Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
sylvi91

Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: sylvi91 » 2019-04-13, 16:55

Witam w nowym wątku.

(*)
Uwaga na wstępie.
Słowa, które tu padną, moga wydać Ci się objawem wybujałej fantazji, oderwania od rzeczywistości, czy też braku elementarnej wiedzy.

W życiu spotyka się różnych ludzi, niektórzy z nich, są w stanie dać pozostałym wiele inspiracji, radości, lub potrafią czegoś ciekawego nauczyć .
Wspominam dość często, z czasów dzieciństwa, postać znaną wielu zapewne, czlowieka o niezwykłych zdolnościach - Anatolija Kaszpirowskiego.
Człowiek ten jako jedyny, tak bardzo rozśmieszył mnie swoim seansem nadawanym wiele lat temu przez Telewizję Polską, że do tej pory nie potrafię sobie tego właściwie wytłumaczyć inaczej, jak posiadaniem przez niego niezwykłego daru od Najwyższego.
Wpłynęło to na mnie tak, że nie jestem zabawnym człowiekiem, bo czuję, że wyśmiałem się wtedy za całe życie. =))
Zmieniłem nagle zainteresowania i przestałem biegać za piłką, jak pozostali chłopcy. Był to już czas 8 bitowych komputerów i rozrywka przybrała nową formę. Jednak mnie interesowało "co w środku" i rozkładałem sprzęt na części, aby poznać "to i tamto" i zobaczyć jak działa.
Sprzęt jak sprzęt, ale to co nim kierowało było dla mnie magiczne.
Nie miałem pojęcia jak tworzy się oprogramowanie i czułem silną potrzebę aby to zgłębiać.
Uczyłem się więc nowych języków, ale dzięki temu, kiedy przyszedł czas internetu, już trochę wiedziałem jak to się robi.

10 PRINT "WITAJ! PRZENOSIMY STOLICĘ DO ŁODZI?";
20 GOTO 10;

Przykład kodu Basica.

Ale już wtedy na polskiej scenie Atarowej byli ludzie którzy tworzyli własne kompilatory i środowiska Assemblera.
W końcu liznąłem tego tematu asemblera tylko trochę, aby postawić białą kropkę na środku ekranu w trybie graficznym.
Ta kropka otworzyła mi perspektywę do tworzenia wszelkich innych kształtów, potencjalnie nawet grafiki 3D, ale w tym celu musiałbym pisać całe biblioteki (programistyczne). Niektórzy wolą korzystać z istniejących bibliotek i dość szybko osiągają swój cel, tworząc bardziej zaawansowane programy.
Ja nie lubiłem nigdy bibliotek. Tyle języków, znaków różnych. No, ale żadnej bym nigdy nie spalił. (Vide Biblioteka Aleksandryjska)

Minęło sporo lat, kiedy kolejną osobą, która zapadła mi w pamięć i zainspirowała do działania był pewien zajmujący się polityką biznesmen - Pan Janusz Palikot. Nie jestem znawcą w sprawach polityki, ale jego słowa jak przypominam sobie, dotyczyły sytuacji gospodarki.... i planowania. Ale ta jego energia płynąca z ekranu była jakaś wyjątkowa.

Planowania? Nie słyszałem przez wiele lat takiej mowy. Pomyślałem - Panie to przecie nie PRL, żeby tak planować, choćby dlatego, że nie ma pieniędzy.
Tu przyszła chwila zastanowienia. Próbowałem dociec dlaczego wszyscy mówią - "pieniędzy nie ma", a Pan Palikot mówi o dużych planach, a zatem sporych wydatkach . I co się okazało... że są pieniądze, a nawet jeśli właśnie nie ma, to można jest stworzyć, choćby tylko na komputerze.

Takim sposobem doszedłem do punktu, w którym stoję obecnie i wniosek wysnuwam, że dla Polski powinien powstać plan taki, który Polaków złączy i zainicjuje go ktoś wierzący.

Rym napisałem jakiś czas temu, ale pewnie nie znacie bo przepadł w otchłani i na dnie leży zapomniany.


Pieniadze i inwestycje. "PIN"

NCŁ czyli nowe centrum Łodzi
Wiesz człowieku wogóle o co chodzi?
To jest teraz najwieksza inwestycja
czego wiecej chcieć od życia.
Dworzec Łódź Fabryczna, biurowiec Brama Miasta
Szkoda tylko, że zamknięto pół miasta
Budowle sie budują, ludzie pracują
większość sie cieszy, inni przytakują.
Ponoć będzie też wielkie megalotnisko
tam gdzie teraz jest jeszcze pastwisko.
Najważniejsze, że Łódź się teraz rozwija
Ludzie mają pracę i co włożyć do ry..(pyska)

Kto finansuje te wszystkie wydatki?
Pewnie prawda taka, że to unijne dodatki.
Słyszałem również, że to chiński kapitał
właśnie do miasta ponoć zawitał.

Łodzi prezydentem jest Pani H. Zdanowska
gdzie nas zaprowadzi jej wielka beztroska?
Kto pożyczek udziela tej Pani.
Czy mam się obawiać o przekroczenie granic.
Linia otwarta bez limitu górnego
Jesteś ciekawy co to takiego?
To, że bez końca się można zadłużać.
żeby tylko kredyt potrafić obsłużać.
Nie można umorzyć? To niemożliwe?
Skąd te pieniadze? Czy to sprawiedliwe?

Pewien nie jesteś jak działa bank?
Posłuchaj co mówi o tym pewien Pan.
Na imie mu Ben, Dyson nazwisko.
Założył kampanię, a to nie wszystko.
Nie widziałeś jeszcze Positive Money.
To wielka lekcja ekonomii. O rany!

Oglądaj na YT, czytaj artykuły
książki i także mniejsze broszury.
Dzisiaj to jest banków wielka władza
ale nie każdy o tym wie i z tym się zgadza.
Kreacja pieniadza - czy to nowe pojęcie?
Takie w banku mają główne zajęcie.

Można przecież dzisiaj zastosować trick
Wolne od długu pieniadze robiąc w mig.
Ale nikt tego dla mnie nie chce zrobić
Przez co muszę się za grosze narobić.

Inaczej zostałbym bogatym inwestorem
Byłbym gospodarki wielkim motorem.
Wydałbym pieniadze w miejscu które znacie.
Skupił ziemię i zrobił co uważacie.
Zalew, park i osiedle mieszkaniowe?
Fabrykę, stadion czy tory wyścigowe?
Byłoby wszystko co tylko zapragniecie.

Jednak największym przedemną zadaniem
byłoby też łodzi na nowej wodzie zacumowanie.
Łodzi, której nazwa brzmi Arka Noego.
Pewnie zapytasz mnie teraz: Dlaczego?
Otóż to plan jest wielki na miarę,
bo to co mieści się w głowach, może być zrealizowane.
Nie chcesz tego?
Dlaczego?

Koniec.


Kopiowanie i edycja wielce wskazane. Licencja CC - BY - SA.


Tak. Proponuję zbudować i zwodować dużą replikę Arki Noego w miejscu gdzie jeszcze nawet nie ma wody. Jest prawdopodobnie w głębinach spory zasób, bo niedaleko jest Łódzka Katedra Podziema.

Wiem też jak można by na ten cel zdobyć środki, ale warunek, który już wcześniej wspomniałem musiałby zostać spełniony nie tylko przeze mnie ale i innych chcących w planie uczestniczyć i się do jego rozwoju chętnych przyłożyć. Warunek : Musi zapanować spokój, zrozumienie i przyzwolenie.

Chińskie przysłowie mówi w skrócie "obrazek > 1000 słów"; :!:
Dlatego przy następnej okazji pokażę wycinek mapy z zaznaczoną okolicą, o której myślę.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: ToTylkoJa » 2019-04-13, 22:20

Po co?
To ogromne pieniądze, za ogromne pieniądze można robić bardziej wartościowe rzeczy.




A Aleksandryjską to Ty szanuj.

sylvi91

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: sylvi91 » 2019-04-14, 01:28

ToTylkoJa pisze: 2019-04-13, 22:20 Po co?
Bo taki jest Boży plan, który Ci właśnie ujawniam?
Coż, przyszło mi być sługą Pana i nie jest to łatwe zadanie.

Mogę powiedzieć na tę chwilę, że gdy Noe, Arkę budował ludzie również się dziwili i pytali: po co On to robi.
To ogromne pieniądze, za ogromne pieniądze można robić bardziej wartościowe rzeczy.

Zasada jest prosta tutaj. Trzy kroki: Kreacja pieniądza -> Realizacja Bożego planu -> Gospodarczy sukces Polski murowany.
Inaczej może gospodarka tąpnąć pod naporem fali długów.
Dzisiaj jest ponad bilion złotych w gospodarce w obiegu i jest to wszystko długiem.
Nowe pieniądze powstają jako nowe długi i ze spirali zadłużenia ten kraj nie wychodzi, a rozwarstwienie społeczeństwa przez to również rośnie.
Należy stworzyć pieniądz i wydać w gospodarkę, a nie wypożyczać do gospodarki jak robią to obecnie instytucje finansowe.

Replika "Arki Noego" powstać powinna do 2050 AD w Łodzi w miejscu, które później opiszę.
W herbie miasta jest mała łódka i ma ten symbol krótką legendę. Ale z Łodzi stolicę zróbcie nowoczesną, radzi mi mój Anioł Stróż i wynieście na herb Arkę, którą zbudujecie. Ocali ten plan Polskę i uczyni potężniejszą.
A Aleksandryjską to Ty szanuj.
Dlatego wspomniałem, że bym jej nie zniszczył.

To takie myśli, które zaprzątają mi głowę czasem mniej, czasem więcej. Bóg Wszechmogący to "Królestwo Polskie" sobie nader wszystkie wybrał, a mnie dał przywilej taki aby to oznajmić. Pokój z Wami. Dobranoc.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: ToTylkoJa » 2019-04-14, 10:19

W jaki sposób budowa dużej łódki ma zapewnić sukces Polsce?
W jaki sposób kontaktujesz się ze swoim aniołem?
W jaki sposób został Ci ujawniony ten boży plan?
Czemu zmienił zdanie i już nie naród izraelski?

sylvi91

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: sylvi91 » 2019-04-14, 12:11

ToTylkoJa pisze: 2019-04-14, 10:19 W jaki sposób budowa dużej łódki ma zapewnić sukces Polsce?
Poprzez uczciwą pracę wiele można osiągnąć. Sukces kraj ten osiągnie na wielu płaszczyznach. Już osiąga, nie zauważyłeś? Wyniki sportowców choćby są niezłym przykładem. Dalej jednak trzeba naród ten wyzwalać z ucisku i dlatego większą finansową wolność wam tu proponuję.
Pieniądz światem rządzi. Kto rządzi pieniądzem? W zasadzie, żaden z Was na świecie. A na przykład City Of London nie należy nawet do UK ale powiedzieć będę mógł więcej temu, który mi zaufa.
ToTylkoJa pisze: 2019-04-14, 10:19 W jaki sposób kontaktujesz się ze swoim aniołem?
Mój Anioł jest ze mną cały czas. Był i jest. Dorastałem w jego obecności, Teraz słowa które przelewam tutaj na karty tego forum, pochodzą jakby od niego, dałem mu rozum swój teraz do pełnej kontroli.

ToTylkoJa pisze: 2019-04-14, 10:19 W jaki sposób został Ci ujawniony ten boży plan?
Czemu zmienił zdanie i już nie naród izraelski?
Okoliczności, które mnie spotkały, w życiu pomogły mi zrozumieć, że świat niewidzialny istnieje, a Jezus był przykładem największego oddania Stwórcy tego Świata.
Na początku, ukazywały się tylko fragmenty układanki, później coraz więcej i obecnie Wiem, że to co robię od "Dobrej strony" pochodzi, a kto wątpi w słowa moje, a uważa się za wierzącego niech modlitwę skieruje do Św. Antoniego Padewskiego. Zagubione rzeczy Św. Antoni potrafi wskazać a i brakujące "fragmenty układanki" może trafią na właściwe miejsce.
Każdy człek wolę swoją ma - ja też i mógłbym wcale, o tym nie pisać. Jednak liczę, że (słowo) ziarno moje rzucam na właściwy grunt i plony zbierać każdy będzie wkrótce obfite.

Nie zmienił zdania Pan Nasz od pokoleń. 10 pokoleń zaginionych ujawniło się w tym wieku. Prawdą jest, że Słowiański naród ma z Izraelitami związek silny. Historia Słowian sprzed Chrztu Polski w 966 AD spowita we mgle. Nie wnikaj, myśl o przyszłości. Dobre wieści, to takie, że jesteś Polakiem.
W mowie tej biegły i rozum bystry masz.
Spróbuj zrozumieć, że lat upłynęło więcej niż daty jakieś wskazują. (...) - nie podaj więcej linków do takich szkodliwych duchowo i intelektualnie stron - Dezerter
Miłej Niedzieli.
Ostatnio zmieniony 2019-04-14, 22:38 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: Magnolia » 2019-04-14, 12:28

Ja też mam Sylvi pytania:
Dlaczego Bóg po raz drugi pragnie zbudowania Arki Przymierza?
(Skoro żadne nowe przymierze nie przebije tego co się wydarzyło na krzyżu)

Dlaczego Boga interesują długi Polski, pieniądze i sytuacja ekonomiczna Polski?
(skoro do tej pory nigdy pieniądze Boga nie interesowały w historii zbawienia)

Strona która się posiłkujesz, jest stroną prywatnej osoby, to sa jej prywatne badania i opinie, mogą się tam pojawiać błędy i wypaczenia. Zawsze trzeba ostrożnie do takich stron podchodzić.
Ostatnio zmieniony 2019-04-14, 12:31 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

sylvi91

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: sylvi91 » 2019-04-14, 12:59

Magnolia pisze: 2019-04-14, 12:28 Ja też mam Sylvi pytania:
Dlaczego Bóg po raz drugi pragnie zbudowania Arki Przymierza?
(Skoro żadne nowe przymierze nie przebije tego co się wydarzyło na krzyżu)

Magnolio ty tak specjalnie?
Tak się składa, że wczoraj skończyłem malować mieszkanie w tym kolorze Magnolii własnie. Ot taki zbieg okoliczności, że akurat nick twój ma to samo brzmienie.

Nic nie wspominałem o Arce Przymierza. Chodzi o Arkę Noego.
Czy naprawdę, aż tak niezrozumiale tworzę zdania w tym języku? (Dopisek: To pytanie mojego Anioła do Ciebie.)

Magnolia pisze: 2019-04-14, 12:28 Dlaczego Boga interesują długi Polski, pieniądze i sytuacja ekonomiczna Polski?
(skoro do tej pory nigdy pieniądze Boga nie interesowały w historii zbawienia)
Boga interesują ludzkie sprawy. Ludzi interesują pieniądze. W ten sposób o byt walczycie. Dlatego. Czy to mało?
Magnolia pisze: 2019-04-14, 12:28 Strona która się posiłkujesz, jest stroną prywatnej osoby, to sa jej prywatne badania i opinie, mogą się tam pojawiać błędy i wypaczenia. Zawsze trzeba ostrożnie do takich stron podchodzić.
Więcej zrozumienia wykaż Magnolio. Ja też jestem osobą fizyczną i każdy ma prawo się pomylić.
Jednak ja narazie to Ty zrobiłaś kardynalny błąd, nie potrafiąc rozróżnić Arki Noego, od Arki Przymierza.
Czytaj prosze z większa uwagą.

Magnolia

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: Magnolia » 2019-04-14, 13:07

To prawda, popełniłam błąd pisząc, myślałam oczywiście o Arce Noego, (miałam przeszkadzajki w postaci rodzinnych żartów), co nie zmienia faktu, że nie dostałam odpowiedzi.

Czemu Bóg nakazałby zbudować Arkę Nowego po raz drugi? Zapowiada potop?

Odpowiedź, że Bóg zajmuje się ludzkimi sprawami, a pieniadze takimi są, nie satysfakcjonuje mnie. Wprawdzie nie bedę się z tym kłócić, bo tak jest. Ale nie na skalę Państw, nie ma takich przykładów w historii zbawienia, chyba że sie mylę... To poproszę o przykłady z Biblii.

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
sylvi91 pisze: 2019-04-14, 12:59 Więcej zrozumienia wykaż Magnolio. Ja też jestem osobą fizyczną i każdy ma prawo się pomylić.
Jednak ja narazie to Ty zrobiłaś kardynalny błąd, nie potrafiąc rozróżnić Arki Noego, od Arki Przymierza.
Czytaj prosze z większa uwagą.
Każdy z ludzi ma prawo się mylić, dlatego zalecam ostrożność w poleganiu na źródłach pojedynczych ludzi, którzy "przekonują" że tylko oni poznali prawdę - mówię o stronie [(...)- nie pomagamy reklamować szkodliwych stron Dezerter]
Ostatnio zmieniony 2019-04-14, 22:44 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: ToTylkoJa » 2019-04-14, 13:07

Ja jestem słabą w religię, ale zdaje mi się, że Arka Noego była symbolem przymierza i Magnolia użyła tego związku w tym kontekście.
Czyli: skoro Bóg zawarł z nami przymierze idealne (krzyż), jak i po co zawrzeć idealniejsze?

Tak, to mało, wyrażenie jest bardzo nieprecyzyjne. Boga nie interesują pieniądze, bo dla Boga pieniądze nic nie znaczą, walutą o wiele bardziej wartościową jest miłość, której podobno już więcej dawać nie może.
Dlaczego interesuje go sytuacja finansowa Polski, a Meksyku nie? Albo Maroko. Nie ma na tym świecie państwa niezadłużonego. Są zadłużone mniej lub bardziej. Czemu nie zamierza ingerować w sprawę obrzezania dziewczynek, albo wojen religijnych, albo jakichkolwiek wojen, tylko w finanse Polski?

Rozumiem, że rozmawiasz że swoim aniołem. Jak ma na imię? Czy potrafi ingerować w materię, nie w kontekście Twojego umysłu, ale rzeczy? Fizycznych.

sylvi91

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: sylvi91 » 2019-04-14, 14:12

Magnolia pisze: 2019-04-14, 13:07 To prawda, popełniłam błąd pisząc, myślałam oczywiście o Arce Noego, (miałam przeszkadzajki w postaci rodzinnych żartów), co nie zmienia faktu, że nie dostałam odpowiedzi.
To chyba dobrze, że ja potrafiłem tą pomyłkę wyłapać? Bo dyskusja inaczej poszłaby na manowce... że tak powiem.. czytających w pole byśmy wyprowadzili.
Magnolia pisze: 2019-04-14, 13:07 Czemu Bóg nakazałby zbudować Arkę Nowego po raz drugi? Zapowiada potop?
Dziękuję Ci na wstępie za dociekliwość twojego umysłu. Postaram się odpowiedzieć na twoej pytania jak tylko potrafię najlepiej.

Bóg powiedzaiał konkretnie: Zbudujcie Replikę Arki Noego Łodzi w Dolinie Łódki. Przypomnijcie ludziom Biblijną historię, bo to było ważne wydarzenie

O żadnym potopie nie mam wieści.
Jedynie tonięcie w długach lokalnych gospodarek i gospodarstw domowych z osobna jest faktem dokonanym. Każde miasto, które się rozwija zwiększa swój dług, a to może być groźne i doprowadzić nawet do bankructwa.
Magnolia pisze: 2019-04-14, 13:07 Odpowiedź, że Bóg zajmuje się ludzkimi sprawami, a pieniadze takimi są, nie satysfakcjonuje mnie. Wprawdzie nie bedę się z tym kłócić, bo tak jest. Ale nie na skalę Państw, nie ma takich przykładów w historii zbawienia, chyba że sie mylę... To poproszę o przykłady z Biblii.
Na temat pieniedzy w Biblii samej jest bardzo dużo powiedziane.

Nawet widzę, że bloga ktoś prowadzi o finansach w Biblii.
https://finansewbiblii.wordpress.com/bi ... finansach/

Magnolio, Historia ludzkości nie skończyła się na ostatnich wersetach Biblii.
Wielokrotnie Słudzy Pańscy wyniesieni do władz, wiele lat przed Jezusem ale i po Jego Wniebowstąpieniu, mieli dane jak postępować, aby ludu swojego nie ciemiężyć.
Przykładem niech będzie Salomon, który mądrości dużo posiadł w tej sprawie.
Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
Każdy z ludzi ma prawo się mylić, dlatego zalecam ostrożność w poleganiu na źródłach pojedynczych ludzi, którzy "przekonują" że tylko oni poznali prawdę - mówię o stronie zbawienie.com.
Ziarnko prawdy tam znajdziesz niejedno, zasiej je w sercu swoim.
ToTylkoJa pisze: 2019-04-14, 13:07 Ja jestem słabą w religię, ale zdaje mi się, że Arka Noego była symbolem przymierza i Magnolia użyła tego związku w tym kontekście.
Czyli: skoro Bóg zawarł z nami przymierze idealne (krzyż), jak i po co zawrzeć idealniejsze?
W pewnym sensie to też przymierze z Bogiem, ale Magnolia napisała z dużej litery "Arka Przymierza" co jest czymś zupełnie innym niż "Arka Noego" i czego innego dotyczy.
ToTylkoJa pisze: 2019-04-14, 13:07 Tak, to mało, wyrażenie jest bardzo nieprecyzyjne. Boga nie interesują pieniądze, bo dla Boga pieniądze nic nie znaczą, walutą o wiele bardziej wartościową jest miłość, której podobno już więcej dawać nie może.
Spokojnie ToTylkoJa, ujmę to tak. Bóg miłością obdarzyć potafi bezgraniczną. Nieskończoną. To dla człowieka aż nadto, co potrafi przyjąć.
Może dawać miłości bez granic. Otwórz serce swoje i umysł bardziej jeszcze. O wolność finansową twoją chodzi, a zatem i byt twój doczesny, abyś mógł w zgodzie z bliźim żyć i pokój mógł się szerzyć.
ToTylkoJa pisze: 2019-04-14, 13:07 Dlaczego interesuje go sytuacja finansowa Polski, a Meksyku nie? Albo Maroko. Nie ma na tym świecie państwa niezadłużonego. Są zadłużone mniej lub bardziej. Czemu nie zamierza ingerować w sprawę obrzezania dziewczynek, albo wojen religijnych, albo jakichkolwiek wojen, tylko w finanse Polski?

Nie tyle nie intreresuje, co o tym nie wiesz, że też tam Pana słudzy działają.
ToTylkoJa pisze: 2019-04-14, 13:07 Rozumiem, że rozmawiasz że swoim aniołem. Jak ma na imię? Czy potrafi ingerować w materię, nie w kontekście Twojego umysłu, ale rzeczy? Fizycznych.
Nie tyle rozmawiam, poruszając ustami, bo to jest tylko, jakby projekcja myśli, jego w moim umyśle. Trudno to wytłumaczyć na ludzie pojęcie, ale chyba najbliższe będzie określenie "telepatia" jakiegoś rodzaju, z "wyższymi istotami" mnie się przytrafiła.

Mój Anioł mówi, że Bóg się odezwie w tej sprawie przez Niego i mnie i ja to przeleje to na polski język tutaj. Mógłbym zniszczyć ten świat Wasz cały, "mgnieniem oka swego", "dotykiem palca", lub "swoim oddechem", ale widzę w nim już piękno takie, że chce tego, by trwał przez wieki
Koniec słów od Anioła.
Jak ma na imię powiem przy innej okazji.

Tylko takie wyjaśnienie na koniec, słowem prostym, podstawowym. Językiem Basica.


10 PRINT "ARKA NOEGO <> ARKA PRZYMIERZA";
20 GOTO 10.

No to do następnego. Kończę na dzisiaj.
Ostatnio zmieniony 2019-04-14, 14:15 przez sylvi91, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: Dezerter » 2019-04-14, 14:16

Mój Anioł jest ze mną cały czas. Był i jest. Dorastałem w jego obecności, Teraz słowa które przelewam tutaj na karty tego forum, pochodzą jakby od niego, dałem mu rozum swój teraz do pełnej kontroli.
Ja nie wiem czy po takiej deklaracji nie powinniśmy cię zbanować, bo skoro ty nie odpowiadasz za to co piszesz tylko jakiś anioł, to .... :-? #-o - ma imię?

Czyli z Bogiem nie masz kontaktu on line, tylko z aniołem jak go nazywasz?
Wiesz oczywiście, że są 2 rodzaje aniołów i , że niektóre są zwodzicielami rodzaju ludzkiego, które oszukują i zwodzą?

Twoje przesłanie wydaje się wręcz śmieszne- wybacz szczerość, ale spotkałem necie wielu "proroków" i kilku w realu, ale to co ty piszesz wydaje się prawie żartem.
Czemu piszesz "Królestwo Polskie"?! - kto zostanie królem?

Arka jako atrakcja turystyczna miała by wzięcie :!: - można na tym zarobić, niegłupi pomysł i dodać do tego jakieś "proroctwo" i gościa z broda i laską, który będzie oprowadzał wycieczki - jako przedsiębiorca powiem tak - ja bym w to zainwestował - dla kasy
ale bożego planu ani dzieła w tym nie widzę.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: ToTylkoJa » 2019-04-14, 14:23

Dlaczego nie zdradzisz imienia swojego anioła? To jedno słowo, czemu przekładasz to w czasie?
Dlaczego próbujesz naśladować styl biblijny? Widać, że nie jest to Twój naturalny styl wypowiedzi. Usiłujesz go naśladować. Po co?
Zapytaj, proszę, swojego anioła o język enochiański, jak to z nim w końcu jest?
Ludzie słyszą różne "głosy w głowie". Daj mi pół godziny, a znajdę 3 osoby, które powiedzą mi, że w ten sposób się komunikują. Tylko one mówią też: "to mija tulpa"
Albo "biorę leki, ale to trochę potrwa".
Daj mi powód, dla którego mam wierzyć, że to anioł.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-04-14, 14:24

Można by w takiej Arce zrobić ZOO - po parze ;)

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: ToTylkoJa » 2019-04-14, 14:25

Gościu z brodą koniecznie musi krzyczeć "KONIEC ŚWIATA JEST BLISKO". To będzie miało wzięcie.

sylvi91

Re: Boży plan? Polacy, przenosimy stolicę do Łodzi?

Post autor: sylvi91 » 2019-04-14, 14:38

Dezerter:
Wątpiących wielu będzie. Tego się spodziewałem. Postaram się odpowiedzieć jutro i mam nadzieję, że pozwolisz kontynuować w tym tonie. Dobrze? Mój Anioł nie jest ze mną On-line tylko jest w mojej wyobraźni, że tak to ujmę. Ludzki umysł potrafi płatać figle, ja wiem. Mam postawioną diagnozę psychiatryczną, ale nawet Św. Faustyna Kowalska miała. Także wierzę w moc Pana i że to co dzieje się ze mną jest w mocy Jego.

Zdradzę imię swego Anioła jutro, przed, lub około południa.

ODPOWIEDZ