Chórzyści – łączmy się :)

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Kasia

Chórzyści – łączmy się :)

Post autor: Kasia » 2019-05-02, 11:59

Śpiewam w chórze od września 2015 roku, przede wszystkim muzykę sakralną, czasem repertuar świecki, ale za tym nie przepadam. ;) Lubię śpiewać na chwałę Bożą, najbardziej chyba kompozycje polskiego twórcy Pawła Bębenka.

Ktoś jeszcze ma lub miał doświadczenie ze śpiewaniem w chórze?

Alt pozdrawia. :-h

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Chórzyści – łączmy się :)

Post autor: Dezerter » 2019-05-03, 21:47

Miałem ale krótki - bas - nie wyrobiłem czasowo, bo zbyt wiele sobie wziąłem na głowę , a że talent jakiś nie jestem i na nutach się nie znam, to dałem sobie spokój. Doświadczenie jednak pół roczne dało mi bardzo wiele w rozwoju muzycznym - polecam każdemu!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Chórzyści – łączmy się :)

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-08, 18:35

Również przez jakiś czas śpiewałam w Grupie Apostolskiej, później w chórze. Bardzo mi tego brakuje, lubiłam śpiewać na Chwałę Bożą. Nie zaprzestałam tego - w domu ciągle śpiewam religijne pieśni. Tak mi w duszy gra!
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

ODPOWIEDZ