutor (Ty Marku albo Andej), odpowiedział na proste pytanie.
Andej pisze: 2019-07-30, 19:54 W Warszawie sprzedawano, i to kilkakrotnie, kolumnę Zygmunta, most Poniatowskiego, tramwaje ... I czego to dowodzi?
A bo ja wiem o co kaman.
Ja mam tak samo wiele pytań bez odpowiedzi. Dlatego zostają tylko pytaniami, tak jak tytuł tego wątku.
Nie ma co dyskutować w taki sposób, bo sobie niepotrzebnie zużywam membranę klawiatury. :ympray:
Pomódlcie się może chociaż o łaskę dla mnie ... czy coś, aby mi się plan ziścił ... albo coś, jeśli nie życzycie mi złego. :ympray: :ympray: :ympray:
Z góry dziękuję.
To chyba tyle.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-07-30, 22:31

Niczego nie dowodzi. Po prostu opowiadasz takie bzdury, że zęby bolą. Można dyskutować, gdy ktoś się w czymś myli w swoim wywodzie - ale jeśli cały wywód to stek farmazonów... Szkoda, że nie odpowiedziałeś, skąd wziąłeś te "mądrości".

sylvi91

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: sylvi91 » 2019-07-30, 23:37

Marek_Piotrowski pisze: 2019-07-30, 22:31 Niczego nie dowodzi. Po prostu opowiadasz takie bzdury, że zęby bolą. Można dyskutować, gdy ktoś się w czymś myli w swoim wywodzie - ale jeśli cały wywód to stek farmazonów...
Czy ja mówiłem w ostatnim poście, że dowodzi czegoś odpowiadając do uż. Andej? Wręcz napisałem - nie wprost, że nie wiem i nie mam zamiaru odpowiadać. Ja opowiadam farmazony? To może podaj łaskawie odpowiedź na moje pytanie, to się oduczę tego co wiem. Może właśnie po to jest dyskusja aby naprowadzić kogoś na właściwe tory. Może? Choć może to też farmazony.
Marek_Piotrowski pisze: 2019-07-30, 22:31 Szkoda, że nie odpowiedziałeś, skąd wziąłeś te "mądrości".
Nie mogłem Ci odpowiedzieć, bo nie wiedziałem, o który fragment Ci chodzi Marku. Tak więc pytam jeszcze raz. Które "mądrości"? Odnieś się z cytatem, bo tak to sobie można uogólniać, że do niczego dobrego to nie prowadzi.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: Andej » 2019-07-31, 00:51

Modlę się również w Twojej intencji.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ