Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
wędrowiec

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: wędrowiec » 2018-05-27, 22:15

No chyba żartujesz.
Owszem przynudzasz w temacie smoleńskim, ale skoro masz tam chętnego adwersarza, to Bóg z Wami. Ja tego nie czytam.
Poza tym nie zauważyłem, byś wprowadzał na forum zamęt i kłótnie.

mamamondfa

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: mamamondfa » 2018-05-27, 22:23

wątpiący pisze: 2018-05-27, 22:03 wędrowiec pisze: ↑2018-05-24, 17:29
Na dobry początek dodaję do wrogów dwie osoby.
Te, które zamiast rozmawiać tu o Bogu wprowadzają na forum zamęt i kłótnie.
Jedną to pewnie jestem ja, ale chętnie poznam tę drugą.
To ja, to ja =)) Mnie ten zaszczyt spotkał :-bd Jestem o tym przekonana. B-)

wędrowiec

Re: Prawdziwy Graal, czyli Czwarty Kielich.

Post autor: wędrowiec » 2018-05-28, 09:38

Magnolio,
po co Ty tłuczesz pianę wywołując potem reakcje rozmaitych trolli forumowych, skoro zarówno Dezerter wyjaśnił odpowiednio sprawę, a wcześniej interweniował w swoim rodzaju Dominik i wypowiedzi dotyczące formy wypowiedzi oraz zakazów wypowiedzi wylądowały w koszu?
Nie rozumiesz, ze w takich sytuacjach milczenie jest złotem?

Przepraszam za tę nie merytoryczną wypowiedź, jednak Magnolia niejako zmusiła mnie do niej bo uczepiła się personalnie przedmówcy zamiast się wypowiadać merytorycznie.
Obie wypowiedzi, Magnolii i moja powinny wylądować w koszu.
Ostatnio zmieniony 2018-05-28, 09:40 przez wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

mamamondfa

Re: Prawdziwy Graal, czyli Czwarty Kielich.

Post autor: mamamondfa » 2018-05-28, 10:09

Mało sprytnie już odwracasz kota ogonem wędrowiec. Chyba Ci się wyczerpuje arsenał. Zaczyna brakować tych fałszywych argumentów co?
Z racji "starej znajomosci" z hiobem przepraszam, że mu tu taki piękny i cenny wątek zaśmiecam... ^:)^ proszę o przeniesienie do odpowiedniego tematu :)
Ostatnio zmieniony 2018-05-28, 10:47 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: Andej » 2018-05-28, 11:57

A mnie dziwi i boli coś innego. Przyklejanie komuś etykietki wroga. Dla mnie smutne to i sprzeczne z najważniejszym przykazaniem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

wędrowiec

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: wędrowiec » 2018-05-28, 12:20

Temat statusu wrogów i przyjaciół na forum został zamknięty.
Po co bijesz pianę na ten temat?

Dominik

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: Dominik » 2018-05-28, 12:23

Zaraz zmienie nazwe, nie będzie wrogów tylko, eee,, zobaczycie

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18974
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2610 times
Been thanked: 4616 times
Kontakt:

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-05-28, 12:28

mamamondfa się wypowiedziała na temat zapodany przez w drodze - Wędrowcowi się nie podoba że się wypowiedziała
Andej się wypowiedział na temat opcji wrogów - Wędrowcowi się nie podoba, że się wypowiedział.
Czy mógłbyś, Wędrowcze, sporządzić dla nas ściągawkę, w jakich tematach wolno się wypowiadać? ;)

mamamondfa

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: mamamondfa » 2018-05-28, 12:28

Po co bijesz pianę na ten temat?
No właśnie. Po co.
Ja się z tego cieszę. Z racji głupot, bzdur i herezji jakie wypisuje wędrowiec, cieszę się że znalazłam się na tej zaszczytnej liście. Wolę być tam niż być uważana za sojusznika w tej ciągłej, męczącej już, przepychance.

Nie pozostaje nic innego jak modlitwa, że Prawda go wyzwoli.
Ostatnio zmieniony 2018-05-28, 12:29 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

mamamondfa

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: mamamondfa » 2018-05-28, 12:30

Marek, Ty też jesteś na liście wędrowca :)) Więc on nie widzi, co piszesz. Myślę, że Ty jednak zajmujesz zaszczytne, pierwsze miejsce :-bd
Z tego wątku viewtopic.php?f=26&t=1015 wynika, że jesteś 
agresywnym chamem
, a ja jedynie
całkowitą ignorantką
:-j
A to wszystko z wątku o empatii =))
Przepraszam! Zaraz mnie Dezerter bedzie strofował 8-| ;)
Ostatnio zmieniony 2018-05-28, 12:35 przez mamamondfa, łącznie zmieniany 3 razy.

Dominik

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: Dominik » 2018-05-28, 12:41

Dobra, zmieniłem nazewnictwo,,, abym ja miał tylko takie problemy w życiu,,,, a może w sumie racja.

i jeszcze coś, posty z tego tematy będą usuwane regularnie. Wszystkie starsze jak ok. 7 dni, jak lecą. Po ktoś nowy ma czytać stare nasze bolączki, jeszcze go głowa rozboli.

mamamondfa

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: mamamondfa » 2018-05-28, 12:48

Słuszne posunięcie Dominik, i jedno i drugie. ^:)^
Co by se o mnie ludzie pomyśleli ^#(^

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18974
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2610 times
Been thanked: 4616 times
Kontakt:

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-05-28, 12:57

Popieram :)

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: W drodze » 2018-05-28, 20:48

Marek_Piotrowski pisze: 2018-05-24, 12:59
Magnolia pisze: 2018-05-24, 12:54
Marek_Piotrowski pisze: 2018-05-24, 12:52 Nie szuraj, Wędrowcze, nie prowokuj i nie obrażaj
Marku, a Ty lubisz jak Ci ktoś mówi co masz robić a czego nie?!
Magnolio,
Nie wiem czy rada by nie prowokować i nie obrażać podpada pod kategorię "mówienia co ma robić".
To była odpowiedź na wędrowcowe płacze i żale - jedynym sposobem jest właśnie to, co napisałem. Płakanie i żale nie działają (chyba że administracja da się nabrać, na co, zdaje się Wędrowiec liczy - no bo skoro Ty dałaś się nabrać... :) )
Wędrowiec do spółki z w drodze robią wszystko, by mnie zaczepić, obrazić itd.
Po czym żalą się na różnych wątkach jacy to są sponiewierani... przeze mnie.
Jeśli masz ochotę się wypowiadać na ten temat, prześledź starcia - powiedzmy - z ostatniego miesiąca. Kto kogo obrażał, obrzucał i prowokował.
I zrób to zanim włączysz się pomiędzy wódkę i zakąskę.

Od jakiegoś czasu forum jest wyjątkowo toksycznym środowiskiem pod tym względem. CO najbardziej dziwi, najbardziej bezczelni są CI, którzy mają pełne usta gadania o Bogu, modlitwie, rekolekcjach takich i innych.
Ja jestem tylko asertywny. Nikogo personalnie pierwszy nie zaczepiam - co jest do sprawdzenia.

Wędrowiec do spółki z w drodze robią wszystko, by mnie zaczepić, obrazić itd.

.Gdybys napisal o pozytywnej prowokacji przez moja osobe, zgodzilbym sie z tym pomowieniem.
Natomiast obrazic kogos moge jedynie przez swoja impulsywnosc, lecz nigdy swiadomie, co pouswiadomieniu sobie o tym , jest slowo przepraszam.
Tak juz zyje z taka wada, choc nie wrodzona lrecz przez prace nabyta.
Co ma natomiast oznaczac ten skrot itd, czyzby nazbieralo sie az tak wiele, ze trudno wymienic?
Czy po takim poscie mozesz spokojnie klasc sie dol lozka?
Pamietaj zawsze , ze jestes zwiazany ,choc moze jedynie tekstem "Z Chrystusem" a to zobowiazuje.

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Kontrowersje osobiste, dyskusje personalne, itp

Post autor: W drodze » 2018-05-28, 20:59

Magnolia pisze: 2018-05-24, 13:32 Ciekawa jestem czy ktoś w tych zdaniach widzi wyrok? to jest dla mnie ciekawa informacja, poproszę innych o wypowiedź.

Ale rozumiem Marku że poczułeś się zaatakowany przeze mnie, przykro mi, chciałam tylko wzbudzić autorefleksję.
Magnolia pisze: 2018-05-24, 12:54
Marek_Piotrowski pisze: 2018-05-24, 12:52 Nie szuraj, Wędrowcze, nie prowokuj i nie obrażaj
Marku, a Ty lubisz jak Ci ktoś mówi co masz robić a czego nie?!
Dla mnie mówisz wprost Wędrowcowi co ma robić, a czego nie. Zapytałam czy Ty też tak lubisz.
Domyślam sie, że nie.

Najczęściej przeszkadza nam to co i u nas kuleje... tylko nie chcemy tego zobaczyć. - Uwaga ogólna do wszystkich.

Pytanie jest: Co ja mogę zmienić w sobie żeby tu było milej, lepiej, mniej konfliktów?

Jeśli tego tematu każdy z osobna nie przepracuje to nic sie nie zmieni. A jeśli ktos sobie odpowie : "ja nie musze nic zmieniać to inni maja problem"... no to jest PROBLEM.
Ja moge z zamknietymi oczamo wyrazis mojaopinie o Tobie Magnolio, ze jestes warta tego FORUM " z CHRYSTUSEM.
Chocby dla przykladu, Twoje posty nigdy nie burza wnetrza, a przeciwnie budza refleksje, co w zyciu tak wazne.

Odpowiem rowniez na pytanie: Co ja mogę zmienić w sobie żeby tu było milej, lepiej, mniej konfliktów?
Odpowiem -nic, bo uwazam, ze moja jedyna koscia niezgody sa zbyt trudne pytania,lecz nie wynikajace ze zlej woli.
W przeciwnym wypadku, z czym sie nosze, to pozegnanie sie z tym forum.
Pozdrawiam.

Zablokowany